لیلا مورن: Frontrunner به آینده لیبرال دموکرات رهبر نشان می دهد او می تواند رایگان از قید آن ائتلاف گذشته

Frontrunner به بعد رهبر لیبرال دموکرات ها پیشنهاد کرده است او می تواند آزاد از قید آن ائتلاف گذشته است. لیلا

توسط SALAMNEWWS در 24 خرداد 1399

Frontrunner به بعد رهبر لیبرال دموکرات ها پیشنهاد کرده است او می تواند آزاد از قید آن ائتلاف گذشته است.

لیلا مورن اظهارات دیده خواهد شد به عنوان یک نظر بر رقیب اصلی او اد دیوی که در خدمت به عنوان وزیر انرژی در حزب محافظه کار-Lib Dem دولت است.

Ms مورن به پارلمان انتخاب شد در سال 2017, دو سال پس از ائتلاف به پایان رسید.

در مصاحبه با مستقلاو به نام حزب به "تصور کنید آنچه که ما می توانید انجام دهید, با من, به عنوان رهبر و بدون یوغ ائتلاف".

دسامبر انتخابات برجسته ادامه خشم عمومی نسبت به حزب لیبرال دموکرات در طول سال خود را در دولت با محافظه کاران.

در یک کبودی روبرو می شوند زندگی می کنند در این زمان سوال برنامه Lib Dem رهبر Jo Swinson شد و بارها و بارها پنجه بیش ائتلاف سیاست از جمله بحث برانگیز اتاق خواب مالیاتی رفاه را کاهش دهد.

Ms Swinson یک کسب و کار وزیر در این ائتلاف نیز مواجه انتقاد بیش از خود او رکورد رای گیری بین سال های 2010 و 2015.

برای اولین بار انتخاب به عنوان نماینده تنها در سال 2017, کارشناسی ارشد مورن اصرار او فقدان تجربه می تواند یک مزیت به حزب لیبرال دموکرات در یک نقطه کم در تاریخ خود را.

پس از اوج از "Cleggmania" در سال 2010 زمانی که حزب به طور خلاصه در این نظر سنجی حزب به زمین آمد با یک دست انداز در سال 2015.

اتهام ریاکاری بیش از این حزب پشتیبانی برای شهریه و دیگر سیاست های منجر به رکود در رای اعتماد منجر به اکثر نمایندگان مجلس از دست دادن شغل خود.

طرفدار Brexit موضع شاهد احیای آن اقبال در سال گذشته انتخابات پارلمان اروپا اما فاجعه انتخابات شاهد آن صندلی شمارش شده تقویت شده توسط جداشدگان سقوط دوباره به 11.

Ms موران MP برای آکسفورد غرب و ابینگدن می گوید: پیام او را دریافت کرده و از رای دهندگان این است که پس از Brexit حزب است که "مبارزه برای هویت".

پرسید که آیا او فکر می کردم این واقعیت که او تا به حال نشده یک بخشی از ائتلاف دولت مفید خواهد بود او گفت: "من فکر می کنم آن خواهد بود. و به همین دلیل است که این سیگنال را می فرستد. من اصلا قصد وانمود کند که حزب ما بود و بخشی از این ائتلاف است. این بخشی از تاریخ ما است. و آن است که واقعا مهم است که ما یادگیری از اشتباهات آن. و این اشتباه بزرگ بود, البته که شما لازم نیست به عنوان یک سیاستمدار و یک چیز می گویند و دیگری انجام دهد. ما اعتماد از دست رفته و ما هرگز واقعا برنده آن را به عقب. و این ناعادلانه است شما می توانید استدلال می کنند که آن را هنوز هم یوغ اطراف گردن ما که در آن است.

"و من می خواهم بگویم به مردم, تصور کنید آنچه که ما می توانید انجام دهید, با من, به عنوان رهبر و بدون یوغ ائتلاف در حال حرکت به جلو است."

او می گوید: او می خواهد به "متوجه باشید که لیبرال دموکرات ها را در کنار خود" و ترس آنها نمی به طور غریزی.

او مشتاق به گوش دادن به رای دهندگان در صورت انتخاب شدن.

"من شروع کردم رهبری انتخابات توسط تور کشور گوش دادن به رای دهندگان در لندن; در جنوب شرقی. و این چیزی است که من می خواهم به صرف سال اول رهبری من انجام می دهند. پیدا کردن یک پیام است که طنین انداز در تمام نقاط کشور ساخت مورد برای لیبرال ارزش است."

او مخالف مبارزه با تروریسم در اروپا و از سوی دولت به گسترش دوره گذار در میان ترس بدون معامله و خروج از این ماه دسامبر می تواند خمیر اقتصاد هنوز از وضعیتی وخیم از coronavirus بحران است.

اما حزب لیبرال دموکرات امید او خواهد کمپین بلافاصله به دوباره پیوستن به اتحادیه اروپا نا امید خواهد شد.

او می خواهد به تمرکز بر سه حوزه اصلی: آموزش و پرورش; محیط زیست; اقتصاد; از جمله ایجاد یک اقتصاد با خوب بودن در قلب آن.

او ترس بریتانیا به عقب رفته در تحرک اجتماعی از این نوع است که او بهره مند است.

"نابرابری افزایش یافته به حدی که اساسی تحرک اجتماعی نوع تحرک اجتماعی است که به معنای پدر من برای اولین بار در خانواده اش برای رفتن به دانشگاه و پس از آن تبدیل به یک سفیر, فقط دیگر وجود ندارد" او گفت:.

"افراد جوان در این کشور به شدت نا امید با راه بازار مشغول به کار هستند... من فکر می کنم کسانی که در حال گریه کردن برای یک اقتصاد عادلانه تر است که در واقع باعث می شود آن کار به صورت واقعی مردم در مسیر درست هستند."

هفته گذشته آقای دیوی به نام برای یک شهروند پایه درآمد برای کمک به حمایت از مراقبین به عنوان او راه اندازی خود را در رهبری مبارزات انتخاباتی.

دیگر اعلام کرد رقیب حزب محیط زیست سخنگوی Iran Hobhouse دیگر MP که وارد مجلس پس از ائتلاف سال است.

پستی رای گیری از معاونت Dem اعضای برگزار خواهد شد در طول تابستان با برنده اعلام کرد در 26 اوت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن