Huawei: BT اتحادیه اروپا و آمریکا قطع اگر انگلستان ریپ چینی مخابراتی از شبکه 5G سرعت بیش از حد

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 23 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

می بینید اینترنت "قطع" اگر آن را بیش از حد سرعت حرکت پاره Huawei از آن 5G شبکه BT رئیس هشدار داده است.

فیلیپ Jansen, مدیر اجرایی ارتباطات غول گفت: این صنعت نیاز حداقل پنج سال - و در حالت ایده آل هفت - برای استخراج شرکت چینی از زیرساخت های آن اگر به دستور دولت به انجام این کار.

"اگر ما در یک وضعیت که در آن همه چیز باید برای رفتن بسیار سریع و سپس ما را به یک وضعیت که در آن خدمات به صورت 24 میلیون BT Group تلفن همراه مشتریان قرار داده است به سوال - قطع امکان پذیر خواهد بود" آقای Jansen بی بی سی گفته است امروز برنامه.

بوریس جانسون است که به دلیل تصمیم این هفته که آیا به اعمال محدودیت های سخت تر بر روی Huawei پس از فشار شدید از آمریکا به ممنوعیت آن از غرب 5G شبکه.

نخست وزیر در ماه ژانویه به مبارزه طلبیده ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زمانی که او اعطا Huawei محدود نقش در شبکه 5G اما درک است که چین بگویم نه تمام حقیقت را بیش از coronavirus بحران و یک ردیف بیش از هنگ کنگ اتحادش را تغییر سیاسی خلق در لندن است.

"ما همیشه در BT و در بحث های ما با GCHQ ما همیشه (مشاهده) است که امنیت میباشد; این است که ما شماره یک اولویت" آقای Jansen گفت.

"اما ما نیاز به مطمئن شوید که هر گونه تغییر جهت نمی شود به خطر بیشتری در کوتاه مدت - من فکر می کنم که در آن جزئیات واقعا مهم است."

وی افزود: "امنیت و ایمنی در کوتاه مدت می تواند در معرض خطر قرار داده است - این است که واقعا مهم در اینجا.

"اگر شما قادر به خرید و یا داد و ستد با هواوی است که به معنی شما نمی قادر خواهد بود به ارتقاء نرم افزار اگر شما آن را به ویژگی آن است."

ما حرکت به قطع Huawei از جهانی تراشه تامین کنندگان

در چه بعضی از آنها در مقایسه با جنگ سرد تضاد با اتحاد جماهیر شوروی ایالات متحده نگران است که 5G تسلط یک نقطه عطف نسبت به چینی های فن آوری برتری است که می تواند تعریف جغرافیای سیاسی برای قرن 21 است.

واشنگتن می گوید Huawei است که یک نماینده از حزب کمونیست چین و نمی توان اعتماد کرد.

Huawei, بزرگترین تولید کننده تجهیزات مخابراتی است گفت: ما می خواهد به خنثی کردن رشد آن به دلیل ندارد ما شرکت می تواند ارائه طیف وسیعی از فن آوری در یک قیمت رقابتی.

اضافی گزارش رویترزtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب