چگونه می توانید امور مالی خود را به منظور قبل از طلاق - CNET

طلاق می تواند پرهزینه باشد -- نه فقط از نظر عاطفی و روانی، بلکه از نظر مالی. امور مالی بیشتر زوج ها در طول یک

توسط SALAMNEWWS در 17 شهریور 1399
couples_620x465.jpg

طلاق می تواند پرهزینه باشد -- نه فقط از نظر عاطفی و روانی، بلکه از نظر مالی. امور مالی بیشتر زوج ها در طول یک ازدواج در هم تنیده می شود و جدا کردن تمام حساب ها و توافقات می تواند دردناک، پیچیده و طاقت فرسا باشد. و برای بدتر کردن مسائل، خود پول ممکن است عامل عمده ای در انشعاب باشد؛ پس از همه، آن را یکی از دلایل بالا زوج از هم جدا است.

قبل از اینکه رسما ازدواجتان را به پایان برسونید -- و قبل از اینکه حتی درخواست طلاق کنید -- می خواهید مطمئن شوید که از امور مالی شما محافظت می شود. در اینجا برخی از مهم ترین چیزهایی که باید قبل از طلاق در نظر بگیرند.

ادامه مطلب: بهترین برنامه های بودجه ریزی در سال 2020

1. پیگیری هزینه های خود را و سند همه چیز

بودجه ای ایجاد کنید تا ببینید چقدر می توانید به نیازهای پس از طلاق اختصاص داده کنید. با تغییرات بالقوه عمده ای که در زندگی شما اتفاق می افتد، چند سوال از خود بپرسید:

تو خونه ميموني يا ميري بيرون؟ آیا شما نیاز به پوشش پرداخت خودرو و بیمه؟ آیا شما نیاز به مغازه برای مراقبت های بهداشتی؟ آیا می توانید از عهده مراقبت از کودکان یا هزینه های مرتبط با آن برآیید؟

همچنین ایده خوبی است که هزینه های خود را برای چند هفته یا ماه قبل از طلاق ردیابی کنید. کپی از اسناد مهم مربوط به خانه، کودکان، حساب های سرمایه گذاری و دارایی های دیگر خود را. اگر همه چیز کثیف شود، داشتن یک دنباله کاغذ جامد کمک خواهد کرد.

2. نظارت بر اعتبار خود را

اگر حساب های مشترکی داشته اید، هزینه های همسرتان بر اعتبار شما تأثیر می گذاشت هزینه های شما بر هزینه های آنها تاثیر می گذاشت). این بدان معنی است که هر گونه اشتباه آنها را می تواند اعتبار خود را ایستاده تاثیر.

شروع با درخواست گزارش اعتباری رایگان خود را در AnnualCreditReport.com. سه دفتر اعتباری به شما pull free weekly reports اجازه کشیدن گزارش های هفتگی رایگان را از طریق آوریل 2021 در nod برای کمک به مردم از نظر مالی محافظت از خود را در طول بحران COVID-19. شما همچنین می توانید گزارش اعتباری خود را به صورت رایگان از طریق صادر کننده کارت اعتباری خود را بررسی کنید, بانک, نعناع و یا اعتباری کارما.

ایده خوبی است بدانید که اعتبار شما قبل از شروع رسیدگی به طلاق کجا می ایستد. به این ترتیب شما می توانید برای هر گونه تغییرات انجام شده توسط همسر خود را هنگامی که شما واصل حساب.

ادامه مطلب: شغلت رو از دست دادي؟ در اینجا چه باید بکنید با 401(k)

3. استخدام وکیل

قبل از اینکه اقدام قانونی انجام کنید، استخدام وکیل طلاق ایده خوبی است. (مهم: مطمئن شوید که وکیل نیز به نمایندگی از شریک زندگی خود را.) برای توصیه ها به دوستان و عزیزانتان ضربه بزنید و قبل از تصمیم گیری در مورد یکی با چند نفر ملاقات کنید. به یاد داشته باشید: طلاق یک دادرسی قانونی است، بنابراین می خواهید کسی را پیدا کنید که بهترین منافع شما را در ذهن داشته باشد.

اگر صاحب خانه یا بچه دار شدن کنید، به مشاوره حقوقی نیاز خواهید داشت. اگر شما املاک ساده تر دارید، ممکن است یک جایگزین را کشف کنید-- یک تحلیلگر طلاق. تحلیلگر طلاق می تواند به شما کمک کند تا یک راه عادلانه برای تقسیم اموال و دارایی ها، حساب های بازنشستگی و کمک به شما برنامه ریزی امور مالی خود را برای زندگی پس از طلاق تعیین کنید. اونا ميتونن بهت کمک کنن که پولت رو قبل و بعد از طلاق سازمان دهي کني اما شما هنوز هم می خواهید یک وکیل برای کمک به راه رفتن شما را از طریق و نهایی رسیدگی به طلاق.

4. ذخیره رمزهای عبور خود و به روز رسانی حساب

اطلاعات مالی شما از جمله شماره حساب ها، رمزهای عبور و پول ممکن است در معرض خطر باشد. اگر شما در حال حاضر یکی از, دریافت یک مدیر رمز عبور و ذخیره تمام رمزهای عبور خود را, شماره حساب و اطلاعات ورود به سیستم.

علاوه بر جزئیات مالی شما، شما می خواهید پروفایل و رمزهای عبور خود را به روز کنید -- ایمیل، حساب های بانکی، حساب های سرمایه گذاری و بازنشستگی، تاسیسات، تلفن همراه، وام مسکن و بیمه خودرو. یک مدیر رمز عبور می تواند به شما در ایجاد رمزهای عبور امن و امن کمک کند.

شما همچنین می خواهید برای به روز رسانی اسناد مهم برنامه ریزی مالی و املاک. شما ممکن است حذف همسر خود را به عنوان یک منفعت life insurance در مورد خود را در نظر بگیرید, اعتماد,بیمه عمر و هر گونه اموال شما خود را.

5. بستن یا تغییر حساب های مشترک

اگر شما و همسرتان حساب های مشترکی دارید، مانند حساب بانکی، پس انداز یا حساب های سرمایه گذاری یا کارت های اعتباری، آنها را تنظیم کنید. ممکن است ساده ترین برای باز کردن یک حساب جدید و شروع از ابتدا اگر آن را بیش از حد پیچیده برای حذف شریک زندگی خود را.

اگر شریک زندگی شما استفاده کند -- یا سوء استفاده کند -- یک حساب مشترک، پیامدهای آن می تواند شدید باشد. هنگامی که گزارش اعتباری شما صورتحساب های دیرهنگام یا پرداخت نشده و ترازهای گردان را نشان می دهد، تعمیر اعتبار شما می تواند دشوار باشد -- حتی اگر شما مسئول حزب نبودید.

ادامه مطلب: درمان مالی: آنچه در آن است و چگونه می تواند به شما کمک کند

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب