آی فون 'batterygate' حل و فصل : هنوز هم وجود دارد به ادعای 25 دلار خود را -- CNET

اگر شما آی فون قدیمی تر مانند آی فون 6 یا 6S شما می توانید واجد شرایط برای حل و فصل از کلاس اقدام طرح دعوی در

توسط SALAMNEWWS در 9 شهریور 1399
iphone-6-iphone-6s-plus-1

اگر شما آی فون قدیمی تر مانند آی فون 6 یا 6S شما می توانید واجد شرایط برای حل و فصل از کلاس اقدام طرح دعوی در دادگاه.

آنجلا لانگ/سی نت

هنوز هم آی فون اصلی خود را SE و یا آی فون 6، 6S، 7 یا یکی از مدل های پلاس؟ اگر شما در ایالات متحده زندگی می کنند، شما ممکن است قادر به دریافت تا 25 دلار از اپل به عنوان بخشی از حل و فصل کلاس عمل. "باطری گیت" چیست؟ در سال ۲۰۱۷ Apple revealed that it slows down iPhones اپل فاش کرد که با افزایش سن آیفون ها را کند می کند تا عمر باتری حفظ شود. آن خبر با افراد زیادی خوب ننشینید که غافل از این بودند که نرم افزار iOS این شرکت این کار را به صورت خودکار انجام می دهد. در نتیجه اپل عذرخواهی کرد و نظارت بر سلامت باتری را آسان تر کرد و برای مدت نیز قیمت های تعویض باتری را کاهش داد.

هنوز هم دعاوی را متوقف نمی کند ، و آی فون ساز در ماه مارس موافقت کرد به پرداخت تا 500 میلیون دلار برای حل و فصل کلاس اقدام طرح دعوی در دادگاه علیه آن ، هر چند آن را نیز هر گونه اشتباه در مورد را تکذیب کرد. در حال حاضر، کسانی که واجد شرایط قادر به ارائه ادعاهای خود را برای سهم خود را در یک وب سایت راه اندازی شده توسط دادگاه منطقه ایالات متحده برای منطقه شمالی کالیفرنیا.

با توجه به سایت، کسانی که به دنبال فایل نیاز به، و یا بودند، "صاحب ایالات متحده از آی فون 6، 6 پلاس، 6S، 6S پلاس، 7، 7 پلاس، و / یا دستگاه SE که اجرا iOS 10.2.1 یا بعد از آن" و یا آی فون 7 یا 7 پلاس مالک است که "اجرا iOS 11.2 یا بعد از دسامبر 21، 2017."

Filers همچنین نیاز به تا به حال "تجربه کاهش عملکرد بر روی دستگاه (ها)."

کسانی که به دنبال ایجاد یک ادعا، که می تواند به ارزش تقریبا 25 دلار در هر دستگاه هر چند تعداد دقیق بسته به تعداد ادعاهای واصل متفاوت خواهد بود، نیاز به انجام این کار قبل از اکتبر 6، 2020.

در حالی که فرم می تواند آنلاین و یا از طریق الکترونیکی را مشاهده کنید، شما نیاز به شماره سریال آی فون خود را قادر به فایل، که می تواند به چالش کشیدن اگر شما از آن زمان به فروش می رسد، معامله و یا ارتقاء آی فون قدیمی تر خود را. ابزار جستجو در دسترس است برای کمک به نگاه کردن شماره سریال با استفاده از آدرس ایمیل شناسه اپل خود را.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن