آیفون 12 ، AirTags و تمام محصولات اپل دیگر ما هنوز هم در انتظار -- CNET

آنجلا لانگ/سی نت این داستان بخشی از رویداد اپل است، پوشش کامل ما از آخرین اخبار از مقر اپل است.اپل جدیدترین

توسط SALAMNEWWS در 30 شهریور 1399
apple-iphone-11-camera-6806 آنجلا لانگ/سی نت این داستان بخشی از رویداد اپل است، پوشش کامل ما از آخرین اخبار از مقر اپل است.

اپل جدیدترین آی فون خود را در جریان یک رویداد رسانه ای سپتامبر هر سال از آیفون ۵ سال ۲۰۱۲ اعلام کرده است. در طول رویداد سپتامبر اپل در سال 2020 ، ما جدید اپل دیده بان و مدل های آی پد ، و خدمات اشتراک همراه ، اما هیچ آی فون جدید است. new Apple Watch and iPad models, and a bundled subscription service که نباید به عنوان یک شگفتی a delay has been rumored for months nowکامل آمده است ، به عنوان تاخیر شده است برای ماه ها در حال حاضر شایعه شده است ، و عقل متعارف می گوید آی فون 12خواهد شد در یک رویداد اکتبر اعلام کرد.

آی فون تنها از دست رفته در عمل به روز رسانی و یا راه اندازی جدید ما در انتظار نیست. اینها برخی از چیزهایی هستند که ما در ماه سپتامبر نمی دیدم، اما این ممکن است (یا ممکن است) نشان می دهد تا قبل از پایان سال است.

چیزی که ما نمی دیده ایم (هنوز)

آیفون 12: همه می دانند که این در حال آمدن است، و در حالی که آن را به پنجره اعلام سپتامبر آمار نیست، یک مورد خوب ساخته شده است که مجموعه بعدی از آی فون در تاریخ 13 یا 14 اکتبر اعلام خواهد شد وجود دارد. علاوه بر این از پشتیبانی 5G عملا داده شده است، در حالی که برجستگی مشخصات دیگر و تغییرات طراحی بیشتر در هوا است.

AirTags: این جایگزین طولانی شایعه به کاشی به سبک ردیاب باقی می ماند یک محصول شبح, اما اگر آن را نشان می دهد تا قبل از پایان سال, می تواند بزرگ منطقی قیمت stuffer جوراب زنانه ساقه بلند. نکات در مورد محصول در برخی از کد iOS یافت شده است، اما این در مورد همه ما در مورد AirTags در حال حاضر می دانیم.

اپل تلویزیون: تمام انرژی تلویزیون به نظر می رسد رفتن به سمت اپل تلویزیون به علاوه خدمات, که در حال حاضر در بسته نرم افزاری اشتراک اپل یک در دسترس خواهد بود. اما این بدان معنا نیست که شما باید جعبه سخت افزار تلویزیون اپل را فراموش کرده ام. فعلی اپل تلویزیون مجموعه بالا جعبه شده است در اطراف از سال 2017, است که تقریبا برای همیشه لطفا برای در شرایط فن آوری. با مردم گیر در خانه و جریان محتوای بیشتر از همیشه، یک جعبه به روز شده می تواند نشان می دهد تا بعد در سال 2020 (یا نه).

مک های اپل-سیلیکون: اولین مک های جدید با تراشه های غیر اینتل بازوی اپل در حال حاضر تا پایان سال ۲۰۲۰ وعده داده شده اند. این بدان معناست که ما هنوز چند ماه وقت داریم -- من محصولات اپل را دیده ام که وعده داده شده تا پایان سال در طول هفته آخر دسامبر نشان داده شده است. این می تواند یا مک مینی و یا iMac (به احتمال زیاد) و یا یکی از لپ تاپ های شایعه جدید، مانند مک بوک طرفدار 14 اینچ (کمتر احتمال دارد).

صفحه اصلی: HomePod اپل یک بلندگوی هوشمند با صدای بزرگ است، اما هنگامی که آن را برای اولین بار در سال 2018، آن را هزینه سنگین $350. این روزها شما می توانید آن را در فروش گاهی اوقات برای نزدیک تر به $200 پیدا کنید. ما مدتی است که انتظار یک مدل جدید، کوچکتر و کم هزینه تر را داشتیم، اما این یک نمایش بدون نمایش در رویداد سپتامبر اپل بود.

ماه آینده می بینمتون

هر انتظاری وجود دارد که ما دوباره در ماه اکتبر به صحبت در مورد آی فون های جدید، و شاید برخی از موارد لیست آرزوهای دیگر در بالا وجود دارد. همچنین توجه داشته باشید که تا کنون در سال ۲۰۲۰، اپل چندین محصول بزرگ بدون یک رویداد رسمی منتشر کرده است، از جمله مک بوک ایر بازسازی شده و مک بوک پرو، آی مک ۲۷ اینچی و آی پد پرو. این بدان معنی است که حتی اگر چیزی در رویداد اکتبر انتظار می رود ظاهر نمی شود، هنوز هم وجود دارد شانس آن را می تواند پس از آن به نوبه خود.

در حال حاضر بازی : سازماندیده بان این: همه چیز در رویداد اپل اعلام شد

1:39

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de