در داخل بریتانیا بر اساس سایت تبدیل شده است که سمت راست یوتیوب

یکs اصلی سیستم عامل رسانه های اجتماعی در پاسخ به فشار به بان کی مون افراط گرایان سمت راست پیدا کرده و به یک خا

توسط SALAMNEWWS در 2 مرداد 1399

یکs اصلی سیستم عامل رسانه های اجتماعی در پاسخ به فشار به بان کی مون افراط گرایان سمت راست پیدا کرده و به یک خانه جدید برای "نفرت و ترور".

BitChute توصیف خود را به عنوان یک "آزادی بیان" سایت اما محققان می گویند آن است که تبدیل به یک پلت فرم بزرگ برای نئو نازی ها ویدئوها و نژاد پرستی و خشونت تئوری های توطئه و حتی تروریستی تبلیغات.

این یکی از چندین "جایگزین" رسانه های اجتماعی شرکت های capitalising در جریان اصلی takedowns از جمله روسی Facebook-معادل VK توییتر جایگزین Parler و دروغ گفتن شبکه.

گزارش های ضد افراط گرایی گروه تحقیقاتی امید نه نفرت گفت: BitChute بود "platforming و نفرت و ترور در بریتانیا".

نویسنده گرگوری دیویس توصیف آن به عنوان یک نسخه از "یوتیوب که در آن شما می توانید دور با ارسال خشونت نازی ها و محتوای خطرناک".

"این است که گرفتن به طور فزاینده ای سهم بزرگی از تبلیغات نازی ها و واقعا در خارج وجود دارد Covid-19 تئوری های توطئه از جمله فیلم های مستند این سوال وجود ویروس," او گفت: مستقل.

"فیلم عمدتا راست نژادپرستانه و ضد همجنس ... اگر شما نگاه کنید در آن روند لیست در هر روز داده شده به شما را ببینید که چه مردم وجود دارد را تماشا کنید."

در روز چهارشنبه روند ویدئوها شامل یکی از برجسته انگلیسی, نظریه پرداز توطئه David Icke ادعا کودکان استفاده می شود به عنوان "آزمایشگاه موش" و چند نفر دیگر توسط ضد vaxxers.

مارتین Sellner پیشرو رقم در سفید ملی نسل هویت گروهی که ممنوع شده است از بریتانیا و ایالات متحده در زمینه امنیت نیز در نزدیکی بالای لیست.

طوری بود که کارل بنیامین که می رود به نام srh که مورد بررسی قرار گرفت توسط پلیس تجاوز نظرات کارگردانی در MP جس فیلیپس و فرار برای حزب استقلال بریتانیا در انتخابات پارلمانی اروپا.

Icke بیش از 39,000 مشترکین خود BitChute کانال در حالی که Sellner است 14,500 و تامی رابینسون در 26,000.

امید نه نفرت گزارش گفت: "نه تنها BitChute تحمل کاربران است که ممنوع شده است از سیستم عامل های متعدد برای بیان نفرت از آن به طور فعال ترویج چنین کانال های و محتوا است."

یک فوریه 2019 Facebook پست از BitChute رسمی حساب بخوانید: "تامی رابینسون ممنوع, از Facebook و Instagram (اما هنوز هم در Bitchute!)".

آن را در میان ده ها تن از پست ها گفته ترویج رابینسون به عنوان به خوبی به عنوان دیگر راست افراط گرایان اگرچه یهود ستیزان و نظریه پردازان توطئه.

این گزارش گفت: فقدان اعتدال و توانایی برای ارسال نفرت محتوا تا به حال تبدیل شدن به یک "نقطه فروش منحصر به فرد" برای BitChute.

بنیانگذار ری Vahey که راه اندازی سایت در ژانویه 2017 گفت: در آن زمان که آن را محصول "افزایش سطح سانسور زیادی در سیستم عامل رسانه های اجتماعی" از جمله ممنوعیت کاربران demonetising فیلم های خود را و تغییر الگوریتم.

در یک مصاحبه در نوامبر آن سال او گفت: سایت "پذیرایی کاملا متفاوت مخاطبان" اضافه کرد: "ما پس از افرادی که می خواهید برای نشان دادن کار خود را دارند اما قادر به این دلیل که آنها بوده ام تعطیل by YouTube."

BitChute جامعه دستورالعمل می گویند که تروریست های مادی و "معتبر تهدید یا تحریک به خشونت" و "مخرب استفاده از پلت فرم" تحمل نخواهد شد.

اما امید نه نفرت محققان دریافتند 114 ویدئوها حمایت از گروه های تروریستی از جمله 86 برای داعش – از جمله خود را تبلیغ و 23 اقدام ملی.

+ تصاویر تبلیغات فیلم های موجود در BitChute در زمان امید نه نفرت پژوهش (امید نه نفرت)

آن را نیز شناسایی بیشتر 93 ویدئوها حمایت از دیگر گروه ها و افراد مرتبط با تروریسم بین المللی از جمله القاعده ایدئولوگ Anwar al-العولقی و نئو نازی ها AtomWaffen را بدست آورد.

چند نفرت کانال را آشکارا نژادپرستانه و یهودستیزانه نام از جمله "f*** یهودیان" و "سوسیالیسم ملی کار می کند".

ویدئوها دیده می شود مستقل نیز شامل تیراندازی حملات خشونت آمیز و هدف آزار و اذیت در مقابل نام افراد است.

"وجود دارد کاملا بسیاری از محتوای خشونت آمیز در نظر گرفته شده یا به شلاق تا خشم و یا آن را جشن می گیرند" آقای دیویس گفت:.

"وجود دارد مقدار زیادی از ارتقاء برای جرم و جنایت نفرت یا خشونت حتی با کنار گذاشتن گروه های تروریستی که نیست سخت برای پیدا کردن است."

وی افزود: "این یک-شرکت ثبت شده است که میزبانی محتوا از کاربران در حال بازدید توسط مردم و بسیاری از آن را در نقض قانون است."

امید نه نفرت گفت که مگر اینکه تغییرات ساخته شد BitChute "باید در نظر گرفته شود یک بازیگر بد و ترویج آنلاین آسیب برساند".

در این گزارش به نام برای جریان اصلی اجتماعی سیستم عامل برای جلوگیری از آن لینک های به اشتراک گذاشته شده و پلیس به بررسی هر یک از مطالب است که نقض قانون بریتانیا یا تروریسم شد.

BitChute روند تصویری صفحه در 22 جولای سال 2020

آن گفت که آینده آنلاین مضرات لایحه باید شامل "معنی دار عواقب" برای سیستم عامل است که میزبان خطرناک محتوا.

در یک بیانیه BitChute گفت: هزاران نفر از فیلم ها بودند که آپلود روزانه و وب سایت در حال رشد بود "فوق العاده سریع".

رئیس اجرایی آقای Vahey افزود: "ما را حذف کرده و هزاران نفر که نقض شرایط استفاده ما از ما هستند اما ما بهبود اعتدال سیستم ها و ما می دانیم که ما نیاز به انجام بیشتر.

"ما در حال کار سخت را به شما معرفی سیاست های جدید و فرآیندهای آن را بهبود توانایی ما برای حذف محتوای غیر قانونی است و ما در حال حاضر درگیر شدن با تعدادی از سازمان های به مقیاس توانایی های ما است.

"به عنوان یک پلت فرم کوچک ما منابع محدود و تشویق سازمانها مانند امید نه نفرت برای کمک به ما در بهبود فرآیندهای ما و ورود به یک گفتگوی مستقیم را با ما."

آقای Vahey ادعا کرد که ممنوعیت توسط سیستم عامل آنلاین فشار مردم بر روی شبکه های دیگر با "هیچ پاسخگویی".tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن