جانی دپ من را متهم به داشتن رابطه با 'کدو تنبل سر" لئوناردو دی کاپریو ادعا Amber Heard

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 31 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Amber Heard ادعا کرده است که جانی دپ متهم او را از داشتن امور با هر یک از شرکت ستاره و دیگر آیکون های هالیوود از جمله لئوناردو دی کاپریو و چنینگ تاتوم که او با نام مستعار "کدو تنبل سر" و "سیب زمینی-سر" بود.

ارائه شواهد علیه آقای دپ در دادگاه عالی افترا نبرد با خورشید, Ms شنیده توصیف موارد مختلف که در آن او ادعا کرد که او به دنبال اعمال افزایش کنترل بر جنبه های مختلف زندگی خود را.

متهم او را شریک سابق تلاش برای پلیس میزان برهنگی یا صحنه های عاشقانه در فیلم های Ms شنیده ادعا کرد که "شکایت در مورد چگونه مردم می توانند به تماشای من 'get f***اد در دوربین'".

"او اصرار دارند هر مرد بازیگر در تلاش بود به خواب با من و/یا که من تا به حال تا به حال یک امر با آنها که او می خواهم صحبت با مردم و همه می دانستند در مورد آن" Ms شنیده می شود گفت: در شهادتنامه.

"او می خواهد سعی کنید و گرفتن من با در نظر گرفتن تلفن من یا به من گفتن کسی به او گفته بود من داشتن امر و عمل به عنوان اگر او تا به حال اطلاعات اثبات آن – زمانی که من واقعا تا به حال.

"او من را متهم به داشتن امور با هر یک از شرکت ستاره فیلم پس از فیلم: Eddie Redmayne, James Franco, Jim Sturgess, Kevin Costner, Liam Hemsworth, Billy-Bob Thornton, Channing Tatum; حتی زنان شرکت ستاره مانند کلی گارنر.

"او نیز من را متهم به داشتن امور با ستاره ها من با مانند لئوناردو دی کاپریو. او را طعنه زدن به من در مورد آن – به ویژه هنگامی که او مست بود و یا بالا بود و موهن نام مستعار برای هر یک از نر co-stars او در نظر گرفته جنسی تهدید.

"برای مثال لئوناردو دیکاپریو شد 'کدو تنبل سر', Channing Tatum شد 'سیب زمینی-سر' و 'جیم گه Sturgess'."

Ms شنیده 34 گفت: آقای دپ, 57, خواهد دریافت خود را نسخه از اسکریپت های او نگاه بدون درخواست او به منظور "بررسی آنها را برای خود". او گفت که او در بر داشت خودش تبدیل کردن کار و حقوق و دستمزد کاهش یافت و هر سال او با او بود.

"او قوانین رو سخت تر از هر سال ما با هم در مورد آنچه برهنگی یا صحنه های قابل قبول بودند که مایل شرح جزئیات هر و هر جنبه ای از صحنه ها و چگونه آنها تحت پوشش قرار دادن افزایش محدودیت در آنچه که من می تواند و نمی تواند انجام دهد" Ms شنیده گفته سلطنتی دادگاه های دادگستری است.

اتهامات پدید آمده در هفته سوم از آنچه که به عنوان بزرگترین فارسی افترا محاکمه قرن 21 که در آن آقای دپ رقابت یک مقاله در خورشید شوی او یک "همسر شخص برتر از اقران". او قاطعانه رد همه اتهامات سوء استفاده.

این Aquaman ستاره همچنین گفت که آقای دپ, دکتر, قرار دادن او در "یک لیست طولانی از داروها" که او ادعا تجویز شد "به منظور مرا تسکین یافته و یا نگه داشتن من آرام اساسا برای حفظ بدن من از پاسخ به این جهان من زندگی در".

Ms شنیده افزود: "او صحبت کرد possessively از من به عنوان "زن من" و ساخته شده که نظرات او خواست او به من پیدا کرده بود قبل از اینکه من به خواب با کسی شوخی او را به من قفل شده در 14.

جانی دپ در دادگاه: بازیگر می گوید دادگاه از استفاده از مواد مخدر 'در سن بسیار جوان'

"او خواهد عقده روحی در مورد من چگونه لباس می پوشد. اگر من عینک پایین برش لباس پس از آن او می گویند چیزهایی مانند "من دختر نمی خوای لباس مانند یک فاحشه'. در طول زمان من متوقف پوشیدن آشکار لباس برای رویدادهای فرش قرمز: آن را فقط به ارزش کلامی و روانی ،

"او demeaned هستند من هر زمان که من سعی کردم به پوشیدن هر چیزی که دیده می شود می تواند به عنوان انگیز, تماس با من 'فاحشه', 'فاحشه', 'شهرت گرسنه" و "توجه فاحشه' اما از آن بدتر در طول زمان است.

"او شروع به گفتن چیزهایی مانند" خوب من قصد دارم که به تماشای شما raped' و 'من امیدوارم که شما برافراشته توسط یک دسته از f***ing fellas'.

"گاهی اوقات او با استفاده نژادی القاب در مورد مردان من خواهد بود – و یا سزاوار بود – حمله با گفتن چیزهایی مانند "یک لزج مکزیک" یا " f***ing باند بزرگ سیاه و سفید مادر f***ers در حال رفتن به f*** شما و خود را بزرگ c*** * * * در شما."

او گفت که آقای دپ نیز در زمان خود و بدون درخواست او توضیح داد که او قرار بود به آن را دریافت ثابت برای او به عنوان هدیه اما وی از سوی مامورین که این تلاش به کنترل محل اختفای او را.

"پس از آن رفته بود او اصرار داشت که خود را رانندگان و گرداننده من را همه جا," او گفت:, و اضافه کرد که او را با یک ماشین به صورت سه بعدی-و-نیم سال.

"همین اتفاق افتاد با نیروهای امنیتی است. او اصرار داشت به من داشتن امنیت شخصی بیش تظاهرات من و فرستاده خود را ماموران امنیتی با من که گزارش او در مورد که در آن من در همه زمان ها است."

او را تکذیب کرد آقای دپ وکلا پیشنهاد که او رانده شدن توسط Mr دپ کارکنان - که برخی از آنها گفته اند که آنها بر این باورند Ms شنیده شد متجاوز – می توانست منجر به آنها را شاهد زن و شوهر استدلال کرد و گفت: "من نمی خواهم به هر کسی تماس بگیرید دروغگو اما من میگویم آنها وجود ندارد."

این بازیگر که به ملاقات آقای دپ در مجموعه ای از 2011 فیلم The Rum Diary, اصرار او "هرگز خشونت" نسبت به شوهر سابق او و تنها "سعی کنید به دفاع از" خود زمانی که او "رو جدی" و او احساس "زندگی تهدید شد".

النور قوانین QC, نمایندگی آقای دپ پیشنهاد به Ms شنیده ام که او را "طغیان خشم و عصبانیت" و با اشاره به "تعدادی از شاهدان" که توصیف او به عنوان "کسی که شروع به استدلال".

این وکیل مدافع همچنین ضبط 2015 مکالمه بین Ms شنیده و آقای دپ در آن Ms شنیده می شود به نظر می رسد به اعتراف "ضربه" آقای دپ و می گوید به این بازیگر: "شما مانند یک کودک. رشد f*** تا."

Ms شنیده می همچنین شنیده می شود برای پاسخ به آقای دپ شکایت که او "می اندازد گلدان و هر چه f*** دیگری در من" گفت: "که متفاوت است."

Ms قوانین گفت: "شما اعتراف پرتاب چیزهایی در او اما نه در چارچوب دفاع از خود. آن را برای تلفن های موبایل به عنوان اگر شما در حال اعتراف به پرتاب گلدان و تابه."

Ms شنیده پاسخ داد: "این صدا ممکن است مانند این که به شما, اما از آنجا که من در آن زندگی می کردند من می توانم به شما توضیح... (این است که) نه آنچه در آن مانند تلفن های موبایل."

اضافی و گزارش توسط بهبهانtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب