قبل از اینکه خیلی دیر شوید، Scoop را در استخر پیش ساخته دریافت کنید

هزینه مربوط به تعویض، تعمیر، اسید شویی و تعمیر و نگهداری استخر پیش ساخته، عموما بسیار پایین و مقرون به صرفه م

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

هزینه مربوط به تعویض، تعمیر، اسید شویی و تعمیر و نگهداری استخر پیش ساخته، عموما بسیار پایین و مقرون به صرفه می باشد. استخرهای بتنی هر 5 سال نیاز به اسید شویی کاسه استخر دارند و برای این امر باید کاسه استخر تخلیه شود همچنین ممکن است کاشی و بتن استخر در طول زمان بر اثر عوامل مختلف از جمله شستشو دچار تخریب و خرابی گردد به همین دلیل باید گفت هزینه نگهداری و تعمیر این نوع از استخر های پیش ساخته به نسبت دیگر انواع آن بیشتر است. این نوع از استخر های پیش ساخته برای شنا به راحتی قابل جا به جا شدن دارند به گونه ای که شما قادر خواهید بود با خودروی شخصی آن را به مکان دیگر انتقال دهید. توجه داشته باشید که در هنگام نصب بر روی زمین هیچ گونه اشیاء تیز و برنده نباشد چرا که در زمان پر شدن استخر پیش ساخته وزن آب داخل استخر بسیار زیاد بوده و باعث صدمه دیدن بدنه استخر میشود .

استخر پیش ساخته گرد با پایه فلزی را می توان در محیط های مختلف نصب و راه اندازی نمود چرا که از مزیت های زیادی برخوردار است و امکان نصب بر روی سطح زمین و داخل زمین نیز وجود دارد. لازم به ذکر است که این مدل استخرها از لحاظ موقعیت قرار گیری بر روی سطح زمین با عنوان استخر پیش ساخته توکار و استخر پیش ساخته رو کار نیز نام گذاری می گردند. استخر های فایبر گلاس که با نام استخر آماده فایبر گلاس نیز شناخته شوند در اشکال مختلف مربع، دایره، مستطیل، نیم گرده و با ابعاد مشخص در کارخانه ساخته می شوند. استخر پیش ساخته فایبرگلاس همانطور که از نام آن مشخص است دارای بدنه ای از جنس فایبر گلاس، رزین و چندین لایه ژلکوت صیقل داده شده می باشد. عوامل متعددی مانند برند سازنده استخر پیش ساخته، جنس و کیفیت مواد اولیه مورد استفاده در ساخت بدنه استخر، طرح و ابعاد استخر، نحوه اجرا استخر به صورت روکار یا توکار و هزینه های نگهداری، هزینه های جابه جایی با تریلی و جرثقیل بر قیمت استخر آماده تاثیر می گذارد. استفاده از عایق حرارتی با کیفیت با ضخامت cm 10 آنها را بسیار مقرون به صرفه کرده است. This was gener​ated wi th G​SA Conte᠎nt Gene rator ​DEMO!

بیشتر بخوانید: عایق کاری استخر: حرارتی و رطوبتی چگونه اجرا میشود؟ مبدل حرارتی استخر، یکی از مهمترین بخشهای تجهیزات استخر می باشد که وظیفه انتقال و کنترل دمای آب استخر را به عهده دارد. سبک هستند و وزن بسیار کمی دارد. استخر های فایبر گلاس نسبت به استخر های بتنی حدود 7 تا 8 برابر وزن کمتری دارند و بسیار مناسب برای سازه هایی هستند که به صورت معلق اجرا می شوند. هزینه ساخت استخر پیش ساخته فایبر گلاس با ابعاد مشخص 50 تا 60 درصد از استخر های بتنی با همان ابعاد کمتر است. امروزه خرید استخرهای پیش ساخته با اقبال گسترده ای از سوی سازندگان روبه رو شده است. استخرهای پیش ساخته برزنتی یا PVC به صورت توکار و روکار قابلیت اجرا دارند. استخرهای پیش ساخته فایبر گلاس دوام و مقاومت بسیار بالایی در مقابل ضربه و نشتی نسبت به استخرهای پیش ساخته دیگر دارند. استخرهای پیش ساخته یکی از تجهیزات استخر بوده که از نظر جنس بدنه به سه دسته استخر پیش ساخته برزنتی - PVC، استخر پیش ساخته فایبر گلاس و استخر پیش ساخته بتنی تقسیم بندی می شود. Th᠎is po st w as cre ated with the help ᠎of GSA ​Cont en᠎t  Generato r  DE MO​.

در استخر های پیش ساخته برای مهار نمودن نیروی وارد شده از آب بر دیواره کاسه استخر، از سمت خارج استخر دور تا دور پایه هایی از جنس استیل یا آلومینیوم قرار داده می شود که سبب استحکام بیشتر استخر گردد. بدنه استخر از پیش ساخته از جنس بسیار محکم و از جنس الیاف پی وی سی دولایه تشکیل شده که باعث میشود جلوی آسیب پذیری در برابر آبزیان را بگیرد. کارشناسان هایپر صنعت فامکو به شما در انتخاب بهترین نوع استخر پیش ساخته یا استخر آماده برای ویلا و سایر مکان ها به طور کلی خرید استخر، سونا و جکوزی کمک خواهند کرد. ابعاد استخرهای پیش ساخته با بدنه فایبر گلاس، تحت لیسانس Mixonall آلمان در 5 سایز متفاوت بوده که برای حجم کاسه جکوزی 4 متر مکعب و حجم کاسه استخر از 18 تا 55 متر مکعب طراحی شده که با شکل مستطیلی به شما مشتریان عزیز ارائه می گردد. استخرهای پیش ساخته برزنتی با استفاده از یک میله فلزی که دور تا دور آن در لبه بالایی نصب شده است شکل های سه بعدی متفاوتی چون مربع و مستطیل به خود می گیرند.

آخرین مطالب