iOS 14 برای اولین بار: اپل راه اندازی یک آی فون جدید با صفحه نمایش, سیری, ویدجت, تصویر در تصویر, ویدئو و بیشتر - CNET

در طول سخنرانیها در WWDC اپل اعلام کرد که آیفون بعدی سیستم عامل: iOS 14. Celso Bulgatti/CNET در طول یک آنلاین

توسط SALAMNEWWS در 3 تیر 1399
ios14pic2

در طول سخنرانیها در WWDC اپل اعلام کرد که آیفون بعدی سیستم عامل: iOS 14.

Celso Bulgatti/CNET

در طول یک آنلاین-تنها کلیدی برای اپل سالانه در سراسر جهان توسعه دهنده کنفرانس (WWDC) این شرکت راه اندازی در iOS 14. آی فون جدید با سیستم عامل یک پیگیری به سال گذشته iOS 13 که در ابتدا تا به حال شروع سنگی با نرم افزار های متعدد به روز رسانی در راه اندازی آن. پیش نمایش iOS 14 شامل یک طراحی مجدد اساسی از آی فون صفحه نمایش تصویر-در-تصویر تصویریبهتر از ابزارک یک راه جدید به صورت خودکار سازماندهی برنامه های خود را با نام نرم افزار کتابخانه و یک سیری جدید رابط. این ویژگی ها می آیند در کنار یک ترجمه جدید نرم افزار و توانایی برای باز کردن ماشین خود را با آی فون خود را.

ویژگی های اصلی از iOS 14 تا حد زیادی متمرکز بر روی صفحه نمایش امروز مشاهده و اطلاعیه ها. به اندازه کافی جالب توجه این ایده از یک برنامه در حال تغییر است. قبل از iOS 14 وجود دارد در حال حاضر برنامه به عنوان به خوبی به عنوان ویدجت است که بر اساس برنامه های نصب شده و موجود در امروز مشاهده صفحه. در حال حاضر وجود دارد یک سوم فرم به نام برنامه کلیپ برای زمانی که شما نیاز به قابلیت های یک برنامه است که شما لازم نیست.

یک توسعه دهنده نسخه از iOS 14 در حال حاضر در دسترس برای دانلود با یک بتا عمومی راه اندازی در ماه جولای. نسخه نهایی iOS 14 منتشر خواهد شد در پاییز به احتمال زیاد در کنار شایعه آیفون 12 که برای اولین بار آیفون جدید از آیفون SE راه اندازی شد در ماه آوریل است. iOS 14 اجرا می شود در همان اپل است که در حال پشتیبانی در iOS 13 -- به طور خاص آیفون 6S و جدیدتر.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: اپل در iOS 14 به ارمغان می آورد راه های جدید برای سازماندهی خانه خود را روی صفحه نمایش...

6:35

iOS 14 برنامه کتابخانه باعث می شود آی فون خود را به صفحه نمایش قابل کنترل تر

پس از آن نیز در سال 2007 آیفون را با صفحه نمایش تا حد زیادی باقی مانده همان گذشته از تغییرات زیبایی. در iOS 13 سازماندهی و برنامه های در حال حرکت در اطراف می تواند بسیار خسته کننده با آی فون نیروهای برنامه های برای پر کردن در از بالا-سمت چپ صفحه نمایش.

برنامه کتابخانه در iOS 14 توسط یک صفحه جدید بر روی صفحه نمایش است که به طور خودکار سازماندهی تمام برنامه های خود را به یک نظر. این است که شاید مورد علاقه شخصی من iOS 14 ویژگی به دلیل آن را به شما می دهد راه های مختلفی برای گروه و حرکت برنامه های خود را فراتر از زمان مغناطیسی طرح برنامه.

apple-ios14-app-library-screen-06222020

این برنامه جدید کتابخانه صفحه در iOS 14 صفحه نمایش.

اپل

هوشمندانه نرم افزار کتابخانه نرم افزاری برنامه های خود را به گروه نرم افزار با دسته بندی آنها. برای مثال برنامه هایی مانند Facebook و Twitter می توان به یک پوشه به نام برنامه های اجتماعی. اگر شما علاقه مند در استفاده از نرم افزار کتابخانه صفحه شما هنوز هم دسترسی به زمان راه شما باید برنامه های خود را سازمان یافته است. این راه حل را احساس می کند مانند یک "کیک خود و خوردن آن را بیش از حد" پاسخ به برنامه سازمان است.

همچنین شایان ذکر است: شما قادر خواهد بود برای پنهان کردن صفحات از برنامه های است که می تواند به خوبی برای گروه بندی آن دسته از برنامه های کاربردی که شما با استفاده از به ندرت همه را در یک مکان.

ویجتها در iOS 14 را می توان دوخته تغییر اندازه و انباشته

با iOS 14 اپل دوباره طراحی ویدجت در حال حاضر در امروز نمایش در iOS 13. در حال حاضر شما می توانید پین ویدجت بر روی صفحه اصلی خود و تغییر اندازه آنها را به میل خود. این چیزی است که اندروید تا به حال اما در نمونه پیچ و تاب اپل, iOS, 14 می توانید به طور خودکار ایجاد یک Smart پشته از ویدجت بر اساس آن برنامه های شما با استفاده از اغلب و در چه زمان از روز است. شما به سادگی ضربه تند وشدید زدن ویجت پشته را به ویدجت های مختلف به بالا.

ابزارک می تواند دوخته به صفحه اصلی خود و تغییر اندازه را به میل خود.

اپل

ویجت جدید طراحی قطعا نشان می دهد برخی از نفوذ از اپل WatchOS و عوارض ناشی از آن.

برنامه کلیپ های کوچک نشان می دهد بخشی از یک برنامه برای عملکرد سریع

فوق العاده خوب فکر کردن علاوه بر این به iOS 14 توسط نرم افزار کلیپ. بیایید می گویند شما در یک کافی شاپ و شما می خواهید به استفاده از پاداش برنامه از فروشگاه app, اما شما لازم نیست که آن را نصب شده است. با استفاده از یک کد QR و یا NFC در فروشگاه, ثبت نام, یک, مربع, کارت خواهد شد تا پاپ در پایین صفحه نمایش (شبیه به زمانی که شما AirPods متصل به گوشی خود را). این کارت به شما می دهد دسترسی مستقیم به قابلیت های انتخاب شده توسط نرم افزار توسعه دهنده. ایده این است که شما لازم نیست برای دانلود کل یک برنامه برای دسترسی به یکی از ویژگی های به خصوص اگر آن را یک نوع استفاده کنید.

screen-shot-2020-06-22-at-1-28-13-pm.png

برنامه کلیپ همه چیز در مورد سرعت و راحتی. هنگامی که شما واقعا نیاز به دسترسی به نرم افزار شما لازم نیست که شما دیگر لازم نیست برای پیدا کردن دانلود کنید و صبر کنید برای یک برنامه را نصب کنید.

اپل

نرم افزار Clips نمی ماند بر روی صفحه نمایش خود را و شما دسترسی به آنها را زمانی که شما به آنها نیاز دارید. حتی بهتر از نرم افزار Clips می تواند متصل به اپل پرداخت به شما ارائه با پرداخت سریع, تجربه, بیش از حد. این به نظر می رسد فوق العاده از ویژگی های مفید و من هیجان زده به آن را ببینید رول کردن با iOS 14 در پاییز.

تنظیم یک برنامه به طور پیش فرض خود را ایمیل و مرورگر

با iOS 14, شما می توانید یک برنامه شخص ثالث به عنوان پیش فرض ایمیل و یا برنامه مرورگر systemwide. این به این معنی برنامه Gmail می تواند خود را به طور پیش فرض برنامه ایمیل و یا فایرفاکس می تواند خود را به طور پیش فرض مرورگر اینترنت بر روی تلفن خود را. این ویژگی است که در تقاضای بالا از کاربران آیفون برای سال.

تصویر-در-تصویر ویدئو می آید به آی فون خود را به صفحه اصلی

مانند iPadOS و MacOS, iOS, 14 در حال حاضر اجازه می دهد تا کاربران باید تصویر-در-تصویر تصویری بر روی صفحه نمایش خود را. این اجازه خواهد داد که شما را به تماشای یک ویدیو در حالی که همچنین تعامل با همه چیز دیگری در آی فون خود را.

screen-shot-2020-06-22-at-1-12-06-pm.png

تصویر-در-تصویر ویدئو می آید به آی فون خود را.

اپل

این ویژگی حتی کار می کند زمانی که شما یک تماس تلفنی و یا FaceTime تماس بگیرید. که گفت:, اگر آن را مانند نسخه بر روی iPadOS 13, شما نمی قادر خواهد بود به یوتیوب بازی (جدا از audio) روی صفحه نمایش خود را.

iOS 14 پیام به شما اجازه پین مکالمات

شبیه به آنچه که شما می توانید در پیام رسانی دیگر مشتریان مانند شل و چه برنامه شما می توانید با مشخص کردن یک فرد در یک گروه پیام موضوع را با تایپ کردن نام خود را. شما حتی می توانید سفارشی کردن یک گروه موضوع را به طوری که شما فقط دریافت اطلاعیه زمانی که نام خود را ذکر شده است. iOS 14 همچنین به شما اجازه پین مکالمات در بالای برنامه پیام.

iOS 14 سیری می دهد یک رابط بازرسی و نگهداری و دانش

در حال حاضر زمانی که شما باعث سیری در کل صفحه نمایش می رود سیاه و سفید, پنهان کردن همه چیز. هنگامی که شما با فعال کردن Siri در iOS 14 وجود دارد یک انیمیشن کوچک در پایین صفحه نمایش است که به نظر می رسد به حداقل رساندن هر گونه محدودیت های بصری.

screen-shot-2020-06-22-at-1-14-38-pm.png

سیری رو کوچکتر بر روی صفحه نمایش خود را.

اپل

به گفته اپل, سیری می داند که بیش از 20 برابر بیشتر حقایق از آن فقط سه سال پیش. همچنین پیام های صوتی از ویژگی های در پیام های برنامه را می توان به طور مستقیم از سیری.

Memoji بیشتر سفارشی از جمله ماسک صورت

Memoji را دریافت کنید کشت جدید سفارشی. اپل اضافه شده 20 جدید مو و کلاه گزینه های به عنوان به خوبی به عنوان عصر جدید گزینه های. وجود دارد سه Memoji اقدامات برچسب: آغوش, مشت دست انداز و سرخ شدن. یکی از گفتن اضافه شده است توانایی برای قرار دادن یک ماسک صورت خود را Memoji. کاملا مربوط به زمان فعلی.

screen-shot-2020-06-22-at-1-18-17-pm.png

Memoji جدید اقدامات از جمله یک مشت دست انداز.

اپل

ادامه مطلب: اپل دعوت برای WWDC نشان داد Memojis از مردم در مکینتاش.

Siri هم اکنون می توانید ترجمه متن و دیکته از طریق ترجمه برنامه

یکی از ویژگی های کولر است یک برنامه جدید که به شما امکان ترجمه متن و یا دیکته. آن را شبیه به Google Translate نرم افزار. ترجمه برنامه در iOS 14 طراحی شده است برای گفتگو و با استفاده از آی فون پردازنده عصبی موتور که به معنی شما لازم نیست که به صورت آنلاین از آن استفاده کنید و حریم خصوصی شما محافظت شده است.

screen-shot-2020-06-22-at-1-15-51-pm.png

IOS 14 می افزاید: برنامه ترجمه.

اپل

شما می توانید این برنامه را با سیری و برنامه به صورت خودکار تشخیص زبان. وجود دارد مفید در حالت مکالمه تبدیل می شود که در زمانی که شما چرخش آی فون خود را به چشم انداز. هر طرف از صفحه نمایش را نشان می دهد ترجمه از شخص دیگر ساخت یک مکالمه آسان به دنبال.

در راه اندازی ترجمه برنامه به پشتیبانی از 11 زبان:

 • انگلیسی
 • اسپانیایی
 • فرانسوی
 • آلمانی
 • ایتالیایی
 • ژاپنی
 • روسی
 • کره ای
 • عربی
 • پرتغالی
 • چینی ماندارین

دوچرخه سواری جهت می آید به نقشه های اپل

یکی از ویژگی های از دست رفته از برنامه نقشه در iOS 13 توانایی مسیرها برای دوچرخه سواری. iOS 14 می تواند به شما نشان می دهد مسیر گزینه برای دوچرخه خطوط راه ها و جاده ها و همچنین شما سر در ارتفاع تغییرات خیابانهای شلوغ و پله ها.

نقشه در حال حاضر جهت برای دوچرخه سواری.

اپل

تماس با پنجره های اطلاع رسانی کوچک

شبیه به iOS 14 در حال حاضر به حداقل می رساند سیری رابط تماس های دریافتی دیگر نمی خواهد خود را تا کل صفحه نمایش آی فون. در عوض برنامه های کاربردی است که می توانید تماس را از پنجره اطلاع رسانی در بالای صفحه نمایش.

iOS 14 و CarPlay دریافت دیجیتال کلید ماشین

فکر می کنم این ویژگی مانند یک سیب کیف پول برای ماشین شما. شما قادر خواهید بود تا قفل باز کردن و شروع به ماشین خود را با آی فون خود و یا اپل به جای استفاده از یک کلید فیزیکی. این ویژگی با استفاده از NFC و اجازه می دهد تا شما به اشتراک گذاری کلید با دوستان و یا خانواده. این ماشین دیجیتال کلید در دسترس خواهد بود در سال آینده.

screen-shot-2020-06-22-at-1-26-23-pm.png

شما می توانید ماشین خود را با آی فون خود را... سال آینده.

اپل

iOS 14 برنامه و ویژگی عطر گل

البته وجود دارد یک دسته از دیگر کوچک و در عین حال قابل توجهی ارتقاء مانند:

 • صفحه اصلی نرم افزار در حال حاضر پشتیبانی از "روشنایی تطبیقی" است که به شما اجازه تغییر رنگ متوسط در طی یک روز است.
 • حالت خواب تبدیل آی فون خود را به یک مزاحم نشوید alarm clock.
 • دوربین برنامه سریع تر shot-to-shot عملکرد و جبران نوردهی کنترل است که اجازه می دهد تا شما قفل قرار گرفتن در معرض بدون تنظیم تمرکز.
 • صدای یادداشت صوتی پیشرفت است.
 • خواب در سلامت برنامه می تواند به شما کمک کند پیگیری و رسیدن به اهداف ،
 • فروشگاه app به شما اجازه می دانم چه اطلاعات و حفظ حریم خصوصی به یک برنامه قبل از دانلود آن. این بزرگ است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: WWDC سال 2020 بزرگترین اطلاعیه ها

1:55tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن