Lyft ارائه می دهد سواری نیم قیمت به نظرسنجی ها در روز انتخابات -- CNET

آنجلا لانگ/سی نت این داستان بخشی از انتخابات ۲۰۲۰، پوشش CNET از دور دوم رای گیری در ماه نوامبر است.Lyft در ح

توسط SALAMNEWWS در 26 شهریور 1399
lyft-logo-phone-american-flag-3025 آنجلا لانگ/سی نت این داستان بخشی از انتخابات ۲۰۲۰، پوشش CNET از دور دوم رای گیری در ماه نوامبر است.

Lyft در حال پیوستن به تلاش برای آسان تر شدن رسیدن به پای صندوق های رای در ماه نوامبر امسال است. در روز انتخابات، شما می توانید 50٪ خاموش سوار رزرو شده از طریق برنامه سوار به اشتراک گذاری با کد "2020VOTE." توجه داشته باشید که تخفیف فقط شامل یک سواری واحد است و در مجموع 10 دلار کلاه می گیرد-- بنابراین ممکن است بعد از اینکه رای گیری انجام شد، راحت تر به خانه برگردیم.

Lyft ارائه چیزی مشابه برای میان دوره های 2018, اما این بار تخفیف شامل اجاره دوچرخه و اسکوتر در شهرستانها را انتخاب کنید.

شرکت به اشتراک گذاری سواری همچنین اعلام کرد که آن را با سازمان های غیر انتفاعی از طریق برنامه LyftUp همکاری برای ارائه سواری رایگان تر و با تخفیف به جوامع با دسترسی محدود به حمل و نقل مقرون به صرفه است.

اوبر، رقیب اصلی لایفت، روز دوشنبه اعلام مشابهی کرد. برنامه اوبر شامل کمک به ثبت نام رای دهندگان از طریق برنامه Uber و امکان پیتزای رایگان تحویل داده شده به شما در یک خط رای گیری از طریق Uber Eats است. اوبر سواری در روز انتخابات را نیز تخفیف داده است، اما جزئیاتی در مورد این معامله ارائه نداده است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن