آیفون 12 Pro می توانید ارتقاء صفحه نمایش با 120 هرتز سرعت رفرش - CNET

فعلی آی فون 11 مدل. آنجلا Lang/CNET آینده آیفون 12 Pro است که انتظار می رود قابلیت ارتقاء صفحه نمایش با یک نر

توسط SALAMNEWWS در 22 اردیبهشت 1399
apple-iphone-11-2

فعلی آی فون 11 مدل.

آنجلا Lang/CNET

آینده آیفون 12 Pro است که انتظار می رود قابلیت ارتقاء صفحه نمایش با یک نرخ refresh از 120Hz با توجه به EverythingApplePro. همچنین انتظار می رود به ویژگی های چهره ID بهبود و ارتقاء دوربین.

سالانه سقوط آیفون رفرش انتظار می رود که به نام iPhone 12 و ویژگی سه ردیف از ویژگی های مختلف است. اگر این گزارش دقیق است, آی فون, 12 Pro انتظار می رود که یک 6.1 اینچ صفحه نمایش است که از ویژگی های بالاتر-نرخ تجدید ارتقاء صفحه نمایش. بزرگتر Pro Max با یک انتظار 6.7 اینچ صفحه نمایش نیز دیدن بالاتر از نرخ تجدید در حالی که پایه آیفون 12 را 60Hz نمایش.

اکثر گوشی های refresh در 60 فریم در هر ثانیه یا 60 هرتز اما گوشی های دیگر مانند کهکشان S20 و وان پلاس 8 Pro refresh در 120Hz. با بالاتر از نرخ تجدید تلفن احساس می کند سریع تر و نرم و صاف هنگامی که اسکرول را از طریق چیزهایی مانند صفحات وب و برنامه های.

انتظار بهبود به صورت ID انتظار می رود به حمایت گسترده تر زمینه اجازه می دهد دستگاه به قفل بیشتر از زاویه. این دوربین انتظار می رود به افزایش LIDAR برای فوکوس خودکار سریع تر و بهبود تثبیت کننده تصویر و همچنین به عنوان یک لنز تله با افزایش بزرگنمایی.

اپل تایید نشده نام از گوشی های آینده گوشی انتظار می رود به نام آیفون, 12, 12 نرم افزار و 12 حداکثر. آنها هنوز هم در برنامه های اخیر گزارش می گویند در غیر این صورت. و این امکان وجود دارد که اعمال می شود ممکن است تاخیر دنباله روی آی فون 11 تلفن.

اپل نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن