عدم شفافیت تضعیف وست استانداردهای سیستم پارلمان اروپا watchdog هشدار

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 25 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

پارلمان اروپا watchdog هشدار داده است که عدم باز بودن تضعیف وست استانداردهای سیستم به عنوان او به دادگاه تجدید نظر برای راست به نام نمایندگان مجلس که تحت بررسی هستند.

در سال 2018 به مجلس عوام انگلیس حکم داد که استانداردهای کمیسر دیگر نمی تواند فاش کردن جزئیات از سوالات که او انجام شده است از جمله اسامی نمایندگان مجلس تحت بررسی و جزئیات مختصری از اتهامات علیه آنها.

در گزارش سالانه منتشر شده امروز کمیسیون کاترین سنگ هشدار داد که این چپ عمومی با این تصور اغلب برای چند ماه قبل از نتایج این تحقیق منتشر شده - که جدی شکایت نادیده گرفته شده توسط مقامات.

و او گفت: آن را مجاز نمایندگان مجلس به ایستادگی برای انتخابات بدون رای دهندگان آگاه است که آنها تحت بررسی است.

سنگ Ms نیز نگرانی خود را مستقل جدید شکایت و شکایت طرح معرفی شده پس از "Pestminister" رسوایی بیش از موارد اتهام آزار و اذیت و قلدری.

او گفت: طرح "معرفی شده به سرعت و بدون پاک کردن حکومت" و پتو که الزامات مورد نیاز برای ناشناس ماندن برای همه درگیر بودند "باز به بهره برداری توسط بی پروا".

آن را "مورد" است که در برخی موارد اطلاعات از شکایت به نظر می رسد شده اند ساخته شده توسط شاکیان خود را بدون هر موضوع شکایت و یا محققان قادر به اصلاح اشتباهات.

سنگ Ms گفت که او تا به حال خواسته مجلس عوام استانداردهای کمیته به درخواست مقامات پارلمانی برای اجازه به او برای بازگشت به تمرین از نامگذاری نمایندگان مجلس تحت بررسی است و به او اجازه دهد برای اصلاح گزارش های نادرست در مورد شکایت جدید شکایت سیستم.

نوشتن در گزارش سالانه Ms سنگ گفت: "باز بودن یکی از اصول هفتگانه از زندگی عمومی است. این بنیاد از مجلس استانداردهای سیستم. من متاسفم بگویم که در دو سال گذشته شده است وجود دارد کمتر بودن از قبل در مورد سوالات من است.

"من دیگر مجاز به دادن هر گونه اطلاعات در تمام طول تحقیقات حتی به تایید آن در حال وقوع است. چرا که در 19 جولای 2018 خانه به پایان رسید ترتیبات زیر که از من منتشر شده در صفحات جزئیات مختصری از تحقیقات در حال انجام.

"من هنوز هم منتشر تصمیم گیری من همراه با مدارک من در نظر گرفته اند. هنگامی که یک مورد به پایان رسیده است, که اجازه خواهد داد که نمایندگان شاکیان و ببینید که چگونه من رسیده و من نتیجه گیری. اما برای هفته ها و ماه در حالی که پرس و جو است که در این مکان نمی خواهد می دانم که برای برخی از آن است که اتفاق می افتد.

"این عدم باز بودن تضعیف استانداردهای سیستم. اگر یک نگرانی جدی به نور می آید و هیچ کس تایید می کند که تحقیقات آغاز شده است, از آن آسان است که فرض کنیم که هیچ اقدام است که گرفته شده. آن را نیز آسان به اطلاعات غلط به گردش.

"و این ترتیبات اجازه می دهد تا یک نماینده را برای دفتر و یا برای انتخاب مجدد بدون عمومی که دانستن آنها در حال بررسی است.

"بنابراین من خواسته استانداردهای کمیته به دعوت مجلس برای بازگرداندن قبل از جولای 2018 ترتیبات. این اجازه می دهد به من ... به انتشار بسیار مختصر اطلاعات در صفحات وب. تا زمانی که تحقیقات به پایان رسید من نمی خواهد به اطلاعات دیگر از MP نام و موضوع تحت تحقیق. این ترتیب قبل از جولای 2018 که به نظر من نشان دهنده یک تعادل مناسب بین محرمانه بودن و شفافیت است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن