آخرین فرصت برای نجات $45 گاراژ خود را سازماندهی با یک Fleximount سربار دندانه دار کردن ذخیره سازی - CNET

Fleximount تابستان زمان مناسبی برای تمیز کردن و سازماندهی گاراژ و احتمالا وجود دارد هیچ راه بهتری برای بازسا

توسط SALAMNEWWS در 12 مرداد 1399
fleximount
Fleximount

تابستان زمان مناسبی برای تمیز کردن و سازماندهی گاراژ و احتمالا وجود دارد هیچ راه بهتری برای بازسازی گاراژ خود را از گرفتن مسائل خود را خاموش کف. Fleximounts سربار قفسه های ایده آل برای این کار -- آنها آسان به مونتاژ مدولار و به شما مقدار زیادی از به راحتی قابل دسترسی فضای ذخیره سازی. در حال حاضر شما می توانید یک Fleximount 4-توسط-8-پا سقف و رک $135 هنگامی که شما با کلیک بر روی $45-کوپن در صفحه محصول. که از قیمت به طور منظم از $180 و نشان دهنده بهترین قیمت ما تا کنون دیده ام.

قفسه شبکه سفت و سخت طراحی و ساخته شده از فولاد نورد سرد و گرم. این پیچ با هم ایمن و آویزان از تقریبا هر تیرچه پیکربندی -- شما می توانید هر یک از 4x8 مدولار بخش به صورت موازی در امتداد یک جفت تیرچه و یا عمود بر سراسر شش خاتم و پشتیبانی از حداکثر بار در حدود 600 پوند است. کاهش ارتفاع می تواند در هر نقطه از 22 به 40 اینچ از سقف. و شما می توانید به عنوان بسیاری از شما نیاز به پتو سقف خود را در ذخیره سازی و یا فقط نصب یک یا دو عنوان مورد نیاز است.

$45 تخفیف برای پایان سیاه و سفید, اما شما همچنین می توانید انتخاب کنید برای دریافت آن به پایان رسید و در همان قیمت: Fleximount 4-توسط-8-پا رک در سفید نیز $135 زمانی که شما درخواست 40 دلار تخفیف از $175 قیمت.

من حدس می زنم که پس از این معامله به پایان می رسد در اوت. 2 شما ممکن است یک قیمت خوب این دوباره تا جمعه سیاه. اما آن خواهید بود بیش از حد سرد به کار در گاراژ.

این مقاله برای اولین بار در اوایل این هفته.


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن