مکنزی شهرستان reeve انتقاد COVID-19 محدودیت می گوید coronavirus تبدیل شده و مردم به "gutless گوسفند'

این reeve از شمال آلبرتا شهرداری در زمان به رسانه های اجتماعی این هفته به صدا انزجار خود را با محدودیت در آورد

توسط SALAMNEWWS در 1 خرداد 1399

این reeve از شمال آلبرتا شهرداری در زمان به رسانه های اجتماعی این هفته به صدا انزجار خود را با محدودیت در آورده با COVID-19 همه گیر استدلال بهداشت عمومی اقدامات در حال بدست گرفتن بیش از حد از تلفات در افرادی که نمی توانند کار کنند و یا معاشرت با خانواده و دوستان است.

"چی می گذرد ؟ چه نوع از gutless گوسفند ما تبدیل شده اند ؟ " خوانده شده بخشی از مکنزی شهرستان Reeve جاش Knelsen پست خود را شخصی Facebook صفحه در روز دوشنبه. "ما می شنویم ما نمی توانیم برای دیدن عزیزان در دراز مدت مراقبت از امکانات و لژ همه به نام 'صرفه جویی در زندگی می کند.' بسیاری فکر می کنم من راه خاموش نمودار و شاید من هستم اما به نظر من در دراز مدت مراقبت از امکانات و ارشد لژ نیست در مورد صرفه جویی در زندگی آنها در مورد دادن آرامش و راحتی به بزرگان ساخته شده است که جامعه ما را (SIC) و هموار راه را برای ما در روزهای پایانی خود را.

"نگه داشتن خانواده دور برای دو ماه صحبت با عزیزان ما از طریق یک زندان مانند حصار... چیزی نیست که من می خواهم تماس بگیرید ارج نهادن به بزرگان ما."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او می گوید او فکر می کند آن زمان مردم قادر به رفتن به کلیسا مراجعه سالمندان خانه و همراه با خانواده.

ادامه مطلب: دینا Hinshaw دفاع تماس برای محدود کردن تجمع جمعی از طریق تابستان به عنوان آلبرتا COVID-19 تلفات

این reeve پست نیز سوال چه کانادایی که در جنگ را به گفتن در مورد COVID-19 محدودیت.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

در یک کنفرانس خبری در روز جمعه برتر جیسون کنی صحبت کرد در شرایط گسترده در مورد کسانی که انتقاد از دولت او برای بودن بیش از حد سنگین دست با بهداشت عمومی اقدامات گرفته شده برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر.

"من نمی توانم اجازه می دهد تا احساسات و یا نا امیدی به راه محتاطانه پاسخ بر اساس داده ها و بهترین های علمی مشاوره است که ما می توانیم و این که ما چگونه ما شده ایم حاکم بر خودمان و ما همچنان به," او گفت:.

اخبار جهانی رسیده است به Knelsen برای توضیح بیشتر خود را نمایش.

ادامه مطلب: کنی سوال دستگیری همه گیر مستند از معترضان در آلبرتا

Knelsen گفت که او صحبت میکرد و شخصا و نه از طرف مکنزی شهرستان یا شورای, اما تیموتی کولفیلد کانادا صندلی پژوهش در سلامت قانون و سیاست گفت: جهانی, اخبار, نظرات در مورد دلیل او نگه می دارد است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"مردم دیگر که ممکن است نا امید ممکن است احساس جسارت این نوع از زبان," او گفت:. "ما همچنین می دانیم که این نوع نوشته ها را می تواند به اشتراک گذاشته شود.

"من درک می کنم که چرا مردم در حال نا امید شدن. این مستند در جریان بوده است برای مدت زمان طولانی است اما این اقدامات هر دو مورد نیاز است و آنها در حال کار."

کولفیلد اضافه شده است که او باور ندارد, بسیاری از کانادایی ها به اشتراک گذاری Knelsen نمایش.

Knelsen پست همچنین ادعا COVID-19 بقای شد 99 درصد یک عدد نیست که مطابق با اطلاعات. در آن سایت کلمه, سازمان بهداشت می گوید که "در حالی که واقعی مرگ و میر COVID-19 را برخی از زمان به طور کامل درک اطلاعات ما تا کنون نشان می دهد که نفت خام مرگ و مير (نسبت تعداد مرگ و میر گزارش شده تقسیم بر موارد گزارش شده) است که بین سه تا چهار درصد است."

در پست خود Knelsen تصمیم به تماس با رمان coronavirus یک "چینی ویروس" یک تصمیم برخی از سیاستمداران دیگر ساخته شده اند که نمی آیند بدون انتقاد و یا بحث.

سازمان بهداشت جهانی هشدار داده است در برابر استفاده از توصیف جغرافیایی مانند کلمه چینی به دلیل آن می تواند منجر به تبعیض شود.

و در دانشکده پزشکی دانشگاه ییل وب سایت ماریتا وازکوئز مدرسه معاون صندلی تنوع سهام و ورود برای اطفال معتقد است که توصیف coronavirus در راه است که هر دو نادرست و بیگانه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"کلمات مهم و زبان ما استفاده از قدرت" Vazquez ارسال می خواند. "در هفته های پس از COVID-19 بوده است گردش آسیایی-آمریکایی و آسیایی در سراسر جهان اشاره کرده اند که افزایش تبعیض و بیگانه ستیزی.

"این رفتار و ننگ ارتباط با اشاره به بیماری در راه است که عمدا ایجاد ناخودآگاه (یا آگاهانه) تمایل می توانید نگه داشتن مردم از گرفتن مراقبت از آنها ممکن است به شدت نیاز به دریافت بهتر و جلوگیری از دیگران از بیمار شدن."

مشاهده Knelsen پست در تمامیت خود را در زیر.

The reeve of a northern Alberta municipality took to social media this week to voice his disgust with restrictions brought on by the COVID-19 pandemic, arguing public health measures are taking too much of a toll on people who can’t work or socialize with family and friends.
این reeve از شمال آلبرتا شهرداری در زمان به رسانه های اجتماعی این هفته به صدا انزجار خود را با محدودیت در آورده با COVID-19 همه گیر استدلال بهداشت عمومی اقدامات در حال بدست گرفتن بیش از حد از تلفات در افرادی که نمی توانند کار کنند و یا معاشرت با خانواده و دوستان است. اعتبار: Facebook/جاش Knelsen
The reeve of a northern Alberta municipality took to social media this week to voice his disgust with restrictions brought on by the COVID-19 pandemic, arguing public health measures are taking too much of a toll on people who can’t work or socialize with family and friends.
این reeve از شمال آلبرتا شهرداری در زمان به رسانه های اجتماعی این هفته به صدا انزجار خود را با محدودیت در آورده با COVID-19 همه گیر استدلال بهداشت عمومی اقدامات در حال بدست گرفتن بیش از حد از تلفات در افرادی که نمی توانند کار کنند و یا معاشرت با خانواده و دوستان است. اعتبار: Facebook/ جاش Knelsen


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن