ما سرزمین موتورهای جستجو را به یک ربات چت تبدیل کردیم

معرفی اولین چت ربات هوش مصنوعی مولد برای بازاریابان جستجو – Search Engine Land ChatBot. امروز در نسخه بت

توسط مدیر سایت در 18 خرداد 1402

معرفی اولین چت ربات هوش مصنوعی مولد برای بازاریابان جستجو – Search Engine Land ChatBot. امروز در نسخه بتا راه اندازی شد، ما مشتاقیم که آن را آزمایش کنید.

ربات چت موتور جستجو
درباره چت بات ربات ما در مورد محتوای سرزمین موتورهای جستجو آموزش دیده است و به شما امکان می دهد کاوش کنید، آزمایش کنید و درباره بازاریابی جستجو اطلاعات بیشتری کسب کنید.

ربات چت که به ChatBot ما قدرت می دهد در بالای ChatGPT OpenAI قرار دارد. این بر اساس بیش از 20،000 مقاله خبری، راهنما، آموزش و تحقیقات اصلی و سرپرستی شده منتشر شده در Search Engine Land - انتشار رکورد برای همه چیزهای جستجو و بازاریابی جستجو از سال 2006 است.

ربات چت ما به طور منظم با محتوای جدید منتشر شده به روز می شود.

چگونه کار می کند. به صفحه ChatBot ما بروید و برای نوشتن درخواست‌ها آماده شوید. ما برخی از بهترین شیوه‌ها و اعلان‌های نمونه را در آن صفحه ارائه می‌کنیم.

برای مثال، در اینجا چیزی است که در یک درخواست برای «ایجاد یک برنامه بازاریابی محتوا و سئو برای یک نانوایی محلی» مشاهده خواهید کرد.

Chatbot Seo Content Marketing Plan Bakery 800x497
احتمالاً با نوعی پیام در مورد بیش از حد توکن مواجه خواهید شد. اگر این اتفاق افتاد، دوباره امتحان کنید. اگر دوباره تکرار شد، تمام تلاش خود را بکنید تا درخواست خود را اصلاح کنید.

باز هم، ما در بتا هستیم، بنابراین ربات چت ما کامل نیست. اما ما تلاش خواهیم کرد تا به طور مداوم آن را برای شما بهتر و مفیدتر کنیم. ما از شکیبایی شما قدردانی می کنیم (و به ما کمک می کنید این را بشکنیم تا بتوانیم آن را بهبود بخشیم).

چرا چت بات؟ کریس الول، مدیر عامل شرکت Third Door، گفت: "خدمت به جامعه بازاریابی دلیل وجود ما است، و ربات چت زمین موتور جستجو یک راه هیجان انگیز برای ارائه اطلاعات مورد نیاز آن جامعه در قالبی است که مکمل ویژگی های موجود ما باشد." رسانه ها.

به ما کمک کنید تا پیشرفت کنیم. ما به دنبال راه هایی برای بهبود ربات هستیم و از بازخورد شما استقبال می کنیم. به موتور جستجوگر Land ChatBot فرصت دهید. ما امیدواریم که از تو خبری بشنویم!

MarTechBot. ما همچنین اولین تجربه مولد هوش مصنوعی را برای حرفه های بازاریابی با MarTechBot در نشریه خواهر و برادر خود، MarTech.org ایجاد کردیم. در این مقاله‌ها می‌توانید دلایل و فناوری را عمیق‌تر کنید:


مشاوره سئو

منبع
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن