جیم کری برای بازی جو بایدن در SNL، فصل جدید شروع می شود اکتبر 3 - CNET

بازیگر نقش جیم کری به عنوان شرور دکتر رباتنیک در سونیک فیلم جوجه تیغی.تصویر ویدئویی توسط CNET با نامزدی جو با

توسط SALAMNEWWS در 27 شهریور 1399
jim-carrey-sonic-the-hedgehog-movie.png

بازیگر نقش جیم کری به عنوان شرور دکتر رباتنیک در سونیک فیلم جوجه تیغی.

تصویر ویدئویی توسط CNET

با نامزدی جو بایدن برای ریاست جمهوری آمریکا، سریال Saturday Night Live زنده طرح-کمدی ان بی سی شنبه شب لایو برای بازی در نقش او به یک مشهور نیاز دارد.  جیم کری بازیگر-کمدین این نقش را به دست آورد، شنبه شب زنده روز چهارشنبه اعلام کرد.

لورن مایکلز تهیه کننده SNL به کرکس گفت: «علاقه ای از طرف او وجود داشت و بعد ما پاسخ مثبتی دادیم.» "اما آن را به بحث در مورد آنچه که گرفتن بود پایین آمد. او بخشی از انرژی و قدرت را خواهد داد و امیدوارم خنده دار باشد.»

از افراد مشهور قبلی برای بازی Jason Sudeikisدر نقش معاون سابق رئیس جمهور می توان به جیسون سودیکیس ، کوین نیلون، جان مولانی و اخیراً بازیگر نقش وودی هارلسون اشاره کرد.

SNL همچنین فصل جدید را با پنج نمایش متوالی در ۳، ۱۰، ۱۷، ۲۴ و ۳۱ اکتبر آغاز خواهد کرد. این اولین بار در تاریخ طولانی این نمایش است که این بسیاری از قسمت های پشت به عقب را خواهد داشت.

"من این تصمیم را زود گرفتم در ... که ما کاری را انجام می دهیم که قبلاً انجام نداده بودیم، که پنج نمایش پشت سر هم بود.» او می گوید: «چون چهار مناظره وجود دارد و بعد هالووین است و این آخر هفته قبل از انتخابات است. و متاسفانه، اگر انتخابات تمدید شود، آنوقت ما شش یا هفت نمایش پشت سر هم انجام خواهیم داد.»

این نمایش همچنین اعلام کرد که سه کمدین جدید - لورن هولت، پانسی جانسون و اندرو دیسموکز - برای فصل جدید به بازیگران اضافه شده اند. اينجا باهاشون آشنا شو.

در راستای پروتکل دوری اجتماعی، این نمایش همچنین مخاطبان محدودی در استودیو در مرکز راکفلر در شهر نیویورک خواهد داشت، و «از نزدیک با تیم فرماندار کومو کار خواهد کرد.»

SNL اولین نمایش فصل جدید خود را در ان بی سی در تاریخ 3 اکتبر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن