مرد 36 درگذشت پس از مصرف بیش از حد کافئین استنطاق می شنود

یک مرد درگذشت ناگوار پس از مصرف بیش از حد کافئین استنطاق شنیده است. Lukasz Sandelewski, 36, داشت بی توجه در ات

توسط SALAMNEWWS در 14 تیر 1399

یک مرد درگذشت ناگوار پس از مصرف بیش از حد کافئین استنطاق شنیده است.

Lukasz Sandelewski, 36, داشت بی توجه در اتاق خود در مشترک خانه جایی که او زندگی می کردند در Scotney, خیابان, حاصل پس از خود نگران مادر تماس یکی از مشاوره ازدواج در 5 دسامبر 2019.

اتاق "بسیار به هم ریخته با مقدار زیادی از خالی نوشیدن عروق در طبقه" گفت: Cambridgeshire دستیار پزشکی قانونی شان Horstead اما آن را "نامشخص" او چگونه مصرف کافئین.

آقای Sandelewski یک جوشکار از لهستان داشت یک مقدار قابل توجهی کافئین در هر millilitre از خون است.

ضبط یک نتیجه از حادثه ناگوار آقای Horstead گفت: "Lukasz Sandelewski داشت مرحوم در خانه اش آدرس. معلوم نیست چگونه و یا با چه وسیله مرحوم مصرف بسیار قابل توجهی در سطح کافئین اما کافئین سمی است و باعث مرگ او شد.

"مرگ او پیامد ناخواسته عمدی. او به عمد مصرف قابل توجه و کشنده مقدار کافئین اما من راضی عواقب ناشی از آن نیست در نظر گرفته شده توسط او."

او گفت: هیچ شواهدی وجود دارد که آقای Sandelewski در نظر گرفته شده برای پایان دادن به زندگی خود و هیچ خودکشی توجه داشته باشید. مستند استنطاق شنیده طریق اسکایپ گفته شد که آقای Sandelewski به خانه بازگشت در اطراف 1am در 5 دسامبر و شنیده بود صحبت کردن با تلفن از طریق شب تا حدود 7 صبح.

"حداقل فرض شده او در تلفن گفت:" آقای Horstead. "او فریاد می زد و صحبت کردن با صدای بلند. زیر شب ... یکی از مشاوره ازدواج و دریافت پیام در Facebook از Lukasz را درخواست برای بررسی که در آن او به عنوان او به نام او و نمی توانید پاسخ.

"به همخانه سپس به اتاق خود را در بر داشت و او ظاهرا مرحوم. او با پلیس تماس گرفت."

آقای Sandelewski شد, صورت, طبقه با تشک و اتاق خود بود "بسیار به هم ریخته با مقدار زیادی از خالی نوشیدن عروق در طبقه" آقای Horstead گفت. پلیس هیچ قابل مشاهده آسیب به آقای Sandelewski.

آقای Horstead وجود دارد گفت: "برخی پیشنهاد از مشاوره ازدواج و مشاوره" که آقای Sandelewski "آیا نوشیدن مقدار کمی الکل غالبا". آزمون یافت او تا به حال 112 میلی گرم الکل در هر 100 میلی لیتر از خون در سیستم خود را در زمان مرگ او.

آقای Horstead گفت این بود که بیش از این نوشیدنی-درایو حد 80 میلی گرم الکل در هر 100 میلی لیتر از خون "اما نه به طور چشمگیری" و اضافه کردن آن این بود: "یک سطح مسمومیت اما هیچ چیز بیشتر".

او توسعه یافته خود را در "از صمیم قلبی تسلیت" به آقای Sandelewski خانواده.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن