اکثر پزشکان 'کمی به هیچ اعتماد به نفس" است که بیمه خدمات درمانی مقابله خواهد کرد در هفته های پیش رو BMA بررسی می یابد

اکثر پزشکان باید کمی به هیچ اعتماد به نفس است که خدمات خواهد بود قادر به مقابله با هجوم بیماران پس از عادی بیم

توسط SALAMNEWWS در 28 اردیبهشت 1399

اکثر پزشکان باید کمی به هیچ اعتماد به نفس است که خدمات خواهد بود قادر به مقابله با هجوم بیماران پس از عادی بیمه خدمات درمانی خدمات از سر گرفته یک انجمن پزشکی (BMA) نظرسنجی نشان داده است.

هزاران نفر از پزشکان مورد بررسی توسط BMA اتحادیه گفت: آنها می ترسید آنها نمی قادر خواهد بود به ارائه امن مراقبت از بیمار به عنوان عملیات معمول و درمان در هفته های آینده.

بیمارستان ها در سراسر انگلستان آغاز کرده اند که بازگرداندن غیر فوری برای درمان بیماری هایی مانند سرطان و بیماری های قلبی پس از عملیات متوقف شد برای کمک به سیستم بهداشت و درمان آب و هوا اوج شیوع کروناویروس.

NHS انگلستان در این هفته منتشر شده یک "نقشه راه" برای حمایت از سرگیری روال درمان بیش از شش هفته است.

اما BMA نظرسنجی از 10,328, پزشکان, بررسی, بین 13 و 15 مارس یافت 52 درصد از کسانی که در انگلستان بودند یا نه در همه و یا خیلی اعتماد به نفس است که خود را گروه می تواند مدیریت بیمار تقاضا اگر خدمات رفت و برگشت به حالت عادی.

اعتماد به نفس بود و در پایین آن در جامعه تنظیمات مانند مراقبت از خانه که در آن 69 درصد از پزشکان گفت: آنها بسیار یا نه در همه اعتماد به نفس آنها می تواند مقابله با بیمار تقاضا است.

Dr Chaand Nagpaul این BMA شورای صندلی گفت: "زمانی که هزاران نفر از پزشکان ما گفتن آنها همچنان به کمی و یا بدون اعتماد به نفس قادر به مدیریت سطح تقاضا برای مراقبت از بیماران بدون Covid-19 آن begs سوال" چه شواهد وستمینستر دولت با استفاده از به این باور است که عادی خدمات NHS می سر؟'"

"در ماه گذشته دولت اصرار داشت که قبل از مستند بود کاسته بیمه خدمات درمانی باید قادر به کنار آمدن. این نتایج به وضوح نشان می دهد که پزشکان در خط مقدم احساس این مورد نیست. BMA است که به طور منظم بررسی پزشکان در سراسر انگلستان و این دومین بار است که آنها به ما گفتن در مورد اعتماد به نفس بسیار پایین سطح است."

"پایین ترین سطح از اعتماد به نفس است که برای مدیریت تقاضا در جامعه – مراقبت از خانه برای مثال – با 69 درصد گفت: آنها بسیار نیست و یا نه در همه اعتماد به نفس. و از نظر بیماران که قادر به آزمایش اسکن و تشخیص نوع درمان حدود 60 درصد از پزشکان گفت که آنها به حال کمی و یا بدون اعتماد به نفس است که تقاضا می تواند به درستی مدیریت شود."

شده اند وجود دارد کاهش چشمگیر در بیمارستان تماشاگران در انگلستان شیوع کروناویروس با A&E بازديد توسط 56.6 درصد در ماه آوریل با توجه به آخرین NHS اطلاعات میان نگرانی مردم ممکن است اجتناب از قرار ملاقات به نگه داشتن بیمارستان از سبب.

بیش از نیمی از پزشکان نظرسنجی توسط BMA گفت: اولویت بندی بیماران با Covid-19 در محل کار خود بود که منجر به بدتر استاندارد مراقبت برای کسانی که اعتقاد به قرارداد ویروس.

Dr Nagpaul گفت: "پزشکان نیز به ما گفتن که مراقبت از بيماران مبتلا به Covid-19, جای تعجب نیست, به معنی مراقبت و درمان از کسانی که غیر Covid بیماران در حال حاضر رنج می برند. پنجاه و پنج درصد از پزشکان به ما گفت که وضعیت در بیمارستان خود اعتماد GP عمل و یا محلی بیمه خدمات درمانی بود ،

"این قلب شکستن به پزشکان در واقع تمام کارکنان بهداشتی درمانی که می خواهند چیزی بیش از ارائه بهترین مراقبت برای بیماران خود و برای جلوگیری از تاخیر در ضروری اسکن برای بیماری هایی مانند سرطان است."

وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی شده است با نزدیک شدن برای نظر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب