"من قادر به نفس من خیلی استرس': تک والدین هشدار می دهند حمایت حباب قادر به رفع معضلات مالی

تنها والدین هشدار داده اند که دولت جدید حمایت حباب اقدامات قادر به مقابله با "جان معضل" آنها نه قادر به بازگشت

توسط SALAMNEWWS در 23 خرداد 1399

تنها والدین هشدار داده اند که دولت جدید حمایت حباب اقدامات قادر به مقابله با "جان معضل" آنها نه قادر به بازگشت به کار با مدارس و مهد کودک بسته شده است.

بوریس جانسون اعلام کرد بزرگسالانی که به تنهایی زندگی می کنند اجازه خواهد داشت به صرف شب در یکی دیگر از خانواده از شنبه به بعد در تلاش برای متوقف کردن مردم احساس اجتماعی جدا شده به عنوان نخست وزیر در ادامه به سهولت انگلستان coronavirus مستند.

اما پدر و مادر تنها و فعالان آمار در حمایت از حباب برای برنامه های مشرف به این واقعیت که اکثر پدر و مادر تنها تکیه رسمی مهد کودک و لزوما باید یک شبکه پشتیبانی برای ایجاد یک حباب با.

حدود 70 درصد از 2 میلیون واحد پدر و مادر زندگی در انگلستان بودند در محل کار قبل از coronavirus بحران اما سه نفر از 10 واحد کار پدر و مادر بودند و در فقر زندگی می کنند. برخی از 90 درصد از پدر و مادر تنها زنان هستند.

ویکتوریا بنسون, مدیر اجرایی شیرینی زنجفیلی پیشرو پدر و مادر تنها موسسه خیریه است که یک مادر تنها خودش گفت: مستقل این مستند است که به طور جدی تحت تاثیر او سلامت روانی ،

مادر از چهار زندگی می کند که با چهار فرزند بین سنین هشت و 17 گفت. "برخی از روزها من قادر به نفس کشیدن چون من خیلی تاکید کرد. بسیار وجود دارد به انجام است. آن را بسیار مشغول است. من از خواب بیدار در 3 صبح بود و من شده است تا پس از 3هستم. من فقط انجام دو ساعت کار مدرسه با من هشت سال دختر جوان در دو هفته. من احساس می کنم واقعا گناه. من احساس می کنم نگران او لغزش است ،

"دختر من واقعا مضطرب است. او از من می پرسد که آیا من می خواهم به مرگ و اینکه آیا او در حال رفتن برای مردن. نوجوانان من واقعا نگران امتحانات خود را. من پیدا کردن آن واقعا استرس زا باشد. کار من تمام است. من هشت سال دختر نمی تواند در کار خود. او به من نیاز دارد به آموزش خود را. آن است که غیر ممکن است برای انجام این دو کار است و کار. آن را واقعا دشوار نداشتن بزرگسالان دیگر برای به اشتراک گذاشتن بار و به اشتراک گذاری آموزش و پرورش با."

خیریه اجرایی استقبال اجتماعی جدید حباب قوانین اما گفته بودند تعدادی از کاستی – اضافه کردن است که بسیاری از پدر و مادر تنها تماس گرفته بودند خیریه به درخواست برای روشن شدن در مورد اقدامات با توجه به احساس اشتباه گرفته شود.

او گفت: "بسیاری از مردم نمی باید هر کسی. آنها واقعا جدا شده بنابراین نمی توان کمک کرد توسط حباب. اکثر پدر و مادر تنها با استفاده از یک درهم آمیخته از مهد کودک ترتیبات مبتنی بر ارائه دهندگان مهد کودک و مدرسه و بعد از مدرسه باشگاه است. اجتماعی حباب نیز نمی خواهد کمک از جان گذشته مسائل مالی رو به پدر و مادر تنها.

"بسیاری از والدین تنها واقعا نگران در مورد آنچه آنها انجام خواهد شد زمانی که آنها به نام بازگشت به کار. نامتناسب نسبت پدر و مادر تنها در خاموش کردن بخش های مانند مهمان نوازی خرده فروشی و مدیریت است که در حال حاضر بازگشایی. و یا آنها را به آژانس شغل و یا صفر ساعت یا قراردادهای موقت. اما در حال حاضر آنها ندارد و مهد کودک با توجه به کروناویروس بحران است. اگر شما هیچ مهد کودک شما نمی تواند کار کند. شما لازم نیست یک انتخاب است. آنها نگران هستند کارفرمای خود می گویند بازگشت به کار یا توان کار برکنار شده است.

"این غیر منطقی است که باغ وحش در حال بازگشایی است اما شما نمی توانید فرزند خود را در مهد کودک. من هم فکر می کنم آن را یک ننگ نیست به رایگان ارائه وعده های غذایی مدرسه در طول تعطیلات تابستان. بسیاری از پدر و مادر تنها را بسیار استارک انتخاب در مورد چگونه آنها تغذیه کودکان خود را. بیشتر رانده خواهد شد به بانک های مواد غذایی."

Ms بنسون هشدار داد بسیاری از پدر و مادر تنها می تواند ایجاد حباب ها با پدربزرگ و مادربزرگ با توجه به آنها به لحاظ اجتماعی منزوی به مراقبت از سلامت خود. اجتماعی حباب نیز اعمال نمی شود به پدر و مادر و یا کودکانی که ممکن است محافظ با توجه به اینکه در گروه های آسیب پذیر او اضافه شده است.

اعلام پیش از آن در هفته است که بسیاری از کودکان نمی خواهد رفتن به مدرسه تا ماه سپتامبر تا به حال تنها او را بیشتر مضطرب او گفت:.

پائولا یک مادر تنها که دارای دو فرزند است گفت: مستقل حمایت حباب اعلام کرده بود او احساس تنهایی بیشتر از قبلا.

"از آن باز می شود تا مشکلات بیشتر از این را حل میکند ،" 45 ساله که کودکان ده و 14 گفت. "از آن ساخته شده من احساس می کنم واقعا تنها بود. پدر و مادر من هستند و بیش از 100 مایل دورتر. من غریزه طبیعی خواهد بود به آنها را ببینید. اما آنها محافظ بنابراین وجود دارد هیچ گزینه ای برای رفتن وجود دارد. بهترین دوست من است در نرتهمپتن بنابراین خیلی دور بیش از حد."

پائولا که نمی خواهم نام خانوادگی او استفاده می شود افزود: "من در تلاش برای تعادل کار از خانه و تحصیل. آن است که یک عمل دستکاری. من خواب خیلی سبک تر و بسیار کمتر و داشتن عجیب و غریب اضطراب رویاهای. من زود بیدار شدن در ساعت 5 صبح به تلاش و انجام یک ساعت کار در صبح قبل از اینکه بچه ها هستند. من احساس گناه دارم نه به طور کامل برای هر چیزی. از آنجا که وجود دارد نه به اندازه کافی زمان."

مت هیوز, یک پدر و مادر با یک دختر, انتقاد جدید اجتماعی حباب قوانین برای بودن بیش از حد پیچیده است. 41 ساله که دختر نه ساله گفت که او و خواهر خود را که همچنین یک پدر و مادر بودند و در حال حاضر در تلاش برای کار کردن که از آنها پدر و مادر خود را باید ببینید.

وی افزود: "من تنها برای پنج سال از من شریک درگذشت. من می دانم که این قوانین جدید قرار است برای مبارزه با تنهایی اما آنها را به شما بپرسید که وجود دارد را به حباب خود را. بسیاری از دوستان من نیز از خانواده خود را. نیز وجود دارد نیست فضا در خانه برای یک فرد فوق العاده به ماندن است."

جو Levenson از زنان جوان اعتماد گفت: در حالی که اجتماعی حباب ارائه خواهد شد برخی از "خوش آمدید آسایش" به پدر و مادر تنها با بسیاری از کودکان قادر به بازگشت به مدرسه یا مهد کودک تا سپتامبر در اولین کمبود مهد کودک گزینه های باقی مانده یک "enormous موضوع".

او افزود: "زنان جوان به ما گفت چقدر سخت است به حقه بازی به دنبال پس از کودکان در خانه با کار همین دلیل است که وجود دارد نیاز به یک تمرکز قوی از دولت در حصول اطمینان از پشتیبانی زیرساخت است که در جای خود برای پدر و مادر است."

یک بخش برای آموزش و پرورش سخنگو گفت: "ما در اوایل سال ارائه دهندگان شده اند مرکزی به این کشور در واکنش به شیوع کروناویروس با بسیاری از ارائه مراقبت از کودکان به بحرانی کارگران و کودکان آسیب پذیر در طول این زمان.

"از 1 ژوئن, مهد کودک شده اند مجاز به باز کردن به طور گسترده تر به طوری که بیشتر پدر و مادر می تواند بازگشت به کار. به حمایت بیشتر از پدر و مادر کار ما معرفی موقت اقدامات لازم برای اطمینان از بحرانی کارگران هنوز واجد شرایط برای مقدار مورد نیاز مهد کودک ارائه می دهد اگر درآمد خود را تغییر کرده است با توجه به کوروناویروس."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب