Mark Hamill تا به حال یک راز cameo در دیزنی Mandalorian - CNET

Mark Hamill ابراز متصدی بار خوانده EV-9D9 در Mandalorian سری در دیزنی به علاوه. دیزنی بازیگر Mark Hamill است

توسط SALAMNEWWS در 1 تیر 1399
droid1

Mark Hamill ابراز متصدی بار خوانده EV-9D9 در Mandalorian سری در دیزنی به علاوه.

دیزنی

بازیگر Mark Hamill است droid شما دنبال آن هستید در جنگ ستارگان سری به Mandalorian در دیزنی به علاوه.

به پشت صحنه جنگ ستارگان مستند دیزنی گالری: Mandalorian نشان داد که Hamill ساخته شده یک راز cameo در یک قسمت از نشان می دهد. اما او نبود بازی معروف ترین جنگ ستارگان نقش لوک اسکای واکر.

Hamill ابراز خوانده متصدی بار EV-9D9 که با این نسخهها کار در Mos Eisley مغازه خواربار یا مشروب فروشی در Tatooine در قسمت 5 فصل 1 از Mandalorian.

Hamill توییتی در روز شنبه که نه تنها او صدای خوانده اما او همچنین در بسیاری فیلم های جنگ ستارگان طرفداران ممکن است درک نمی کنند با تشکر جنگ ستارگان طراح صدا Matthew Wood. ظاهرا این بازیگر اعتباری Patrick Williams در واقع Hamill.

"در حال حاضر که Mandalorian راز است-ممکن است به عنوان به خوبی آشکار من صریحتر نشان داده در همه جنگ ستارگان سینما جز لذت ببر. با تشکر از مت چوب برای استفاده در Rogue یکی, از خود راضی و دنباله بنابراین من خطوط در Ep. VII. اشاره: به دنبال قطعات با بازی Patrick Williams."

droids

در اینجا خوانده EV-9D9 bossing در اطراف C-3PO و R2-D2 در جنگ ستارگان بازگشت از جدی.

لوکاس فیلم

با توجه به Mandalorian showrunner Jon Favreau, یکی دیگر از جالب جنگ ستارگان نظرها چیز عالی است که خوانده EV-9D9 همچنین شکنجه دیگر droids در جنگ ستارگان دانلود فیلم Return of the Jedi.

فصل دوم Mandalorian آغاز بکار در دیزنی Plus در ماه اکتبر سال 2020 است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب