به کرات از coronavirus مطالعه مواد مخدر فرو رفته در جنجال بر داده های قابلیت اطمینان - CNET

سوالات جدی در حال افزایش بیش از یک مطالعه گزارش اثرات منفی بحث coronavirus درمان با هیدروکسی کلروکین. جورج فری

توسط SALAMNEWWS در 14 خرداد 1399
hydroxychloroquine-2.png

سوالات جدی در حال افزایش بیش از یک مطالعه گزارش اثرات منفی بحث coronavirus درمان با هیدروکسی کلروکین.

جورج فری/گتی

داستان هیدروکسی کلروکین ضد مالاریا مواد مخدر تبلیغ توسط امثال ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک بازی در حال تغییر COVID-19 درمانگرفته دیگر به نوبه خود غیر منتظره. در روز سه شنبه, لانست, یکی از جهان پیشرو مجلات پزشکی صادر شده است "ابراز نگرانی" بیان "جدی و علمی گنجینه" مطرح شده در مورد اخیر مطالعه مشاهدهای ظاهرا ارتباط با مواد مخدر به بالاتر بروز مشکلات قلبی و افزایش میزان مرگ و میر در COVID-19 بيمار.

مطالعه در اصل در مجله لانست منتشر شده در مارس 22, نگاه بیش از 96,000 بیماران با نزدیک به 15,000 بیماران در این گروه پس از دریافت کلروکين یا هیدروکسی کلروکین. این تحقیقات باعث شد که برای اجرای یک "توقف موقت" در آن هیدروکسی کلروکین کارآزمایی بالینی پس از آن می تواند نقد و بررسی ایمنی داده ها در آن جمع شده بودند.

اما مدت کوتاهی پس از مکث در مه 28, بیش از 180 محققان امضا نامه ای سرگشاده به ریچارد هورتون سردبیر مجله لانست افزایش نگرانی ها در مورد مطالعه است. همکاری مطرح شده تعدادی از نگرانی اعتبار داده ها و استانداردهای اخلاقی از مطالعه و نگهبان استرالیا گزارش نشان داد تناقض در آمار. گزارش شده است از آنجایی که اصلاح شده اما نگرانی باقی می ماند.

داده ها در لانست مقاله ارائه شده توسط شیکاگو شرکت شناخته شده به عنوان Surgisphere مراقبت های بهداشتی شرکت تجزیه و تحلیل است که ادعا می کند که با استفاده از پرونده الکترونیک سلامت از 1200 بیمارستان ها در سراسر جهان به اطلاع رسانی و تحلیل آن. یکی از مدیران ارشد از Surgisphere, Sapan دسای است که یک نویسنده در مجله لانست مطالعه است. دانشمندان به نام برای مجموعه داده که مطلع مطالعه می شود ساخته شده در دسترس عموم است. اما این شرکت در بیانیه ای گفت که در آن "داده ها با استفاده از موافقت نامه های" جلوگیری از بیمار داده ها در سطح.

یک کاغذ اضافی با استفاده از Surgisphere داده ها از 169 بیمارستان و منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند نیز دریافت کرده شبیه انتقاد. این مقاله به اثرات مضر بازدارنده های ACE و علیرضا مسدود کننده های دارو برای فشار خون بالا. در روز سه شنبه, the New England Journal of Medicine صادر شده خود ابراز نگرانی و درخواست از نویسندگان این قطعه به "شواهدی ارائه می کند که داده ها قابل اعتماد هستند."

Surgisphere نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در حالی که پاسخ به سوال پرتاب اعتبار لانست را هیدروکسی کلروکین مطالعه نگرانی به هیچ وجه پیشنهاد هیدروکسی کلروکین امن است یا موثر به عنوان یک COVID-19 گزینه های درمان است. وجود دارد هیچ نشانه ای روشن از مواد مخدر منافع مردم با COVID-19 و یک تعداد انگشت شماری از مطالعات نشان داده اند که عوارض جانبی منفی. هیدروکسی کلروکین دریافت کرده اضطراری با استفاده از مجوز توسط FDA اما در ماه آوریل آن را برجسته نگرانی های جدی در مورد استفاده از آن در خارج از محیط بیمارستان.

محققان هنوز به دنبال درک چگونگی هیدروکسی کلروکین ممکن است به نفع بیماران مبتلا به COVID-19 از جمله در ترکیب با آنتی بیوتیک آزیترومایسین و روي. وجود بیش از 150 هیدروکسی کلروکین آزمایشات مداوم با اکثریت ارزیابی اثرات این دارو در مبارزه با COVID-19 عفونت با توجه به موسسه ملی بهداشت کارآزمایی بالینی وب سایت.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: واکسن آنتی بادی آزمایش درمان: علم...

6:02tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب