آیفون SE در مقابل گوگل صفحه 3A دوربین: هر دو گوشی مقایسه - CNET

صفحه 3A در مقابل آیفون SE. ایان Knighton/CNET آیفون SE جدید اپل ورود به سطح گوشی. برای $399 (£419, AU$749) شم

توسط SALAMNEWWS در 21 اردیبهشت 1399
iphonese-vs-pixel3a-1

صفحه 3A در مقابل آیفون SE.

ایان Knighton/CNET

آیفون SE جدید اپل ورود به سطح گوشی. برای $399 (£419, AU$749) شما می توانید یک دستگاه با همان قدرتمند پردازنده A13 به عنوان $699 آی فون 11بسته بندی شده به بدن از یک آی فون 8. به همان اندازه چشمگیر, شما می توانید یک دوربین است که از بسیاری جهات شبیه به آی فون 11 هر چند بدون چند زنگ ها و سوت. این است یادآور گوگل صفحه 3A. در سال گذشته 3A ارائه 2018 را صفحه 3 دوربین فقط برای $399.

که begs سوال: آیا اپل جدید ورود به سطح دوربین ضرب و شتم گوگل? در اکثر موارد آن را قطعا ندارد.

این دو گوشی مشابه دوربین قابلیت های. هر دو مجرد هستند-لنز تنظیم نادر در سن که در آن حتی تلفن های بودجه باید دو یا سه دوربین در پشت. به عنوان یک نتیجه هر دو فاقد ultrawide زاویه قابلیت یا یک تیرانداز اختصاص داده شده به بهینه سازی زوم. (برای دریافت آی فون با یک لنز تله شما باید به پوسته را برای 11 Pro.) هر دو می تواند شلیک ویدیو 4K ،

جایی که آنها انشعاب بیشتر است در شب زمان: 3A ارائه می دهد شب دید در حالی که SE هیچ گزینه ای برای بهبود شرایط نور کم. و مطمئن شوید به اندازه کافی پیکسل 3A بسیار قوی تر شب عملکرد. خارج از آن, گرچه, SE برنده بزرگ است.

آیفون SE استاندارد, عکاسی, قوانین

عکس های گرفته شده توسط این صفحه 3A هستند به طور کلی در بیشتر رام از کسانی گرفته شده توسط آیفون SE. وجود جوانب مثبت و منفی به این. آیفون گاهی رنج می برد از گسسته برجسته در حالی که این صفحه بیشتر سازگار است. اما در تست من آن معمولا آی فون که شات بیشتر چشمگیر است عکس.

ببینید چقدر پر جنب و جوش تر این نزدیک شات از یک گل است, به عنوان مثال. به نظر می رسد undersaturated و سرد مصنوعی هنگامی که گرفته شده توسط صفحه 3A و بسیار پر جنب و جوش از طریق آی فون SE.

آن را همیشه به عنوان یک طرفه به عنوان این ، این بانکسیا گل زیر است بسیار بیشتر قابل توجه به عنوان های گرفته شده توسط آیفون, مثلا, اما پیکسل است برخی از مزایای. سبزها در حال عمیق تر و صفحه انجام یک کار بهتر در استفاده از نور برای جدا کردن جلو و پس زمینه.

برای بیشتر قسمت ها هر چند که تمایل برای سرزندگی با این نسخهها کار در آی فون را به نفع. این قهوه شات کمی شرم آور را در مکان های عمومی, نمونه ای دیگر پویا: پیکسل تمایل به تصاویر سرد در حالی که آی فون هوا گرم آنها را. این نمایشگاه به اولویت ذهنی که بر تن شما ترجیح می دهند اما در خارج از رنگ عکس آیفون قطعا میآید ،

دوباره بار وجود دارد زمانی که صفحه را بیشتر محدود عکاسی با این نسخهها کار به نفع آن است. این عکس از بوته زار (بسیار وجود دارد به گرفتن عکس از دیگر از گل ها و گیاهان سبز در حال حاضر) است سنگین روشنایی بر روی SE نسبت به متعادل تر 3A مثلا.

اما این عکس یک پرت; از ده ها تن از استاندارد عکس من با این دو گوشی این شات زیر احتمالا نماینده. هر دو گوشی گرفتن عکس های بزرگ اما آیفون را پویا تر و بیشتر قابل توجه است.

آیفون SE حالت عمودی در مقابل صفحه 3a

هر دو آی فون SE و صفحه 3A را استثنایی پرتره عکس. در عین حال تفاوت وجود دارد. و در اینجا بیشتر از استاندارد عکس های که دوست دارید بیشتر را تا حد زیادی پایین آمده به ترجیح شخصی به جای یک دوربین بهتر از دیگری است.

تفاوت کلیدی در این دو نیست در مورد کیفیت تصویر اما عکس گرفتن. این صفحه 3A زوم در زمانی که آن را طول می کشد پرتره -- شات زیر گرفته شد و از همان فاصله. این یک موضوع عملی است که باعث می شود صفحه 3A کمی کمتر انعطاف پذیر وقتی که می آید به فریم از SE. (اپل معمولا زوم 2x به عنوان یک پیش فرض برای حالت عمودی اما SE نمی کند به دلیل آن است هیچ لنز تله.)

شما توجه کنید در تصویر بالا که همخانه من دن مو هر دو فر در بالا و ریش زیر هستند واضح تر و دقیق تر در این صفحه را ضبط. خود را در پوست به نظر می رسد کمی خار در آی فون ضربه بیش از حد. همچنین توجه داشته باشید که چگونه متفاوت دو دستگاه خود را اسیر بلوز. آی فون و سبز و دقیق تر است.

در زیر عکس های از Rachael این صفحه را تفسیر متعادل تر. اما آن را نیز تملق گفتن. توجه داشته باشید که چگونه بیشتر و مجزا foregrounded او در آیفون شات. وجود دارد برخی از دست دادن جزئیات به عنوان Rach چشم پاپ در آی فون اما شما به سختی می توانید رنگ خود را در این صفحه عکس. پوست او همچنین به نظر می رسد طبیعی تر در آی فون پرتره. پیکسل های عکس به نظر می رسد مانند کسی که در زمان ساختار ارزش در یک Instagram پست تحت فشار قرار دادند و آن را.

آیفون SE (لیگ) مقابل صفحه 3a (R).

دانیل ون بوم/CNET

این تلفظ در زیر پرتره از Dynn. پوست خود را به نظر می رسد کمی خار در آی فون شات اما راه بیش از حد تیز و ترد در صفحه 3A تصویر. چین های زیر چشم خود را شبیه به خصوص تاسف نتایج مصنوعی جوش.

در نهایت کدام گوشی بهتر پرتره شات بستگی دارد عمدتا بر احساس طعم و مزه. من می دادن امتیاز به آی فون برای هماهنگی بیشتر ،

شب چشم پادشاه است

وقتی که می آید به نور کم عکاسی آن را کاملا ساده است. اگر ما مقایسه ایستاده شب عکس های آیفون است که معمولا کمی بهتر است. اما صفحه 3A تا شب چشم و آیفون SE ندارد حالت شب بر روی 11 محدوده. اگر شب دید در هیچ رقابت.

نگاهی به زیر صحنه. این صفحه 3A مسلما در زمان کولر تصویر -- پراکنده نور تولید می کند وهم آور, اثر, -- اما آیفون SE دستگیر راه کسب اطلاعات بیشتر. در دومی عکس شما می توانید ببینید بیشتر از مالچ بر روی زمین و همچنین بیشتر از درختان اطراف.

این تصاویر از gnocchi گرفته شد با برخی از زمینه روشنایی درست نیست شب-زمان شرایط. آیفون دارای مقدار کنتراست بهتر و رضایت بخش تر به وضوح آن است. این صفحه 3A در ضمن چیزی از ناخوشایند رنگ در حساب برخی از تعادل رنگ سفید مسائل.

اما پس از آن ما به آی فون SE گرفتن در صفحه 3A با شب نزد تبدیل شده است. این یک بازی کاملا جدید است که برجسته چقدر از برکت شب حالت هستند. در تمام موارد زیر شما خواهید دید در شب دید outclasses آیفون SE (تحسین) نور کم عملکرد.

زوم آی فون SE دوربین ضعف

شما باید به من برخی از راه گریز با این یکی به عنوان مقایسه زوم قابلیت های دو گوشی چیزی بود که از یک inexact علم است. آیفون SE عکس برنامه به شما می دهد یک نوار لغزنده بزرگنمایی اما هیچ عدد مربوطه به شما بگویم اگر شما 2x یا 3x یا 4x زوم در. به عنوان یک نتیجه در زیر عکس نخواهد بود 1:1 مقایسه از آنها بعید به نظر می رسد دقیقا همان سطح از زوم.

با که گفت, صفحه 3a به نظر می رسد به مراتب جلوتر از آی فون SE. منظورم این به معنای واقعی کلمه به عنوان 3a می تواند تا 7x, زوم دیجیتال, و به نظر می رسد مانند SE کلاه در 5x. اما صفحه 3A نیز طول می کشد واضح تر زوم در عکس ها.

در عکس بالا در اطراف 2x زوم صفحه شات بسیار واضح تر و واضح تر. شما این را ببینید اگر شما نگاه از نزدیک در سبز اما از آن بازدید شما بلافاصله به عنوان شما نگاهی به گل های صورتی.

زیر ضربه است در اطراف 4x زوم از یک بطری شراب من پنهان از من مشاوره ازدواج و مشاوره (نوشیدن مسئولانه میشم). مسلما شما می توانید ببینید من زوم کمی بیشتر بر روی آی فون SE -- اما که وجود دارد گسترده ای تفاوت در کیفیت تصویر است که بعید است به توضیح این شکاف کوچک در زوم. آی فون خود را حفظ گرمای اما به نظر می رسد بسیار پر سر و صدا تر. این امر به ویژه هنگامی که شما را در پس زمینه.

در نهایت این آب کوزه (قبلا پر از آبجو -- نوشیدن مسئولانه و غیره.) به ضرب گلوله کشته شد در 5x زوم بر روی هر دو گوشی. این 3A شات بسیار واضح تر.

من مضطرب به می گویند هر چیزی بیش از حد قاطع از آنجا دوباره من نمی تواند 100 ٪ مطمئن در مورد زوم در طول من اسیر در اینجا. اما آن را قطعا به نظر می رسد مانند آیفون SE بسیار کمتر زوم قادر است.

عکس های سلفی بهتر کار می کند بر روی آی فون

این صفحه 3A و آیفون SE به طور کلی به طور مساوی همسان وقتی که می آید به خود را جلوی دوربین. گاهی اوقات صفحه قطاری از جزئیات بیشتر بار دیگر آیفون قطاری رنگ غنی تر. نمی توانید آن را تمام بکند ؟ یک تفاوت وجود دارد ساز ، بر اساس آزمون من آیفون SE بهتر است در برخورد با طیف وسیع تری از شرایط نوری.

در زیر selfie شما ببینید من عجیب به شکل سر. نگاه دقیق تر در این صفحه شات, اگر چه, و شما نیز توجه داشته باشید جزئیات بیشتر در این زمینه بوته زار. شما همچنین می خواهید تخت سفید مانده در فنجان قهوه درب به عنوان به خوبی به عنوان من لب های خشک و متاسفانه با موهای زائد, پنجه. هورا برای جزئیات بیشتر!

در زیر selfie هر چند من ترجیح آیفون SE رنگ به خصوص در پس زمینه برگ. این صفحه نیز به صورت من نگاه غیر منتظره ای صاف و برگشت از آن پرتره حالت-اثر.

اما باز هم نسبتا به طور مساوی همسان. هنوز پیکسل مهم نیست چقدر سخت من سعی نمی تواند رسیدگی به روشنایی از مقابل خانه من. این یک پرتره عکاسی از خود یک قابلیت هر دو گوشی دارای, اما استاندارد شدند عکس همان. شسته افتضاح رنگ و فقط به طور کامل خاموش.

این اتفاق همیشه نمی افتد اما حتی در عکس های دیگر متوجه شدم که صفحه کمتر ماهر در دست زدن به شرایط نور روشن. بنابراین nod می رود برای آیفون در اینجا.

مقایسه تصویری

این صفحه نشانی از یک کار تحسین در فیلم نسبت به آیفون اپل از دستگاه های بسیار معروف هستند قابلیت های ویدیویی. اما آیفون همچنان جلوتر در اینجا. تفاوت اصلی این بود که محدوده دینامیکی. این مشهود بود به خصوص در شب که چراغهای جلو اتومبیل را صدا کردن روی صفحه و آی فون مشخصه قادر به ضبط سیاه پوستان عمیق تر. ویدیو زیر را بررسی کنید برای دیدن برخی از فیلم مقایسه است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: آیفون SE در مقابل گوگل صفحه 3A دوربین در ضربات پنالتی

5:55

بنابراین بین آن واضح تر قطاری سازگار پرتره و selfies, من می خواهم به تماس آی فون برنده در اینجا -- حتی اگر صفحه بهتر نیست با زوم و شب دید. اما آن را به یک لبه اپل ممکن است نگه دارید و بر روی برای: شایعه صفحه 4A نیست دور.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de