HyperX آلیاژ Elite 2 جسورانه است mechanical gaming keyboard با درخشان چراغ $129 - CNET

جاش گلدمن/CNET این آلیاژ جدید Elite 2 mechanical gaming keyboard از HyperX است blindingly روشن است. و سنگین

توسط SALAMNEWWS در 16 تیر 1399
hyperx-alloy-elite-2-0007
جاش گلدمن/CNET

این آلیاژ جدید Elite 2 mechanical gaming keyboard از HyperX است blindingly روشن است. و سنگین است که احتمالا اولین چیزی که شما نقطه. اما یک بار آن را بر روی میز خود و وصل شما قطعا متوجه چگونه روشن کلید هستند. بخشی از دلیل آن این است که این شرکت وطنی قرمز خطی سوئیچ با surface-mounted دیود Led. همراه با شفاف دیوارهای HyperX آخرین پودینگ keycaps نور به ظاهر هرچه از تمام جهات.

گذشته از keycaps دوم-gen آلیاژ نخبگان اساسا به نظر می رسد همان اصلی است. این $129 صفحه کلید فولاد ضخیم و قاب متصل بافته کابل در وزن و در 3.3 پوند (1.5 کیلوگرم). این سفر نه پسند مانند شرکت آلیاژ ریشه های هسته TKL صفحه کلید اما بین آن بلند و لاستیک پد زیرین آن و در آن تلنگر به پایین پاها, صفحه کلید باقی می ماند, قرار دادن بر روی میز کار خود را. یک پاس از طریق پورت USB 2.0 در دسترس است اگر شما می خواهید به قلاب تا ماوس خود را و یا گیرنده های بی سیم وجود دارد.

همچنین بخوانید: بهترین بازی صفحه کلید برای سال 2020: Razer, Corsair, لاجیتک, و بیشتر

در بالا سمت چپ صفحه کلید سه کلید: چراغ روشنایی (چهار سطح و خارج); تعویض به یک تا سه روشنایی سفارشی پروفایل; و روشن کردن حالت بازی که در خاموش کردن کلید ویندوز و کلید های دیگر از combos که ممکن است به طور تصادفی شما را از بازی خود را. عجیب آنها تنها کلید است که همین حالا روشن است. در مقابل کسانی که کلید در سمت راست مجموعه ای از رسانه ها کلید های کنترل و حجم گیری در بالا سمت راست.

یک نوار نور جدا اصلی از صفحه کلید اضافی کنترل. این صفحه کلید دارای هر کلید روشنایی بنابراین شما می توانید همه چیز را تا راه شما می خواهید از جمله نوار نور با استفاده از HyperX را Ngenuity برنامه. آن را بسیار ساده و همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای راه اندازی ماکرو یا remapping کلید های فردی.

hyperx-alloy-elite-2-0032

HyperX استفاده آن قرمز خطی سوئیچ برای آلیاژ نخبگان 2.

جاش گلدمن/CNET

اولین آلیاژ نخبگان استفاده Cherry MX سوئیچ و HyperX قرمز سوئیچ ها شبیه به Cherry MX قرمز اما با دقیقهای کوتاه تحریک و سفر. من نمی توانم بگویم من می توانم بگویم تفاوت اما سوئیچ ها صاف و سریع با خشنود کلاک زمانی که آنها پایین است. من ترجیح می دهم بازخورد لمسی این شرکت Aqua سوئیچ بیشتر برای تایپ کردن اما آلیاژ Elite 2 قرمز است تنها در لحظه ای.

به طور کلی هر چند HyperX آلیاژ نخبگان 2 یک جامد را انتخاب کنید اگر شما درک خوبی lightshow رسانه ها کنترل و محکم ساخت که باید ایستادن برای گرفتن ناودان در اطراف در گرمای جنگ.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de