لندن معلمان در انتظار بازگشت به برنامه های مدرسه از فورد دولت به عنوان حزب لیبرال انتشار آن طرح

با 2021-22 سال تحصیلی برنامه ریزی شده برای شروع در حدود شش هفته معلمان هنوز در انتظار تایید یادگیری چگونه نگاه

توسط SALAMNEWWS در 6 مرداد 1399

با 2021-22 سال تحصیلی برنامه ریزی شده برای شروع در حدود شش هفته معلمان هنوز در انتظار تایید یادگیری چگونه نگاه خواهد کرد در سن COVID-19.

این Thames Valley District School Board صادر شده به روز رسانی در وب سایت خود در روز جمعه گفت: از آن خواهد شد "آماده پذیرایی از تمام دانش آموزان به مدرسه با افزایش بهداشت عمومی پروتکل" است بلکه در حال آماده شدن برای ارائه "یک ترکیب در مدرسه و در خانه یادگیری" اگر مورد نیاز است.

که همان روز وزیر آموزش و پرورش Stephen لچه گفت: جزئیات بیشتر در مورد برنامه ریزی برای بازگشایی مدارس خواهد بود که "هفته آینده." این استان برای اولین بار اعلام کرد در اواسط ماه ژوئن بود که به دنبال در گزینه های بالقوه برای بازگشت به مدرسه.

ادامه مطلب: انتاریو مدرسه بازگشایی برنامه ریزی منابع بیشتری در آینده در هفته آینده وزیر آموزش و پرورش می گوید:

"وجود ندارد مقدار از مسیر را از طریق ماه جولای — که ناشی از بسیاری از عدم قطعیت" گفت: Craig Smith, رئيس جمهور از معلمان ابتدایی' فدراسیون, Ontario (ETFO) برای دره رودخانه تیمز.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"و من فکر می کنم معلمان مانند هر کس دیگری می دانیم که بازگشایی مدارس است یک معامله بزرگ است."

صحبت کردن در صبح نشان می دهد با دوون طاووس اسمیت می گوید ETFO رهبری شده است در تماس با استان و دره رودخانه تیمز محلی شده است در تماس با Thames Valley District School Board, و رله های اعضا و نگرانی به آنها.

"در عدالت به هیئت مدیره این یک بیت از یک چالش است. بله, آنها تا به حال برای ایجاد این سه سناریو. اما تا زمانی که ما در واقع بر روی زمین چیزی است که مورد تأیید وزارت — و یکی از نویسه عام در این است که هر طرح تخته در حال حاضر باید به تایید وزارت.

مشاهده link "

"امن ترین چیزی که می تواند برای مردم باقی می ماند از راه دور آموزش و دانش آموزان از راه دور, یادگیری, اما ما می دانیم که آن را بسیار مشکل و چالش برانگیز برای پدر و مادر و قطعا چالش برانگیز است که ما حرکت اقتصاد رو به جلو برای بازگشایی. بنابراین شما می دانید, من فکر می کنم ما در حال رفتن به سازمان دیده بان این بسیار بسیار دقت کنید."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اسمیت اضافه شده که آن را "امن می گویند که همه معلمان عصبی هستند" اما او انتظار دارد که هنگامی که برنامه در حال بتن وجود خواهد داشت معلمان "که دلایل مختلف سلامت هستند قادر به در محیط مدرسه."

در حالی که داگ فورد انتظار می رود که دولت انتشار جزئیات بیشتر در مورد آن بازگشت به مدرسه برنامه این هفته حزب لیبرال انتاریو صادر کرده است طرح خود را.

ادامه مطلب: انتاریو NDP تماس فورد دولت برای افزایش بودجه برای مدرسه reopenings در ماه سپتامبر

رهبر حزب لیبرال انتاریو استیون Del Duca می گوید: این طرح لقب "دانش آموزان در مدارس طرح اقدام" آیا هزینه $3.2 میلیارد دلار و در نتیجه 820 کلاس درس جدید مکان 860 اضافی مربیان و 440 اضافی مراقبان در لندن به تنهایی.

"این یک برچسب قیمت بزرگ است اما من فکر می کنم این عواقب برای هر دو بچه های ما و همچنین برای اقتصاد ما, اگر ما نمی تواند این حق بسیار آسیب زا است."

حزب لیبرال طرح را شامل شاهد بازگشت دانش آموزان به مدرسه تمام وقت اما با فاصله فیزیکی اقدامات صورت گرفته توسط راه از برش اندازه کلاس تا 15 نیاز به نیروی انسانی اضافی و انجام برخی از کلاس ها در دیگر فضاهای عمومی مانند کتابخانه ها و مراکز جامعه احتمالا حتی در خارج از منزل در شروع سال تحصیلی.

ادامه مطلب: متناقض بودجه تاخیر مهدکودک بازگشایی در برخی از شهرداری های انتاریو گروه می گوید:

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"من و همسرم در حال بالا بردن دو دختر جوان ما در حال رفتن به مدرسه ابتدایی این آمدن سپتامبر" Del Duca گفت دوون طاووس در صبح نشان می دهد.

"من فکر می کنم این تکان دهنده است که ما شنیده نمی, هر, واقعی پاک کردن اطلاعات توسط دولت تا کنون. اما من فقط می خواهم به انتقاد از دولت است. من می خواستم برای قرار دادن به جلو یک برنامه است که گفت: "در اینجا چیزی است که ما فکر می کنم آن را مانند به منظور انجام این کار با خیال راحت' که به نوبه خود کمک می کند تا ما را با ما بهبود اقتصادی."

مشاهده link "

Provincewide طرح را شامل استخدام هزاران نفر از معلمان سراسر استان اما Del Duca معتقد است به اندازه کافی وجود دارد معلمان واجد شرایط برای پر کردن این نقش ها.

"در انتاریو وجود دارد حدود 200000 معلمان خبره که اعضای Ontario College of معلمان است. در سیستم وجود دارد فقط حدود 125 به 126,000 معلمان آموزش در مدارس دولتی. وجود دارد بنابراین حدود 70 تا 75,000 معلمان که خبره هستند که در حال حاضر در حال تدریس. برخی از آنها خواهد بود در مدارس خصوصی" او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"اما به اعتقاد من از آن گروه با آن گروه از معلمان که گواهی ما می تواند پیدا کردن 15,000 ابتدایی و 2000 ثانویه معلمان که دارای گواهینامه که جوان هستند به اندازه کافی نمی تواند در هر نوع از موقعیت آسیب پذیر با توجه به همه گیر است که ما در حال برخورد با."

Coronavirus: انتاریو به فاش کردن مدرسه بازگشایی طرح هفته آینده وزیر آموزش و پرورش می گوید:
Coronavirus: انتاریو به فاش کردن مدرسه بازگشایی طرح هفته آینده وزیر آموزش و پرورش می گوید:

— با یک فایل از شاون Jeffords و Salmaan Farooqui کانادا را فشار دهید.

مشاهده link "

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن