طرح دعوی در دادگاه می گوید: سابق مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل مایکل کوهن است که در زندان به توقف ارسال به تمام کتاب

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق وکیل شخصی شکایت دادستان کل ویلیام Barr و اداره زندانها مدیر دوشنب

توسط SALAMNEWWS در 31 تیر 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق وکیل شخصی شکایت دادستان کل ویلیام Barr و اداره زندانها مدیر دوشنبه گفت او را که به ناحق برگزار شد پشت میله های زندان به او جلوگیری از به پایان رساندن یک کتاب که انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن.

طرح دعوی در دادگاه به نمایندگی از مایکل کوهن واصل شد در اواخر روز دوشنبه در دادگاه فدرال منهتن ادعا اول خود را اصلاح حقوق نقض شده زمانی که او بازگشت به فدرال تادیبی موسسه در Otisville نیویورک در تاریخ 9 ژوئیه.

یک پیام برای اظهار نظر باقی مانده بود با وزارت دادگستری.

ادامه مطلب: سابق مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل مایکل کوهن گرفته به زندان پس از آزادی از زندان در ماه مه

کوهن و 53 شده بود furloughed در مارس به عنوان بخشی از تلاش برای کند کردن روند گسترش این ویروس در فدرال زندانها.

او خدمت کرده بود تنها یک سال از سه سال حبس پس از شفاعت گناه به کمپین اتهامات مالی و دروغ گفتن به کنگره در میان سایر جرایم است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

سابق مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل مایکل کوهن در زندان پس از روال دادگاه ظاهر
سابق مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل مایکل کوهن در زندان پس از روال دادگاه ظاهر

کوهن مالی مبارزات انتخاباتی اتهامات مربوط به تلاش های خود را به ترتیب پرداخت در طول سال 2016 ریاست جمهوری برای حفظ بازیگر پورنو Stormy Daniels و مدل Karen McDougal از پخش ادعا امور خارج از زناشویی با مغلوب ساختن پیشی جستن. تهمت را رد کرده است در این امور.

روز دوشنبه طرح دعوی در دادگاه گفت: کوهن روشن ساخته است که به تازگی او برنامه ریزی شده برای انتشار ارسال به تمام کتاب فقط قبل از انتخابات ماه نوامبر.

"در این اجرا تا سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری او در نظر دارد که به مردم آمریکا در مورد آقای تهمت شخصیت و proclivities خود را خصوصی و حرفه ای امور شخصی خود و اخلاق کسب و کار" با توجه به طرح دعوی در دادگاه در آورده کوهن نمایندگی توسط اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا و وکلای Danya پری و Samidh گوآ.

ادامه مطلب: Coronavirus: Ex-مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل کوهن به خدمت بقیه از جمله در صفحه اصلی

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

طرح دعوی در دادگاه گفت: کوهن جرائم مربوط به "دروغ گفتن به کنگره به نمایندگی از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و ارتکاب مالی مبارزات انتخاباتی نقض از طرف آقای مغلوب ساختن پیشی جستن."

با توجه به طرح دعوی در دادگاه فدرال و مقامات از نقل مکان به re-زندانی کردن کوهن پس از او توییتی در ژوئن 26 "#WillSpeakSoon" و در جولای 2 بود که او در پایان خود را مغلوب ساختن پیشی جستن کتاب.

طرح دعوی در دادگاه گفت: ایالات متحده مشروط افسران کار از طرف اداره زندانها و مدیر آن مایکل کروجل خواستار کوهن که از او به توافق برسند به صحبت می کنند و یا از طریق هر رسانه ای از جمله با انتشار یک کتاب.

مایکل کوهن می گوید هنوز هم "بسیار گفته می شود' به عنوان او را برای زندان
مایکل کوهن می گوید هنوز هم "بسیار گفته می شود' به عنوان او را برای زندان

آن گفت: ماموران ساخته شده بر خلاف قانون اساسی تقاضا و کوهن و وکلای او به دنبال روشن شدن و محدودیت و ممنوعیت در صحبت کردن تنها به دیدن او قفل شده است تا پس از این افسران گفت: آنها می شود درخواست خود را "زنجیره" به اداره زندانها مدیران.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

کوهن باقی مانده است در سلول انفرادی پس از او گرفته شد به Otisville این طرح دعوی در دادگاه گفت.

آن گفت: سلامت خود نیز رنج می برد و با خون خود فشار خونتان به سطح بحرانی "منجر به سردرد شدید تنگی نفس و اضطراب است."

و آن را اضافه به او ساخته شده هیچ پیشرفت در کتاب خود. طرح دعوی در دادگاه در پی حکم دادگاه برای بازگشت او را به خانه بردهاند.

© 2020 کانادا مطبوعاتtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن