جانی دپ افترا محاکمه: Amber Heard می گوید reliving شکستن فوق العاده دردناک'

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 8 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Amber Heard گفته شده است "فوق العاده دردناک" reliving تجزیه و رابطه او با شوهر سابق جانی دپ به عنوان بخشی از این بازیگر افترا عمل در برابر آفتاب روزنامه.

Ms شنیده ساخته شده بیانیه ای در این مرحله از دادگاه سلطنتی عدالت در لندن را به عنوان دادگاه به نزدیک رسم بود روز سه شنبه بعد از ظهر.

"پس از اخذ سفارش محدود در سال 2016 و نهایی طلاق من, من فقط می خواستم به حرکت در زندگی من" بازیگر گفت.

"من این فایل طرح دعوی در دادگاه و به رغم اهمیت آن, من ترجیح می دادم که نمی شود در اینجا در دادگاه."

او افزود: "آن شده است فوق العاده دردناک به بطور منظم احساس شکستن از من رابطه باید انگیزه من و حقیقت من سوال و بیشترین آسیب زا و جزئیات صمیمی از زندگی من با جانی مشترک در دادگاه و پخش در سراسر جهان است."

Ms شنیده همچنین او تشکر کرد تیم حقوقی, دادگاه کارکنان و کسانی که به پشتیبانی او در مورد تهمت.

بوس می تواند شنیده شود از تعداد کمی از تماشاچیان در خارج از دادگاه با یک زن فریاد "عدالت برای جانی" به عنوان Ms شنیده ام به پایان رسید و به دستور او و بازگشت در داخل ساختمان.

بالا مشخصات محاکمه که قرار است جزئیات صمیمی از آقای دپ و Ms شنیده فرار رابطه آورده بود توسط آقای دپ تصمیم به شکایت خورشید's ناشر گروه اخبار روزنامه های (NGN) و سردبیر اجرایی دن Wootton بیش از یک سال 2018 مقاله که توصیف او به عنوان "همسر شخص برتر از اقران".

دیوید شربرن آقای دپ وکیل گفت: این بازیگر به شدت تکذیب کرد "شهرت-از بین بردن حرفه ای-پایان دادن به اتهام" ساخته شده و در برابر او.

بازیگر را رد کرده است او حمله Ms شنیده 14 موارد و اتهام او قربانی سوء استفاده.

NGN گفته است که این مقاله دقیق بود با وکیل ساشا Wass گفت: بدون شک وجود دارد Mr دپ "به طور منظم و سیستماتیک و وحشیانه همسر خود".

"برای دفاع از حقیقت به اثبات این متهمان نیاز به اثبات در یک تعادل احتمالات که آقای دپ حمله Ms شنیده حداقل یک مناسبت" Ms Wass گفت: دادگاه در روز دوشنبه ،

"در طول دو هفته گذشته متهمان ایجاد کرده اند که بسیاری از بیش از یک حادثه ضرب و شتم صورت گرفت بیش از این دوره از بين مدعی [Mr دپ] و کهربا شنیده می شود."

اضافی و گزارش توسط بهبهانtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب