آخرین شانس برای دریافت رایگان OBD دوم ماشین مانیتور بهداشت و درمان از نوندا - Roadshow

نگه داشتن زبانه ها بر روی ماشین خود را با Nonda Zus هوشمند خودرو بهداشت و درمان مانیتور مینی. مجانيه؛ تو فقط پ

توسط SALAMNEWWS در 1 مهر 1399
nonda-zus-smart-vehicle-health-monitor-2

نگه داشتن زبانه ها بر روی ماشین خود را با Nonda Zus هوشمند خودرو بهداشت و درمان مانیتور مینی. مجانيه؛ تو فقط پول حمل و نقل رو ميدي

نوندا

Nonda Zus هوشمند خودرو مانیتور بهداشت و درمان یکی از آن جعبه های سیاه و سفید کمی است که پلاگین به پورت OBD دوم ماشین خود را، و سپس تغذیه اطلاعات وضعیت خودرو به یک برنامه همراه بر روی تلفن شما است.

در پوش کردن یک کمپین یک ساله برای کمک به آمریکایی ها رانندگی با خیال راحت تر، این شرکت هنوز هم ارائه خودرو خود را بهداشت و درمان مانیتور مینی به صورت رایگان -- بدون هزینه های ماهانه، هیچ رشته متصل شده است. شما فقط حدود 9 دلار برای حمل و نقل پرداخت. اما تو فقط سه روز وقت داري که سفارش بدي

این دستگاه کوچک می کند زیادی، با تشکر در بخشی از برنامه بسیار دارای امتیاز آن را با جفت. شما می توانید Zus برای تشخیص و کدهای خطا روشن استفاده کنید, ورود به سیستم مسافت پیموده شده, بررسی سلامت موتور و حتی پیدا کردن ماشین خود را در پارکینگ (هر چند البته تلفن شما ممکن است که قابلیت در حال حاضر).

این باید با هر وسیله نقلیه ساخته شده در سال 1996 یا بعد از آن کار می کنند، هر چند شما همیشه می توانید به جستجوگر خودرو فقط برای اطمینان از حرکت.

ترفیع این جمعه، 25 سپتامبر به پایان می رسد. توجه داشته باشید که آخرین باری که در این باره نوشتم، برخی از کاربران گزارش دادند که دریافت دستگاه شان هفته ها طول کشید. تجربه شما ممکن است متفاوت باشد.

...


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de