مرد زندانی برای مدت 10 سال پس از بریتانیا بزرگترین مسکونی تشنج از MDMA و کریستال مت, پلیس می گویند

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 21 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

یک مرد بوده است محکوم به 10 سال زندان بعد از پلیس ساخته شده آنچه تصور می شود بزرگترین تشنج از MDMA و کریستال مت از یک خانه مسکونی در انگلستان است.

پلیس متروپولیتن گفت: Patrick اسکاتلند از سفید شهر غرب لندن التماس کرد گناه را به چند اتهام مواد مخدر در ایسلورته تاج دادگاه که او را محکوم به اعدام در روز جمعه.

یک مسافت از کلاس A و B با داروهای £2.3 m خیابان برآورد ارزش کشف شد که مرز نیروی افسران بودند انجام چک های معمول در پستی مورد ورود به انگلستان یافت MDMA در اسباب بازی های کودکان.

به طور جداگانه پلیس هشدار داده شد توسط شورای کارگران که کشف مقدار زیادی از مشکوک کلاس مواد مخدر در اسکاتلند را در حالی که انجام چک ایمنی گاز در ماه فوریه است.

مهر و موم شده کیسه ها و ظروف ذخیره سازی مواد غذایی حاوی انواع مختلفی از قرص ها و پودر - از جمله چند kilogrammes از کریستال مت MDMA و کوکائین 185,000 اکستازی قرص هشت کیلو حشیش و بیش از 10 ، 000 LSD زبانه همراه با مواد مخدر متعلقات - پیدا شد در اموال.

افسران قادر به پیوند دو hauls به 28 سال.

اسکاتلند التماس کرد گناه را به سه فقره اختیار به قصد عرضه یک کلاس از مواد مخدر و دو اتهام در اختیار داشتن به قصد عرضه یک کلاس B مخدر یک سخنگوی پلیس گفت:.

"این یک مثال فوق العاده از یک تلاش مشترک برای سرکوب مرتبط با مواد مخدر جرم و جنایت است که در نهایت ما را قادر به حذف مقدار زیادی از کلاس A و B با مواد مخدر از خیابان های لندن" کارآگاه گروهبان کیه کاری از مرکزی در غرب باندهای واحد گفت.

"شواهد ما ساخته شده است در برابر اسکاتلند بود به شدت قوی و در نهایت منجر به گناه.

"این است که به عنوان مثال استرلینگ کار می رود که در پشت صحنه برای اطمینان از این مجرم هستند به عدالت به ارمغان آورد."

ماموران از ملاقات های مرکزی غرب فرماندهی واحد که دستگیر اسکاتلند همچنین بازیافت مواد مخدر بودند که پنهان در زیر یک مبل همراه با یک لپ تاپ.

به گفته پلیس اسکاتلند نیز بستری برای نگران بودن در جعلی, فرار از ممنوعیت در واردات یک کلاس از مواد مخدر و به "در اختیار داشتن یک سلاح برای تخلیه یک رفتارهاي مایع/گاز/برق نا توانی دستگاه".

گزارش اضافی توسط انجمن مطبوعاتtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب