لستر می تواند در صورت اولین محلی مستند " در روز پس از شیوع کروناویروس

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 8 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

شهر لستر می تواند محلی مستند reimposed بعد از یک افزایش در coronavirus موارد است.

دبیر خانه Priti پاتل گفت: این شهرستان به زودی ممکن است به موضوع به یک است.

"این درست است," او گفت: در پاسخ به یک سوال در مورد اینکه آیا East Midlands شهر ممکن است دوباره چهره محدودیت های جنبش پس از اقدامات شده اند کاسته سراسر انگلستان است.

"ما شاهد شعله ور شدن یو پی اس در سراسر کشور در حال حاضر بیش از هفته های اخیر," او گفت: بزرگ سیاه و سفید دیک Andrew Marr نشان می دهد.

"فقط در سه یا چهار هفته به طور خاص وجود دارد به عنوان مثال از یک flare-up در یک خاص بیمارستان بیش از کنترل عفونت."

"وجود خواهد داشت پشتیبانی از رفتن به لستر و در واقع وزیر بهداشت در ارتباط با بسیاری از ما بیش از آخر هفته توضیح برخی از این اقدامات پشتیبانی در تست منابع که در حال رفتن برای مقامات محلی نیز هست."

بریتانیا بالقوه اول محلی مستند اتفاق می افتد "در روز" ساندی تایمز برای اولین بار گزارش شده است.

به وزیر بهداشت, مت, Hancock, شده است, بررسی جنبه های حقوقی از خاموش شدن پس از 658 موارد جدید Covid-19 ثبت شد در منطقه لستر در دو هفته تا 16 ماه ژوئن است.

آقای Hancock بود که با توجه به "همه گزینه ها".

لستر شهردار آقا پیتر Don گفت: لستر جیوه است که این شهر هنوز هم به دنبال که در آن "مداخلات" ممکن است مورد نیاز.

"ما می دانیم که تعدادی از بستری شدن در بیمارستان در حال رفتن به پایین به صورت محلی و شکر خدا تا تعداد مرگ و میر. که تنها داده های شرکت ما" آقا پیتر اضافه شده است.

او گفت: شورای شهر در حال دریافت اطلاعات از دولت در روز پنج شنبه برای کمک به آنها درک "که بخش هایی از این شهر ممکن است یک موضوع خاص با انتقال".

این شورا کار را از طریق داده های بیش از آخر هفته او گفت: "تا زمانی که ما انجام داده اند که ما نمی دانیم که چه مداخلات ممکن است مورد نیاز است."

او افزود: "هیچ نقطه وجود دارد گمانه زنی در مورد رفتن به یک موضعی مستند."

وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی را متوقف کوتاه گفت: محلی و مستند بود به احتمال زیاد برای لستر اما اذعان کرد این شهر که یک منطقه از نگرانی آن را به عنوان خواست ساکنان به هوشیار در برابر ویروس.

"ما در حال حمایت از شورا و شرکای محلی در لستر برای کمک به جلوگیری از انتقال ویروس" یک سخنگو در بیانیه ای گفت.

"ما مستقر چهار تلفن همراه تست سایت های ساخته شده و هزاران نفر از خانه تست کیت در دسترس برای اطمینان از هر کسی در این منطقه است که نیاز به آزمون می توانید دریافت کنید.

"NHS تست و ردیابی تماس خواهد کسی تست مثبت برای کمک به آنها خود را شناسایی تماس های اخیر و توصیه می کنند که ممکن است در نزدیکی به کسی که با این ویروس به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش.

"ما می خواهیم مردم از لستر به ادامه تمرین های اجتماعی فاصله شستن دست های خود را به طور منظم آزمایش بلافاصله در صورتی که علائم و به دنبال مشاوره دریافت می کنند در صورت تماس با بیمه خدمات درمانی تست و ردیابی. این توصیه وجود دارد برای محافظت از جوامع و صرفه جویی در زندگی می کند."

ساندی تایمز گفت: لستر افزایش در موارد زیر شیوع در تولید مواد غذایی گیاهان در منطقه و گزارش از جمعیت زیادی جمع آوری و خارج از غذای آماده و رستوران ها.

کیت نیل بازنشسته استاد اپیدمیولوژی بیماری های عفونی در دانشگاه ناتینگهام گفت: تعریف مستند منطقه خواهد بود "یکی از بزرگترین مشکلات" و همچنین ساخت آن را قابل فهم برای مردم است.

او گفت: "مقامات محلی مرزی می تواند اجرا کردن وسط خیابان با یک طرف در یکی از مقامات محلی و مخالف دیگری است.

"بناهای شهری اجازه داده است شهرها و شهرستانها به گسترش و در نتیجه این مناطق اغلب پیوستن به دیگر مناطق که شناسایی متفاوت و خود را به عنوان بخشی از گسترش شهر و یا شهرستان.

"قفل کردن در سطح منطقه دیده می شود به عنوان ناعادلانه و یا بدتر به عنوان لستر سیتی واقعا بسیار کمی برای انجام با روستایی Lincolnshire.

"مردم نمی توانستند با خود مرزهای منطقه ای و بسیاری نمی خواهد در واقع می دانید جایی که آنها هستند."

گزارش اضافی توسط انجمن مطبوعاتtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب