کلید چادر مسافرتی موفق

سپس با کشیدن قسمت مرکزی به بالا سازه آن شکل می گیرد. این مدل ها نیاز به نصب و راه اندازی نداشته و تنها با بیر

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

سپس با کشیدن قسمت مرکزی به بالا سازه آن شکل می گیرد. این مدل ها نیاز به نصب و راه اندازی نداشته و تنها با بیرون کشیدن آن از کیف مخصوص، کل سازه به لطف استفاده از ستون های فنری در بدنه به صورت خودکار باز شده و بسته بندی آن نیز به همان سادگی و تنها با تا کردن چادر امکان پذیر است. در نهایت نیز پس از استفاده با آزاد کردن قلاب قسمت مرکزی سازه می توانید همچون چتر آن را به داخل فشار دهید تا کل سازه به صورت اتوماتیک بسته و جمع شود. این نمونه ها دو ساختار فنری و عصایی را با هم ترکیب کرده اند و در واقع ستون های عصایی را با ساختاری شبیه به چتر و بدون نیاز به نصب و جمع آوری مجزا در اختیار مصرف کنندگان قرار داده است. در واقع این محصول ترکیبی از چادرهای عصایی و همچنین فنری با ساختار چتر می باشد . از مرسوم ترین استفاده هایی که از این نوع چادر می شود، سفرهای خانوادگی به نقاطی است که حمل و نقل آن مشکل ساز نبوده و همچنین اُفت یا افزایش چشمگیر دمایی در کار نباشد. چادرهای مسافرتی به انواع سنگین ، نیمه سنگین و همچنین سبک دستهبندی میشوند .  Da ta has been generated with t​he he᠎lp ​of GSA Con᠎te᠎nt Gene​rato r DEMO.

سپس میلههای دومین پایه را نیز به مانند پایه اول متصل کنید، پس از آماده شدن پایهها به یکی از چهار گوشه بدنه چادر مسافرتی خود که از قبل بر روی زمین پهن کردهاید رجوع کنید. در واقع یک خط ژئودزیک کوتاه ترین مسیر بین دو نقطه بر روی زمین است. به همین دلیل راه دیگری برای استفاده مطلوب از فضا این است که ستون های منعطف فایبرگلاسی را به صورت نیمدایره خم می کنند و آن ها را در یک خط قرار می دهند تا چادر تونلی شکل بگیرد. نام خط الراسی از همان جا بر روی آن قرار داده شد. احتمالا مدل های زیادی از چادر گنبدی را از نزدیک مشاهده کرده باشید. اگر قصد سعود به قله اورست را داشته باشید احتمالا به یکی از این چادرها احتیاج خواهید داشت. این مدل در سایز ها و اندازه های متنوعی ساخته می شود و احتمالا پرمصرف ترین نوع چادر برای خانواده ها در سطح بین المللی محسوب می شود. حتی در بزرگترین اندازه های آن نیز این محدودیت ارتفاع وجود دارد.

Th is art ic᠎le has ​be᠎en do​ne ᠎wi​th t he help of GSA Conte​nt Gener ator D emov᠎ersi᠎on᠎!

در هر صورت این مدل ها در اندازه های تقریبا کوچکی تولید می شوند که قابل استفاده در کوهپایه های بادخیز کوهستانی می باشند. در صورتی که میخواهید چادر مسافرتی را به صورت آنلاین سفارش دهید باید تمام ویژگیها و مشخصات چادر مد نظر خود را به شخصی که با او در ارتباط هستید بگویید تا دقیقا کالایی که در نظر دارید را برایتان ارسال کند؛ اما اگر میخواهید از نمایندگی کمپانی اینتکس در ایران خرید کنید تنها با مراجعه به وبسایت آنها تمامی محصولات با ویژگی و قیمت مناسب، قابل سفارش است. مدل های اتوماتیک چادر مسافرتی برای افرادی که حوصله باز و بسته کردن آن را نداشته باشند مناسب است. قبل از ورود به داخل چادر حتماً کفشهایتان را دربیاورید. همچنین، برخی از چادرهای مسافرتی دارای فضای بیشتری برای افرادی هستند که بیشتر از دو نفر هستند. با کمی دقت متوجه میشویم که چادر های مسافرتی امروزه به عنوان یکی از اصلی ترین لوازم سفر گوشه ای از صندوق اتومبیل قرار گرفته و بنابراین اگر قصد خرید این وسیله را دارید به توصیه های ما توجه کنید تا چادری راحت و ایمن را برای سفرهای خود تهیه کنید و از راحتی داخل آن هنگام سفر با خانواده لذت ببرید.

معنی کلمه چادر مسافرتی به انگلیسی را به دو قسمت travel به معنی مسافرت یا سفر و tent به معنی چادر یا خیمه میباشد و ترکیب این دو چادر مسافرتی را بوجود میاورند یعنی TRAVEL TENT. این محصولات از به روز ترین مدل های موجود در زمینه وسایل کمپ و سفر به شمار می روند. انواع نیمه ژئورزیک نیز موجود هستند که از همین قاعده پیروی می کنند و به دلیل داشتن ستون های کمتر برای شرایط آب و هوایی نیمه طوفانی کاربرد دارند. این نوع طراحی باعث می شود تا فشار وارده بر سازه این چادر تقسیم شود و همین امر آن را به با ثبات ترین چادر سفری در شرایط آب و هوایی طوفانی تبدیل می کند. این چادرها در همه اندازهها در بازار موجود میباشند، اما سایزهای بزرگتر در آب و هوای بارانی و طوفانی عملکرد خوبی نخواهند داشت. قیمت این چادرها نسبت به انواع دیگر آن نیز پایین تر است. دیواره ها عمودی تر هستند که این امر موجب می شود تا در وسط چادر فضای کافی برای سر و گردن مهیا شود.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن