است که مزدا CX-5 دیزلی در حال حاضر مرده است ؟ - Roadshow

Skyactiv-D ما به سختی می دانستند یه. نیک Miotke/Roadshow همه چیز نیست به دنبال بیش از حد خوب برای مزدا CX-5 د

توسط SALAMNEWWS در 10 تیر 1399

Skyactiv-D ما به سختی می دانستند یه.

نیک Miotke/Roadshow

همه چیز نیست به دنبال بیش از حد خوب برای مزدا CX-5 دیزلی. در ژانویه نمایندگی بودند تنزیل جدید Skyactiv-D مدل تا آنجا که $10,000و یک گزارش از CarsDirect هفته گذشته متحده 2020 مدل-سال CX-5 دیزلی است که هنوز هیچ جا یافت می شود. می تواند CX-5 Skyactiv-D باید بی سر و صدا متوقف شده است?

یک مزدا سخنگو به سادگی گفت: Roadshow وجود دارد "هیچ به روز رسانی در CX-5 دیزلی." آن مطمئن است چندی است زیرا هنگامی که ما آخرین پرسش در ماه ژانویه یک نماینده گفت: "در این زمان ما ندارد و اطلاعات برای به اشتراک گذاشتن در یک سال 2020 CX-5 Skyactiv-D." هنوز هم تعدادی از چیزهایی بازگشت تا باور ما این است که CX-5 دیزلی است که احتمالا كانادا.

برای شروع CarsDirect می گوید هیچ 2020 مدل-سال CX-5 مدل دیزل در دسترس در هر نقطه در ایالات متحده و تولید 2021 مدل-سال CX-5 است که انتظار می رود برای شروع در ماه اوت است. در بالا از آن, در حالی که بقیه 2020 CX-5 در محدوده رسمی سازمان حفاظت محیط زیست سوخت اقتصاد, رتبه بندی اعداد برای Skyactiv-D هنوز در دسترس نیست. حتی مزدا خود مصرف کننده سایت هنوز لیست CX-5 دیزلی به عنوان یک 2019 مدل. قطعا آن را برای تلفن های موبایل مانند Skyactiv-D ممکن است شده ام یک-و-انجام 2019-تنها امر است.

تعدادی از عوامل کمک به CX-5 دیزلی مایه تاسف است راه اندازی. در $42,045 آن را گران ترین نسخه از CX-5 توسط یک شات طولانی و اقتصاد سوخت آن رأی 28 مایل در هر گالن در شهر و 31 mpg در بزرگراه و 29 mpg ترکیب به سختی به ضرب و شتم کسانی که کمتر از گران قیمت CX-5 با 2.5 لیتری توربو موتور گاز (23 شهر 28 بزرگراه 25 ترکیب mpg). سپس با در نظر گرفتن هزینه بالاتر دیزل در ایالات متحده نه به ذکر است این نوع سوخت را تا حدودی پذیرش فقیر در میان آمریکایی ها و همه چیز یک دستور برای شکست.

که شرم آور است. در آزمایش ما از 2019 CX-5 دیزلیما در بر داشت آن را واقعا به خوبی درایو و تا به حال هیچ مشکل برخورد سازمان حفاظت محیط زیست سوخت اقتصاد تخمین می زند. هر CX-5 جذاب هدایت و افزود low-end گشتاور از موتور دیزل ساخته شده این CX-5 و حتی بیشتر سرگرم کننده است.

با توجه به آن زمان مزدا تقریبا یک دهه برای راه اندازی آن موتور دیزل در ایالات متحده این شرم آور است برای دیدن چیزهایی که حرکت در این راه است. مزدا همچنین برنامه ریزی برای راه اندازی یک Skyactiv-D نسخه Mazda6 سدان; که هنوز زندگی در زیر "آینده وسایل نقلیه" عنوان در وب سایت شرکت. با توجه به این ممکن است-بود-مرده وضعیت CX-5 دیزلی ما نمی تواند نگه داشتن نفس ما برای Mazda6.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: 2019 مزدا CX-5 دیزلی مسلح با گشتاور بالا و...

4:43tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن