لاما آنتی بادی ممکن است ما نزدیک به خنثی سازی COVID-19 - CNET

زمستان (جلو) و او لاما همگروهی ممکن است نقش کلیدی در خنثی سازی ویروس. تیم Coppens برای اکثر تا به روز اخبار

توسط SALAMNEWWS در 15 اردیبهشت 1399
winter-the-llama

زمستان (جلو) و او لاما همگروهی ممکن است نقش کلیدی در خنثی سازی ویروس.

تیم Coppens
برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

هر کس تا به حال llamas از بلژیک در انزوای اجتماعی کارت یکنوع بازی شبیه لوتو در نظر بگیرید خودتان را رایگان کنه که جعبه.

با توجه به یک مطالعه کارشناسی با توجه به منتشر شده در سلول در مارس 5, لاما خون ممکن است نگه دارید و کلید باز کردن قفل جدید برای درمان COVID-19-و کاهش استرس coronavirus همه گیر قرار داده شده در جهان است.

مطالعه جزئیات چگونه به ویژه آنتی بادی در لاما خون می تواند متصل به هم برای ایجاد یک جدید آنتی بادی با ظرفیت اتصال سنبله پروتئین coronavirus با استفاده از آلوده کردن سلول. با اتصال بر روی سنبله پروتئین آنتی بادی می تواند به جلوگیری از coronavirus شناخته شده به عنوان SARS-CoV-2 از آلوده کردن سلول های دیگر در فرهنگ است.

"این یکی از اولین آنتی بادی شناخته شده برای خنثی کردن SARS-CoV-2" گفت: Jason McLellan یک زیست شناس مولکولی در دانشگاه تگزاس در آستین و co-نویسنده ارشد این مطالعه است.

awinter

زمستان چهار سال است و هنوز هم زندگی در یک مزرعه در بلژیک روستا.

تیم Coppens

این کشف شد, در بخش, با تشکر از تلاش های 4 ساله بلژیکی لاما به نام زمستان است. در سال 2016 زمستان کمک به دانشمندان برای مطالعه coronaviruses است که باعث سارس و MERS با دریافت تزریق فعال سنبله پروتئین در طی هفته.

به عنوان یک نتیجه دانشمندان قادر به شناسایی آنتی بادی است که نسبت به جذب این سنبله پروتئین و منزوی کردن آنهایی که نشان داد وعده در خنثی سازی ویروس. چهار سال در زمستان پر رونق است و که در اوایل کار معناست که ما یک گام نزدیک تر به خنثی سازی COVID-19.

"این بسیار هیجان انگیز بود برای من چون من می خواهم مشغول به کار در این سال ها گفت:" دانیل Wrapp co-نویسنده اول این مطالعه و بخشی از تیم تحقیقاتی که تولید یک نقشه 3D از ساختار SARS-CoV-2 سنبله پروتئین در ماه مارس. "اما وجود دارد نبود یک نیاز برای یک coronavirus درمان آن. این بود که فقط پایه پژوهش است. در حال حاضر این به طور بالقوه می تواند برخی از ترجمه مفاهیم بیش از حد."

Llamas و دیگر camelids تولید انواع مختلف آنتی بادی برای انسان و یک نوع خاص است که تنها یک چهارم از اندازه از آنتی بادی در انسان دیده می شود. که یک مزیت محققان فکر می کنم آنها می توانند به حساب اجازه می دهد آن را به nebulized و مورد استفاده در ينهلرس.

صرف نظر از این مطالعه موفقیت های اولیه -- و زمستان لاما را به رفتار مثبت -- این به این معنا نیست که آنتی بادی ها بلافاصله قابل دوام به عنوان یک پیشگیرانه و یا درمانی.

این تیم از دانشگاه تگزاس در آستین در حال حاضر تنظیم مناظر خود را در مطالعات بالینی در حیوانات مانند همستر و یا غیرانسان پستانداران با یک هدف نهایی از توسعه یک درمان برای انسان است.

در هر صورت این چیزی برای تف.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن