پادشاه جورج ششم VE روز سخنرانی: خواندن پادشاه سخنرانی ضمن تشکر از ملت پس از پایان جنگ در اروپا در کامل

در ام روز 8 ماه مه 1945 پادشاه جورج ششم ابراز امداد که جنگ در این قاره به پایان رسیده بود در یک سخنرانی به این

توسط SALAMNEWWS در 18 اردیبهشت 1399

در ام روز 8 ماه مه 1945 پادشاه جورج ششم ابراز امداد که جنگ در این قاره به پایان رسیده بود در یک سخنرانی به این کشور تحویل داده شده از یک بمب آسیب دیده کاخ باکینگهام.

او در سخنرانی خود, پادشاه, پدر ملکه الیزابت دوم, سپاس خدا سخن گفت و از لندن حل و فصل در صورت بمباران قبل از درخواست عمومی از ادای احترام به کسانی که از دست داده بود جان خود را در جنگ.

در این سال نشانه سالگرد 75 از ام روز و جشن خواهد بود پیش رفتن در روز جمعه اگر چه با برخی از تغییرات با توجه به شیوع کروناویروس.

جزئیات پادشاه سومین روز سخنرانی کامل در زیر:

امروز ما به لطف خداوند متعال برای رستگاری. صحبت از ما امپراتوری قدیمی ترین شهر جنگ-ضرب و شتم, اما هرگز برای یک لحظه ترسیده بودند و یا نگران زبان از لندن, من از شما برای پیوستن به من در آن عمل شکرگزاری.

آلمان دشمن سوار که تمام اروپا را به جنگ شده است و در نهایت غلبه بر. در شرق دور ما هنوز برای مقابله با ژاپنی ها تعیین و بی رحمانه دشمن. برای این کار ما باید به نوبه خود با نهایت حل و فصل و با تمام منابع ما.

اما در این ساعت زمانی که وحشتناک سایه جنگ گذشت از ما تپش قلب و خانه ها در این جزایر ما ممکن است در گذشته یک مکث برای شکرگزاری و سپس به نوبه خود افکار ما به وظایف در سراسر جهان است که صلح در اروپا را به ارمغان می آورد با آن است.

اجازه دهید ما به یاد داشته باشید کسانی که نمی خواهد دوباره خود را در ثبات و شجاعت در نبرد فداکاری و استقامت در برابر یک دشمن بی رحم: اجازه دهید ما به یاد داشته باشید مردان در تمام خدمات و زنان در تمام این خدمات که گذاشته اند زندگی خود را.

ما به پایان سختی و رنج ما و نه آنها با ما در لحظه ای از شادی.

سپس اجازه دهید ما را سلام در افتخار قدردانی بزرگ میزبان این زندگی که ما را به پیروزی. من نمی توانم ستایش آنها را به اندازه گیری از هر یک از خدمات در کل یک جنگ تلاش همه افزایش یابد به همان نجیب ارتفاع و تمام اختصاص داده شده به هدف مشترک. مسلح یا غیر مسلح و مردان و زنان با شما جنگیدند تلاش و تحمل به نهایت خود را.

هیچ کس نمی داند که بهتر از من انجام دهد; و به عنوان پادشاه شما تشکر می کنم من با تمام قلب کسانی که با مته سوراخ کردن سلاح بنابراین شجاعانه در زمین و دریا و یا در هوا و همه شهروندان که shouldering بسیاری از آنها بار باید انجام آنها را unflinchingly بدون شکایت.

با آن خاطرات را در ذهن ما به ما اجازه دهید فکر می کنم آنچه در آن بود که فرزندان ما از طریق نزدیک به شش سال از درد و رنج و خطر است. دانش است که همه چیز در خطر است: ما آزادی ما و استقلال وجود ما به عنوان یک مردم است; اما دانش نیز که در دفاع از خودمان ما دفاع از آزادی تمام جهان; که ما باعث شد این علت نمی, این کشور تنها, نه از این امپراتوری و کشورهای مشترک المنافع اما از هر زمین که در آن آزادی گرامی و قانون و آزادی دست به دست.

در تاریک ترین ساعت ما می دانستیم که به بردگی گرفته شده و جدا شده مردم اروپا نگاه به ما امید خود را به ما بودند امیدوار است; اعتماد به نفس خود را تایید کرد ایمان ما. ما می دانستیم که اگر ما شکست خورده باقی مانده و زمان آخرین مانع در برابر ظلم و ستم در سراسر جهان خواهد کاهش یافته است در خرابه. اما ما شکست نیست. ما نگه داشته و ایمان ما با خودمان و با یک دیگر; ما حفظ ایمان و وحدت ما با متحدان بزرگ.

که ایمان و وحدت انجام داده اند ما را به پیروزی از طریق خطرات است که در زمان به نظر میرسید.

بنابراین اجازه دهید ما حل و فصل را به کارهایی که پیش رو همان اعتماد به نفس بالا در ماموریت ما است. خیلی کار سخت در انتظار ما هر دو در بازسازی کشور خود ما پس از نابسامانی های جنگ و در کمک به بازگرداندن صلح و آرامش و سلامت عقل را به جهان شکسته.

این می آید بر ما در زمانی که همه ما داده از ما بهترین است. برای پنج سال و بیشتر در قلب و مغز و عصب و عضله به کارگردانی شده پس از سرنگونی استبداد نازی. در حال حاضر ما به نوبه خود غنی شده با موفقیت به مقابله با ما آخرین باقی مانده دشمن. ملکه و من می دانم که این مصائب که شما را تحمل کرده اند در سراسر کشورهای مشترک المنافع و امپراتوری.

ما مفتخریم به اشتراک گذاشته اند برخی از این مصائب با شما و ما می دانیم که ما با هم باید تمام چهره آینده با عزم استرن و ثابت کند که ذخایر ما از اراده و نشاط در حال پایان ناپذیر.

بزرگ وجود دارد به راحتی در این فکر می کردم که سال ها از تاریکی و خطر است که در آن کودکان در کشور ما رشد کرده است و لطفا خدا برای همیشه لطفا برای.

ما باید شکست خورده اند و خون ما عزیزترین خواهد بود بیهوده و اگر پیروزی آنها که مردند به نفع خود نمی تواند به یک صلح پایدار تاسیس عدالت و تاسیس شده در خوب خواهد شد. که پس از آن اجازه دهید ما به نوبه خود افکار ما در این روز فقط پیروزی و افتخار غم و اندوه; و پس از آن ما دوباره کار حل و فصل به عنوان یک مردم را به انجام هیچ چیز نالایق از کسانی که برای ما مرده و به جهان را چنین جهان به عنوان آنها را به دلخواه برای فرزندان خود و برای ماست.

این وظیفه است که در حال حاضر افتخار ما را متصل. در این ساعت از خطر ما با فروتنی متعهد علت ما به دست خدا و او شده است و ما قدرت و سپر.

اجازه دهید ما با تشکر از او را برای رحمت او و در این ساعت از پیروزی خودمان و ما وظیفه جدید برای هدایت که همان دست قوی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن