iPhone SE: من در واقع خوشحالم که کوچکترین آیفون اپل واقعا که کوچک نیست - CNET

آنجلا لانگ/سی نت چهار سال پس از راه اندازی اصلی، اپل اعلام کرد آیفون جدید SE خود را در ماه آوریل. من تصور

توسط SALAMNEWWS در 18 مرداد 1399
iphone-se-2020-7
آنجلا لانگ/سی نت

چهار سال پس از راه اندازی اصلی، اپل اعلام کرد آیفون جدید SE خود را در ماه آوریل. من تصور می کنم که طرفداران تلفن های کوچکتر به طور جمعی برای شادی با شنیدن اخبار پریدند. آی فون SE, که به نظر می رسد مانند آی فون 8 اما ویژگی های آیفون 11'قدرتمند A13چیپ ست, با استفاده از صفحه نمایش 4.7 اینچ.

Apple ادعا می کند که این یک تلفن "کوچک" است. و آن را کوچکترین (و ارزان ترین) آی فون در حال حاضر در ترکیب اپل در دسترس است. همچنین این نسبتا فشرده توسط استانداردهای تلفن امروزی، به ویژه هنگامی که در مقایسه با، می گویند، محبوب سامسونگ کهکشان S20، که دارای صفحه نمایش 6.2 اینچی است.

اما در 4.7 اینچ، 2020 آی فون SE تقریبا 20٪ بزرگتر از آی فون اصلی SE, که تا به حال 4 اینچ صفحه نمایش.

اگر شما نگه داشتن برای چیزی واقعا کوچک، آی فون SE 2020 در آن جبهه تحویل نمی. تصمیم اپل برای ساخت یک تلفن 4 اینچی با نام تجاری جدید است. این سیگنال که شرکت احتمالا هرگز آی tiny iPhoneفون کوچک را ، مهم نیست که چقدر بد مردم آن را هوس. این طور نیست که اپل از اندازه برخی از گوشی های آینده اش کم نکند. محدوده آیفون ۱۲ شایعه شده که یک گوشی با صفحه نمایش ۵.۴ اینچی دارد، اما این یک گوشی کوچک نیست.

شخصا ً، من همه اش هستم. چون ما سال 2020 هستيم و من يه تلفن بزرگ ميخوام و چون صفحه نمایش های بزرگ به سادگی ارائه بهتر, تجربه کاربر بیشتر و پر از همه جا. برای من، "قابل حمل" طول می کشد صندلی عقب در مقایسه با آن مزایا. از پرداخت کارت اعتباری و Zoom calls پیوستن به banana bread تماس های زوم به دنبال دستور العمل نان موز در یوتیوب، من صرف زمان بیش از هر زمان دیگر در مقابل تلفن من، برای بهتر یا بدتر.

و اگر ساعت ها از گوشی ام استفاده کنم، می خواهم از استفاده از آن لذت ببرم. یا حداقل، من نمی خواهم به مبارزه با مشاهده صفحه نمایش من در حالی که انجام وظایف ناخوشایند تر (مانند پرداخت صورتحساب کارت اعتباری، به عنوان مثال). تلفن هاي بزرگ ميتونن اين کارو برام بکنن

اما درک من از آنچه که بزرگ است و آنچه از نظر تلفن های کوچک است در طول سال ها تکامل یافته است. من همیشه چنین طرفداران صفحه نمایش بزرگ بود ، و نه من مشترک به "بزرگتر بهتر است" اکسیوم. در واقع، من عادت داشتم آی فون ۸ ۴.۷ اینچی ام را که سال ها به آن چسبیده بودم، بپرستم. من دوست داشتم که چگونه آن را کیف دوستانه و نسبتا بی زحمت به استفاده از یک دست بود. اما وقتی که من به آیفون ایکس iPhone X 5.8 اینچی در سال 2018 ارتقا داده شد، تقریبا مجازات آن را به بازگشت به هر چیزی کوچکتر است.

...

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب