بازرسان تماس برای کاستن از 'شدید رژیم محدودیت' در زندان زنان به عنوان زندانيان سلامت جسمی و روانی رو به وخامت

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 27 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

بازرسان مطرح شده و نگرانی های جدی در طول دقیق بازدید از محدودیت در زندان زنان میان coronavirus بحران و جلوگیری از زندانیان از دیدن فرزندان خود را.

اعلیحضرت او را بازرسی زندانها که انجام بازديد در ارسال و Downview زندان و مجرم جوان موسسه دو بسته زندان زنان در ساری در بر داشت بسیاری از زندانیان گفت: سلامت جسمی و روانی به وخامت بود.

پیتر کلارک, HM بازرس رئیس زندانها هشدار داده است که نیاز به پیاده سازی یک کمتر "محدود رژیم" بود فوری.

آقای کلارک گفت: "تعلیق بازدیدکننده داشته است تا به حال در خصوص تاثیر حاد در زنان و مستغلات; بسیاری از زندانیان در ارسال و Downview تا به حال نه دیده می شود فرزندان خود را برای بیش از سه ماه. تماس تصویری ارائه کرده بود تنها به تازگی نورد در هر دو سایت که زنان قدردانی است."

او گفت: زندان بود "سرعت نگه داشته است با کاهش محدودیت ها در جامعه" و نگرانی "ارشاد ملی" برای لغو محدودیت های اعمال شده در زندان بود و هنوز در حال تصمیم گرفت.

خط مقدم ارائه دهندگان خدمات بارها هشدار داده زنان در زندان اغلب قربانیان بسیار جدی تر شده اند نسبت به کسانی که آنها محکوم شده اند. گزارش های اخیر از زندان اصلاحات اعتماد در بر داشت 80 درصد از زنان در زندان وجود دارد به صورت غیر خشونت آمیز زده اند.

اگر چه زندانیان زن از نظر قانونی مجاز به نگه داشتن نوزاد خود را برای 18 ماه در امن مادر و نوزاد واحد اکثریت قریب به اتفاق کودکان جدا شده از مادران.

بازرسان تنها دو زندانی بود و در واقع منتشر شده است با وجود زندانها کارکنان صرف مقدار قابل توجهی از زمان انتخاب زندانیان برای دو آزادی طرح.

NHS انگلستان که نظرسنجی زندانیان در زندان یافت و بیش از دو سوم گفت: سلامت روان خود را کرده بود و بدتر از مستند معرفی شد و سه چهارم گفت: سلامت جسمی خود را به حال بدتر شده است.

بازدیدکننده داشته است هنوز هم محروم در هر دو زندان و بسیاری از زندانیان تا به حال تنها حدود یک ساعت و نیم از زندان هر روز با آموزش و پرورش درس هنوز هم به حالت تعلیق در هر دو مسير. در حالی که زندانیان در Downview نیز می تواند حضور چهار یک ساعت در بیرون سالن جلسات یک هفته ای زندانیان در ارسال تنها می تواند با حضور یک یا دو جمله کلاس.

می آید پس از نمایندگان مجلس به تازگی هشدار داده است که بحران بهداشت عمومی را تشدید کرده است مسائل اطراف کودکان جدا بودن از خود زندانی مادران با توجه به دولت در عدم درستی ارائه وعده خود برای آزادی زندانیان زن.

یک گزارش مشترک کمیته حقوق بشر منتشر شده در اوایل ماه یافت حق زندگی خانوادگی تا حدود 17,000 کودکانی که مادران آنها در زندان قرار داده شده است در معرض خطر توسط بان کی مون در زندان بازديد در طول همه گیر و وزرای اوایل انتشار برنامه شکست خورده بود دوباره تعداد زیادی از زندانی مادران با فرزندان خود را.

هریت هارمن صندلی کمیته گفت: مستقل پتو ممنوعیت بازدید از" نقض حقوق کودکان و استدلال جدا کردن کودک از مادر خود مضر است.

کار MP برای Camberwell و نظر گفت: "زمانی که حکم قاضی را به عهده گرفت بازدید شده است. که با تغییر مستند و بازديد بان بنابراین به طور موقت آزاد است انسانی چیزی که برای دولت را برای فرزندان خود. اکثر مادران در زندان نباید به هر حال وجود دارد. ما باید در پیدا کردن راه های دیگر برای مقابله با مادرانی که مرتکب جنایات و نه از جمله فرزندان خود را به بدبختی باعث مادام العمر آسیب است."

این گزارش خواستار دولت برای جلوگیری از ممنوعیت کودکان از دیدن و نگاه به طور موقت آزاد از همه کم خطر مادران با کودکان — و همچنین آزاد کردن زنان باردار و کسانی که در زندان با فرزندان خود را.

بازرسان در آخرین گزارش خود اشاره کرد مدیران حال اجرا اقدامات موثر برای جلوگیری از coronavirus پخش كردن — اشاره کرد که در طول سفر خود را وجود دارد هیچ مدرکی این ویروس تا به حال شده است در حال حاضر در یکی از زندان برای چند هفته.

آقای کلارک افزود: "این گزارش نکات برجسته مثبت عمل در مناطق مختلف است و اعتباری به کارکنان که بیشتر زندانیان ما صحبت کرد به مثبت بودند در مورد کارکنان-زندانی, روابط, با وجود محدودیت های قابل توجهی در محل."

اما بازرسان استدلال وجود دارد یک "نیاز فوری به سهولت شدید رژیم محدودیت" شده اند که در اجرا پس از coronavirus بحران ظاهر به عنوان آنها نامیده می شود برای ملی دستورالعمل به منسجم تر.

تمام بازدیدکننده داشته است به زندان ممنوع شده است از ماه مارس با توجه به همه گیر منجر به زندانیان هیچ راهی برای دیدن فرزندان خود و همکاران و بستگان و یا دوستان است. پدران در زندان هستند و همچنین مقابله با فشار عاطفی قادر به دیدن فرزندان خود را با توجه به اضطراری برای بهداشت عمومی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب