نور از حیاط خود را با یک Philips Hue, هوای آزاد, افکن 3-بسته برای $270 - CNET

Philips حتی اگر من Philips Hue چراغ تقریبا در هر اتاق از خانه من, من می خواهم هرگز فکر نمی کردم از نصب آنها

توسط SALAMNEWWS در 24 خرداد 1399
philips-hue-outdoor
Philips

حتی اگر من Philips Hue چراغ تقریبا در هر اتاق از خانه من, من می خواهم هرگز فکر نمی کردم از نصب آنها در خارج از منزل. پس من فرار در سراسر Philips Hue, هوای آزاد, زیر طاق کیت که شامل سه نفر از کامل-رنگ نور افکن و تمام سخت افزار شما نیاز به آنها را نصب کنید. معلوم است که نصب و راه اندازی بسیار ساده است; هر نور متصل است سریال, و شما لازم نیست به دفن سیم یا استخدام برق. همانطور که برای برقراری ارتباط با خود را در Philips hub تنها نور برای اولین بار نیاز به در برد. دیگران می تواند صحافی تا آنجا که خود کشی اجازه می دهد تا. معمولا $340 این سه بسته Philips Hue, هوای آزاد, زیر طاق در حال حاضر $270.

این کیت که 70 $خاموش شامل رنگ لیلی رنگ سفید و رنگ چراغ -- شما می توانید آنها را به رنگهای سفید و یا هر یک از 16.7 میلیون رنگ با استفاده از Hue, برنامه, الکسا یا گوگل, دستیار, و آنها در حال بدیهی است که به طور کامل weatherproofed از آنها طراحی شده بود و چراغ های در فضای باز. رنگ hub شامل نمی شده است; من گمان Philips فرض شما در حال حاضر رنگ چراغ های داخل ساختمان. چراغ های خود را می توان ریسک را به زمین و یا استراحت بر روی یک سطح صاف مانند ایوان و یا عرشه.

نور جامد چهار ستاره امتیاز در آمازون و اکثر مشتری نظرات بسیار مثبت است. یک چیز به خاطر داشته باشید هر چند-بر اساس برخی از این پایین تر-دارای نظرات مشتریان انتظار نداریم که به سیل حیاط خود را با نور روشن و به اندازه کافی برای روشن کردن یک حیاط زندان.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: هوشمند روشنایی: حلقه در مقابل Philips Hue

2:38


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن