جانی دپ ادعا Amber Heard داخلی خشونت اتهامات 'آینه' سوء استفاده نسبت به او

جانی دپ ادعا کرده است که اتهامات خشونت خانگی توسط همسر سابق خود, Amber Heard, "آینه" او سوء استفاده نسبت به او

توسط SALAMNEWWS در 24 تیر 1399

جانی دپ ادعا کرده است که اتهامات خشونت خانگی توسط همسر سابق خود, Amber Heard, "آینه" او سوء استفاده نسبت به او.

این دزدان دریایی کارائیب بازیگر به پایان رسید ارائه شواهد در مورد تهمت مقابل خورشید در روز دوشنبه پس از حدود 20 ساعت در شاهد بیش از پنج روز است.

"آن را مانند به نظر می رسید همه چیز او را متهم به من از چیزی بود که او انجام داده بود به من" دپ گفت: در دادگاه سلطنتی عدالت در لندن است.

او همچنین متهم شنیده پرتاب "haymaker" پانچ در او در طول یک ردیف پس از او 30th, جشن تولد, فقط ساعت پس از او آموخته بود را در یک "بد" جلسه کسب و کار است که او از دست داده بود $650 متر (£514m).

دادگاه عالی همچنین شنیده دپ است "قابل توجه" توانایی نه مست با وجود نوشیدن "یک مقدار زیادی از الکل" که کوکائین به سادگی "به ارمغان آورد او را به یک سطح طبیعی است که مردم عادی ممکن است در عمل" و به شوخی اشاره به خود را به عنوان "خرد" در حالی که بازی Mad Hatter در آلیس در سرزمین عجایب.

دپ است suing تلخیص ناشر, اخبار, گروه روزنامه های (NGN) و سردبیر اجرایی دن Wootton, بیش از یک مارس 2018 مقاله که برچسب او را "همسر شخص برتر از اقران".

خود را وکیل مدافع دیوید شربرن با اشاره به یک "راز ضبط" سابق زن و شوهر در سان فرانسیسکو در ماه جولای سال 2016 پس از آنها تا به حال تقسیم و شنیده به دست آمده بود یک سفارش محدود در برابر بازیگر.

در ضبط شنیده شنیده می شود می گویند آن را "باور نکردنی به تصور" او تا به حال هم بوده است "در یک باشگاه مبارزه" و یا "توطئه برای انجام این کار به مدت سه سال ... فقط صرفه جویی در آن را برای زمان مناسب" هنگامی که او خواسته بود برای هر گونه پول و افزود: "هیچ کس در حال رفتن به این باور است که".

دپ توصیف شنیده کلمات به عنوان "معکوس اعتراف" اضافه کرد: "به نظر می رسید همه چیز او را متهم به من از چیزی بود که او انجام داده بود به من تا من شروع به دیدن این نوع از الگوی یک انعکاس و هنگامی که او گفت که من واقعی بود به عقب گرفته شده برای اطمینان حاصل کنید."

آقای شربرن گفت دپ نیز شنیده می شود گفت: "شما f***ing haymakered من مرد" در ضبط – است که گفت: برای اشاره به یک حادثه پس از شنیده 30 جشن تولد در زن و شوهر لا پنت هاوس در آوریل 21, 2016.

این بازیگر است که متهم به پرتاب یک بطری شامپاین در شنیده گرفتن او با مو و هل دادن او را در یک ردیف پس از او وارد خانه دیر برای حزب. دپ را انکار اتهامات.

این بازیگر گفت که در یک جلسه کسب و کار در روز شنیده می شود حزب او "در مراحل اولیه" پیدا کردن از یک کسب و کار جدید مدیریت است که "سابق کسب و کار مدیران بود (گرفته شده) کاملا یک مقدار زیادی از پول".

پرسید: چقدر تا به حال صورت گرفته دپ گفت: "این برای من قرار داده در این راه به خاطر من تا به حال هیچ ایده ای در مورد پول و یا مقدار کمی از پول است.

"پس از دزدان دریایی (کارائیب) 2 و 3من تا به حال – و این مضحک است که باید به دولت آن را کاملا شرم آور – ظاهرا من تا به حال ساخته شده $650 متر و هنگامی که من اخراج آنها برای دلایل درست من تا به حال نه تنها از دست داد $650 متر اما من $100m (£79m) در سوراخ زیرا آنها (قبلی مدیران کسب و کار) تا به حال پرداخت نشده دولت مالیات من برای 17 سال است."

دپ نیز نشان داده شد یک عکس ظاهرا با همسر سابق خود که نشان داد او در ماه اوت سال 2014 با "بستنی ریخته در سراسر پای من" مدت کوتاهی قبل از او به دلیل رفتن به باهاما برای سم زدایی.

این بازیگر گفت که این عکس گرفته شد در زمانی که او مشغول به کار بود 17 ساعت در روز بود و "بسیار خسته به خواب رفتن".

دادگاه همچنین شنیده شواهد از دپ سابق دستیار شخصی استفان Deuters که ادعا شنیده می شود "بود سو استفاده کننده در رابطه است".

آقای Deuters که در حال حاضر رئیس جمهور اروپا دپ, شرکت تولید Infinitum Nihil گفت که در طول دوره که در آن دپ است که گفته شده توهین آمیز نسبت شنیده ام او را دیدم او "در بسیاری از موارد" و "در هیچ نقطه ای از" او "همیشه ذکر است هر گونه سوء استفاده فیزیکی".

او گفت که دادگاه که او "بسیار شگفت زده و خشمگین" هنگامی که آن را که شنیده بود برای ثبت سفارش محدود.

آقای Deuters' توصیف زن و شوهر توفانی رابطه به عنوان "نه بزرگ", گفت: "من فکر می کنم آنها دو نفر بودند که در عشق با یکدیگر است که نباید با هم بوده است."

میز جلو سرپرست در دپ لا پنت هاوس ساختمان نیز به شواهدی وجود دارد که او را دیدم "قابل مشاهده و صدمات آنچه به Ms شنیده چهره" سه روز پس از دپ گفته آمار همسر سابق خود در مواجهه با تلفن همراه خود در 21 ماه مه سال 2016.

تثلیث اسپرزا گفت: اولین بار او را دیدم هر گونه علائم در شنیده صورت که هفته شد و در 27 مه روز Aquaman بازیگر به نظر می رسد در دادگاه برای به دست آوردن یک سفارش محدود در برابر دپ که به "آشفته" Ms اسپرزا.

Ms اسپرزا که صاحب این شرکت که ارائه خدمات دربان در شرق کلمبیا ساختمان که در آن دپ قبلا متعلق به پنج آپارتمان و گفت: در شهادتنامه او "را دیدم و تعامل با Ms شنیده 23 مه مه 24 و 25 اردیبهشت با روشن و بینام و نشان چهره".

ساشا Wass, QC, نمایندگی NGN گفت: به Ms اسپرزا: "آیا آن را دقیق تر بگویم شما را دیدم او پیش از آن در هفته و شما متوجه آن است؟"

Ms اسپرزا پاسخ داد: "که دقیق نیست و من او را دیدم بسیار واضح است."

Ms اسپرزا نیز به دادگاه گفت که او را دیدم "تعدادی از علائم Ms شنیده بدن" – از جمله کبودی روی گردن و گچ بر روی بازوی او و یک علامت زیر در سمت چپ او چشم در یک روز در ماه ژوئن یا جولای سال 2016 در مدت کوتاهی پس از تسلا بنیانگذار Elon Musk چپ ساختمان در حدود 9 به دنبال "مانند او تا به حال فقط از خواب بیدار شده تا با مو کثیف".

دپ است تحت پیگرد NGN و سردبیر اجرایی آقای Wootton بیش از انتشار یک مقاله در 27 مارس سال 2018 با این تیتر: "رفته اسان: چگونه می توان جی کی رولینگ بود "واقعا خوشحال" همسر شخص برتر از اقران جانی دپ در فیلم جدید فوق العاده جانوران فیلم؟"

NGN در دفاع از مقاله درست است و می گوید دپ بود "کنترل و شفاهی و جسمی سوء استفاده نسبت به Ms شنیده می شود به خصوص زمانی که او تحت تاثیر الکل و یا مواد مخدر".

روز سه شنبه دادگاه است که با توجه به شنیدن شواهدی از مالکوم Connolly, بخشی از دپ تیم امنیتی; تارا رابرتز مدیر اموال در دپ باهاما صفحه اصلی; شنیده دستیار ساوانا McMillan; و هیلدا وارگاس دپ خانه دار در لا خواص.

گزارش اضافی توسط انجمن مطبوعاتtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن