خداوند می پرسد وزیر لیز خرپا یک سوال در زوم از ماشین در حال حرکت

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 6 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

یک همکار ساخته شده است که در مجلس اول پس از او در بخشی از یک بحث در مجلس اعیان از پشت یک ماشین در حال حرکت.

خداوند Robathan یک محافظه کار که پیوست Lords در سال 2015 پس از ایستاده به عنوان یک نماینده برای جنوب Leicestershire یک سوال از لیز خرپا تجارت بین المللی, منشی, از طریق یک ویدئو آنلاین تماس در روز چهارشنبه.

صندلی اتحادیه اروپا موافقت نامه های بین المللی کمیته فرعی, قبل از آنها Ms, خرپا ظاهر شد, معرفی خداوند Robathan سوال با هشدار به وزیر نمی شود شگفت زده همکار خود را با پوشیدن کمربند ایمنی.

"وزیر امور خارجه, من قصد دارم برای رفتن به خداوند Robathan در یک لحظه و شما در حال رفتن به یک کمی شگفت زده کرد چرا که او با پوشیدن کمربند ایمنی.

"چرا که او از بازگشت از مهم خانواده نامزدی — او می خواهم امیدوار به خانه اما او نمی تواند — من فکر نمی کنم این دلیل است که او در انتظار به خصوص سوار پر از دست انداز از پاسخ شما."

زندگی همکار سپس پرسید: یک سوال در مورد چه تاثیر آمریکا انتخابات ریاست جمهوری ممکن است در مذاکرات تجاری به خصوص اگر نامزد حزب دموکرات جو بایدن را شکست داد و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

پس از Ms, خرپا به حال جواب 69 سال بود آرزو "امن خانه سفر" توسط رئیس کمیته خداوند زرگر باعث خداوند Robathan برای اضافه کردن پیشنهاد خود را به سعی کنید از رستوران او تا به حال شده است در.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن