Keir Starmer می گوید: دولت با قرار دادن پدر و مادر در 'غیر ممکن است موقعیت' سفارش کارگران به دفاتر بدون تابستان مهد کودک

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 30 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

کار متهم کرده است که دولت از قرار دادن پدر و مادر در یک "غیر ممکن است موقعیت" با اصرار بازگشت به دفاتر طول تابستان اما عدم ارائه مراقبت از کودکان.

بوریس جانسون روز جمعه اعلام کرد که راهنمایی برای کار از خانه که در آن ممکن خواهد بود پایان در 1 اوت با وجود سوء ظن برخی ارشد علمی مشاوران.

نخست وزیر گفت: مردم باید با بازگشت به محل کار در "اختیار" از کارفرمایان خود را در میان ترس است که کسب و کار است که با تکیه بر سرویس دهی کارکنان اداری رنج می برند.

اما کار رهبر Keir Starmer گفت: دولت تا به حال با عجله به اعلام بدون دادن پدر و مادر کمک به مراقبت از کودکان در تابستان.

"همه ما می خواهیم جامعه را به حرکت دوباره اما نیاز به یک برنامه روشن ملی و رهبری از دولت" آقای Starmer گفت.

"با وجود سفارش میلیون ها نفر از پدر و مادر را به دفتر نخست وزیر حاضر به ارائه هر گونه کمک اضافی برای خانواده penalising پدر و مادر با قرار دادن آنها در یک غیر ممکن است موقعیت.

"پدر و مادر بازگشت-به-کار متوجه روز جمعه فقط به عنوان تعطیلات تابستانی آغاز شد. اما آنها هیچ پشتیبانی برای ساختار فعالیت هیچ summer catch-up طرح و هیچ پشتیبانی برای یک مهد کودک بخش در زانو خود را.

"اگر ما در حال رفتن به بازگشایی جامعه ما و اقتصاد با خیال راحت و با موفقیت ما نیاز به اعتماد به نفس در دولت توصیه ما نیاز به آزمون پیگیری و ردیابی به درستی کار می کند و ما نیاز به پشتیبانی مناسب برای کودکان برای یادگیری و برای پدر و مادر برای بازگشت به کار."

مدارس در انگلستان در حال تنظیم نشده برای بازگشت به صورت جدی و تا ماه سپتامبر ارائه اضافی چالش های مهد کودک برای پدر و مادر – هر چند دولت اسکاتلند نشان داده است که دانش آموزان ممکن است خواسته شود برای شرکت در طول ماه اوت است.

اما همه گیر نیز ارائه اضافی مشکلات است. نزدیک به یک سوم از کودکان به طور معمول نگاه توسط پدربزرگ و مادربزرگ خود را با توجه به دولت خود نظرسنجی, اما اجتماعی فاصله گرفتن مشاوره برای افراد مسن به معنی این را دیگر نمی توان یک گزینه برای بسیاری از خانواده ها که در حال حاضر تکیه بر آن.

عمده فعالیت تعطیلات ارائه دهندگان مانند نهایی فعالیت اردوگاه و Barracudas در حال حاضر لغو شده خود را در تابستان سال 2020 برنامه ها بر اساس توصیه های هشدار دهنده در برابر انبوه حوادث.

بانک مرکزی انگلیس اعلام هشدار داد در هفته گذشته که عدم رفت و آمد مردم به مرکز شهر و دفاتر آن را سخت تر برای خروجی برای بازیابی داده مرکزیت حالت تولید به اقتصاد انگلیس است.

کودکان کمیسر انگلستان آن لنگفیلد روز جمعه به نام برای پدر و مادر داده می شود 30 ساعت رایگان مهد کودک برای فرزندان خود را از سن دو سالگی با 15 ساعت برای نوزادان پس از تولد برای اولین بار.

کمیسر همچنین گفت nunneries, می کنند و childminders نیاز به یک نجات اضطراری بسته تنگه هرمز که به عنوان بسیاری از یک چهارم می تواند به دلیل کمبود بودجه.

پدر و مادر در حال حاضر ارائه شده با 30 ساعت رایگان مهد کودک برای کودکان سه و چهار به عنوان طولانی به عنوان آنها را به کسب بیش از £100,000 با 15 ساعت ارائه شده تنها برای پدر و مادر دو ساله را برای محروم پدر و مادر است.

دولت متعهد است £9m در پشتیبانی به صورت رایگان و وعده های غذایی و فعالیت های تابستان برای کودکان, اما کار می گوید: این به این معنی پوشش تنها 50000 تا از نزدیک به 9 میلیون نفر در سن مدرسه کودکان در انگلستان است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن