چگونه تهمت کردم FCC درگیر در جنگ خود علیه توییتر - CNET

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه یک مدیر اجرایی به منظور تنظیم رسانه های اجتماعی که می تواند منجر

توسط SALAMNEWWS در 11 خرداد 1399
trump-twittergettyimages-1227631606

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه یک مدیر اجرایی به منظور تنظیم رسانه های اجتماعی که می تواند منجر به تلاش برای تنبیه شرکت های مانند توییتر و گوگل برای تلاش به نقطه واقعی تناقضات در رسانه های اجتماعی پست های سیاستمداران است.

داگ میلز-استخر/گتی ایماژ

با یک سکته مغزی از قلم جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته کمیسیون ارتباطات فدرال برای تنظیم Facebook, توییتر و دیگر رسانه های اجتماعی شرکت ها. خواهد بود که یک کار جدید برای سازمان مستقل و معلوم نیست اگر آن جمهوری خواه رهبری را در نقش. پس از همه, این سازمان لغو بی طرفی خالص حمایت در سال 2017 به طوری که آن را نمی خواهد که برای تنظیم پهنای باند شرکت های مانند Comcast و Verizon.

مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست پنج شنبه, زمانی که او یک فرمان اجرایی را امضا طراحی شده به نوار مسئولیت حقوقی حمایت است که رسانه های اجتماعی شرکت ها در حال حاضر برای مطالب ارسال شده توسط کاربران. منظور به دنبال توییتر تصمیم به کف دست زدن برچسب بر دو مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی دربارهی پست الکترونیکی-در رای گیری گفت: آنها موجود "به طور بالقوه اطلاعات گمراه کننده."

رئیس جمهور خواسته است FCC به نقد و بررسی بخش 230 قانون ارتباطات نجابت قانون است که به رسانه های اجتماعی شرکت های قانونی خود حمایت می کند. رئیس جمهور می خواهد قوانین است که به شما اجازه به آژانس بررسی شکایات که رسانه های اجتماعی شرکت ها در برابر تبعیض خاصی گفتار در سیستم عامل خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن به عمل می آید که هر دو لیبرال ها و محافظه کاران شکایت در مورد چگونه رسانه های اجتماعی در شرکت های متوسط, محتوا بر روی سیستم عامل خود را. محافظه کاران به رهبری رئیس جمهور ادعا می کنند که سخنرانی خود را در حال سانسور توسط Twitter, Facebook و دیگر سایت های رسانه های اجتماعی ادعا می کنند این شرکت ها را انکار کند. لیبرال ها می گویند آنها به همان اندازه مشکل شایع جریان دروغ از جمله دخالت کشورهای خارجی در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری و سخنرانی نفرت.

هیچ نقشی در سیاست گذاری رسانه های اجتماعی خواهد بود بی دست و پا برای FCC است که بازیگران خود را به عنوان ضد مقررات تحت Ajit Pai خود را مغلوب ساختن پیشی جستن-منصوب رئیس. معلوم نیست اگر FCC حتی قدرت به برقراری تماس در مورد اینکه آیا رسانه های اجتماعی شرکت های بازی منصفانه است. و این مسلم است که هر FCC عمل خواهد بود در دادگاه به چالش کشید.

جای تعجب نیست FCC را دموکرات ها در حال شکستن از آن خواهان. کمیسر جسیکا Rosenworcel یک دموکرات گفت: منظور "جواب نمیده" در حالی که برندان Carr یک جمهوریخواه به نام فرمان اجرایی "خوش آمدید." Pai یک جمهوری خواه نیست نوک دست خود گفت: "این بحث مهم است" و متعهد به نقد و بررسی هر گونه درخواست برای تغییر قوانین دقت کنید.

screen-shot-2020-05-29-at-8-41-34-pm.png

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد FCC را بالقوه نقش مهمی در تنظیم رسانه های اجتماعی.

شما ذکر شده در بخش 230. چه خبر است و چرا, FCC, نقد و بررسی آن ،

بخش 230 یک از مقررات ارتباطات نجابت قانون که تصویب شد در سال 1996. آن را به عنوان مهم ترین قانون حمایت از آزادی بیان آنلاین.

ارائه اصل محافظت از شرکت هایی که میزبان ایجاد شده توسط کاربر و محتوای پرونده های حقوقی بیش از نوشته های خدمات خود را. قانون سپر نه تنها ارائه دهندگان خدمات اینترنت مانند AT&T, Comcast و Verizon اما همچنین سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Facebook, Twitter و Google.

بخش 230 نیست پتو حمایت می کند. استثنا وجود دارد برای فدرال یا جنایت فکری-ادعای مالکیت. یک شرکت هنوز هم می تواند پاسخگو اگر آن را آگاهانه کاربران مجاز به ارسال محتوای غیر قانونی.

این قانون فراهم می کند رسانه های اجتماعی با شرکت های فراگیر حمایت است که اجازه دهید آنها را انتخاب کنید که چگونه آنها محدود کردن محتوا و مطالب آنها را محدود کنید. این به این معنی سیستم عامل رسانه های اجتماعی نمی توان شکایت کرد برای در نظر گرفتن محتوا و یا ترک آن است.

چرا قانونگذاران فکر می کنم این یک ایده خوب است ؟

با حذف مسئولیت خطر بخش 230 اجازه شرکت برای آزمایش. بدون آن Twitter و Facebook تقریبا مطمئنا نمی خواهد وجود داشته باشد حداقل نه به عنوان آنها در حال حاضر. و آن است که فقط شرکت های بزرگ که به دست آوردن از قانون است. سازمان های غیر انتفاعی بهره مند شده اند ،

"بدون بخش 230, ما می خواهم هیچ ویکیپدیا" گفت: ارنستو شاهین ارشد قانونی, مشاوره برای Electronic Frontier Foundation با اشاره به داوطلب نگهداری دانشنامه آنلاین.

بسیاری از کارشناسان می گویند که قانون اجازه داده است که اینترنت به توسعه را به یک رسانه است که اجازه می دهد تا ایده ها و گفتمان سیاسی به جریان آزادانه. بخش 230 مجاز جوامع آنلاین به آزمایش با محتوای اعتدال شاهین گفت. بدون این حمایت شرکت ها ممکن است خسته نکنید با اعتدال او می گوید که به احتمال زیاد منجر به حتی بیشتر توهین آمیز و نادرست یا گمراه کننده محتوای آنلاین. (ما می دانیم که سخت به این باور!)

OK. من آن را دریافت کنید. بخش 230 کمک کرده است و اینترنت رشد می کنند. اما آن را تا به برخی از مشکلات درست است ؟

بله و برخی از سیاستمداران خواستار آن بود لغو و یا تغییر می یابد. دموکرات ها بیشتر نگران در مورد بزرگ شدن رسانه های اجتماعی شرکت ها را بیان نفرت و آزار و دروغ و تروریسم-مطالب مرتبط. جمهوری خواهان ادعا می کنند رسانه های اجتماعی شرکت های در حال سانسور ديدگاه محافظه کار.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive ریاست جمهوری نامزد دموکرات ها استدلال در ماه ژانویه است که رسانه های اجتماعی شرکت سزاوار نیست به خاطر حفاظت آنها آگاهانه اجازه می دهد تا اطلاعات نادرست در سیستم عامل خود را.

در مصاحبه با نیویورک تایمز هیئت تحریریه بایدن به نام قسمت 230 به "بلافاصله" لغو. "این است که تبلیغ دروغ می دانند که به غلط" بایدن گفت: "ما باید تنظیم استانداردهای نیست بر خلاف اروپایی ها انجام می دهند نسبت به حفظ حریم خصوصی است."

در همین حال جمهوری خواهان مانند سنسور. جاش هالی از میسوری و تد کروز از تگزاس و همچنین تشکر. پل Gosar آریزونا به نام برای تغییرات به قانون است. آنها ادعا می کنند که رسانه های اجتماعی شرکت ها کار کرده اند به سکوت محافظه کارانه صدای. هیچ شواهد نشان می دهد که اتهام درست است.

چه تهمت اجرایی منظور از FCC به انجام دهید ؟

در قلب مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی منظور این است که آنچه که سایت های رسانه های اجتماعی سانسور محافظه کار نظرات آنها مخالف با. تهمت می خواهد FCC به ایجاد قوانین و مقررات که روشن پارامترها از حسن نیت تلاش است که بخش 230 نیاز به شرکت های آنلاین باید در هنگام تصمیم گیری برای حذف یا تغییر محتوا.

بخش 230 محافظت از سیستم عامل رسانه های اجتماعی و دیگران آنلاین از مسئولیت برای "هر گونه اقدام داوطلبانه گرفته شده در ایمان خوب است برای محدود کردن دسترسی به و یا در دسترس بودن مواد است که ارائه دهنده و یا کاربر در نظر گرفته می شود زشت و ناپسند, هرزه, مالیدن کس کثیف بیش از حد خشونت و اذیت و آزار و یا در غیر این صورت اعتراض یا نه این قبیل مواد قانون اساسی محافظت می شود." این امر شامل حذف پست ها و یا قرار دادن یک برچسب در یک پست اشاره کرد که ممکن است غلط باشد و حتی اگر پست خواهد بود محافظت شده توسط متمم اول قانون اساسی در برابر سانسور دولتی.

آیا FCC هر گونه اقتدار به قوانین محدود کننده بخش 230?

اکثر کارشناسان می گویند FCC به احتمال زیاد خواهد بود در دادگاه به چالش کشیده اگر آژانس به اعمال هر گونه قوانین در اطراف بخش 230. این قانون شامل هیچ زبان به FCC و یا دیگر آژانس فدرال قدرت به قوانین است که محدود کردن آنچه که یک شرکت آنلاین می توانید انجام دهید. آن را تنها آدرس سوال که می توان شکایت کرد و در چه زمینه. بنابراین هر FCC اقدام به احتمال زیاد به چالش کشیده می شود بر این اساس این سازمان از آن تجاوز از قدرت آن است.

می تواند رئیس جمهور مستقیم FCC به اقدام و یا ایجاد قوانین جدید?

هیچ. FCC مستقل آژانس فدرال. حتی اگر کمیسیون در آژانس منصوب شده توسط رئیس جمهور FCC را نمی دستورات از قوه مجریه. به جای آن قدرت از کنگره است. این بدان معناست که تنها راه FCC خواهد بود قادر به ایجاد قوانین محدود کننده یا روشن بخش 230 خواهد بود برای کنگره برای تصویب یک قانون به آن که قدرت.

روشن, رئیس جمهور حکم اجرایی این طول می کشد به در نظر گرفتن. منظور این است که دقت کنید با دقت به هدایت وزارت بازرگانی به درخواست FCC به نظر طومار درخواست آن را به قوانین جدید. آن را نمی مستقيم آژانس به آن را انجام دهد. این به این معنی است که FCC می تواند به درخواست و به سادگی کاهش به قوانین.

نمی FCC با اقتدار به مطمئن شوید که محتوا بر روی تلویزیون و یا رادیو عادلانه و متعادل ؟ چرا نمی تواند آن را انجام دهد که به صورت آنلاین ،

در واقع FCC نشده بود و به اصطلاح "انصاف دکترین" که نیاز به پخش دارندگان مجوز به ارائه مخالف دیدگاه های بحث برانگیز و یا مسائل سیاسی از سال 1987. اما حتی اگر آن را مانند یک سیاست برای تلویزیون و رادیو آژانس قادر نخواهد بود به درخواست همان قوانین به رسانه های اجتماعی شرکت ها به دلیل آن است هیچ قدرت برای تنظیم آن شرکت است.

در واقع زمان FCC تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به صراحت ذکر شده در بخش 230 آمده است: کنگره قصد نگه داشتن اینترنت غیر قابل تنظیم به عنوان یک استدلال برای لغو اوباما-دوران بی طرفی خالص قوانین است که اعمال مقررات بر ارائه دهندگان پهنای باند.

آن خواهد بود بسیار دشوار است برای Pai و دیگر جمهوری خواهان در FCC به استدلال می کنند که آژانس باید تنظیم رسانه های اجتماعی شرکت ها زمانی که آنها محروم آژانس از قدرت خود برای تنظیم پهنای باند شرکت هایی مانند Comcast یا Verizon می گوید: Gigi Sohn برجسته همکار در جورج تاون قانون موسسه فناوری قانون و سیاست.

اگر آن را مانند یک شوت که FCC را حتی قوانین چه از نظر اجرایی ،

Sohn استدلال می کند که مغلوب ساختن پیشی جستن فرمان اجرایی نیست در مورد گرفتن FCC به انجام هر کاری است. آن را مورد تهدید و ارعاب. او می گوید آن کار می کند. Facebook نشده پرچم هر یک از مغلوب ساختن پیشی جستن پست برای دقت و Facebook مدیر عامل مارک زوکربرگ گفته رسانه های اجتماعی رسانه های غول پیکر نمی شود "یک داور از حقیقت" پس از آن قصد دارد به هدایت روشنی از این موضوع است.

"آن را در مورد برنده شدن در یک استدلال حقوقی که دارای قدرت برای تنظیم این شرکت" Sohn گفت. "این در مورد بازی ref پس از مغلوب ساختن پیشی جستن می توانید راه خود را با سیستم عامل رسانه های اجتماعی پنج ماه قبل از انتخابات."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب