چگونه به جشن روز کانادا در کلگری در میان COVID-19 همه گیر

ارسال شده در ژوئن 29 سال 2020 2:27 pm یک مرد امواج پرچم در طول یک Canada Day parade در م

توسط SALAMNEWWS در 9 تیر 1399
A man waves a flag during a Canada Day parade in Montreal, on July 1, 2018. THE CANADIAN PRESS/Graham Hughes.
یک مرد امواج پرچم در طول یک Canada Day parade در مونترال در تاریخ 1 ژوئیه 2018. کانادا پرس/گراهام هیوز.

به عنوان COVID-19 همه گیر در ادامه به تغییر زندگی روزمره از Calgarians ساکنان شهر را به تعجب که چگونه آنها می توانند بزرگداشت یکی از بزرگترین جشن های سال است.

کانادا روز فقط روز دور و در این سال به شهرستان نمی توان از دیدن آن معمول انبوه جشن است. به عنوان محدودیت در تجمعات حوادث و عملیات همچنان ساکنان به دنبال راه های جدید و نوآورانه برای بزرگداشت این مناسبت است.

ادامه مطلب: بهره و بدون علائم می تواند به زودی COVID-19 آزمون در 20 داروخانه

در ژوئن 12, Calgary, حرکت رو به جلو با فاز دوم آلبرتا راهاندازی طرح معنی چند کسب و کار و سازمان ها از جمله شخصی ترین خدمات فیلم و تئاتر و تیم های ورزشی اجازه داده شد به بازگشایی شده است.

اما چندین بهداشت محدودیت در محل باقی می ماند از جمله حداکثر 50 نفر در هر رویداد داخل سالن و 100 نفر در وقایع در فضای باز تا زمانی که جسمی فاصله گرفته است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

با این محدودیت ها در ذهن شما چگونه می توانید جشن روز کانادا در کلگری در این سال در میان جریان همه گیر?

صرف زمان خارج از منزل

آلبرتا افسر ارشد پزشکی سلامت دکتر دینا Hinshaw است که به درخواست ساکنان به فکر جریان همه گیر در هنگام انتخاب چگونه به جشن روز کانادا در این سال است.

در روز پنج شنبه Hinshaw توصیه می شود که ساکنان جشن روز با اعضای خانواده خود و یا گروه.

"من می دانم که بسیاری از مردم خسته از زیر معیارهای سلامت جسمی و فاصله به خصوص به عنوان خطر شدید نتایج پایین تر است برای کسانی که کمتر از 60 سال سن داشتند. اما کاهش خطر معنا نیست که هیچ خطر وجود دارد و در همه," او گفت: در یک کنفرانس خبری.

"COVID-19 را دوست دارد بنابراین ما نمی توانیم اجازه گارد ما را."

Hinshaw اشاره کرد که نرخ انتقال پایین تر در خارج از منزل به عنوان ساکنان بهتر می تواند اعمال فیزیکی فاصله. در حالی که Hinshaw توصیه به مصرف حزب خارج, او همچنین توصیه می شود در برابر داشتن یک باربیکیوی و یا شرکت در فعالیت های که شامل های مواد غذایی و ظروف برای کمک به محدود کردن امکان گسترش ویروس.

"در این سال آن را یک ایده خوب برای همه را به خود مواد غذایی و نوشیدنی," او گفت:.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

"اگر کسی مخالف با آن, شما می توانید سرزنش من برای این پیشنهاد است."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

دکتر Hinshaw ارائه می دهد مشاوره برای کانادا روز در میان COVID-19 همه گیر
دکتر Hinshaw ارائه می دهد مشاوره برای کانادا روز در میان COVID-19 همه گیر

ادامه مطلب: چگونه شهر کلگری در جشن روز کانادا در میان COVID-19 همه گیر

پیوستن به این شهر مجازی جشن

شهر کلگری به طور معمول جشن تعطیلات با وقایع در فضای باز از جمله جشنواره ها و آتش بازی. اما در سال 2020 شهروندان را تشویق به جشن تعطیلات در یک کوچکتر و صمیمی تر به شیوه ای.

در ژوئن 15, شهرستان اعلام کرد برنامه های خود را برای جشن تعطیلات با یک مجازی کنسرت شامل اجرای برنامه از موسیقی کشور کانادا star Paul Brandt و کلگری نوازنده لین Olagundoye.

این کنسرت را در شهر کلگری YouTube و Facebook صفحه شروع در 5 p. m. در ژوئیه 1.

تزئین خانه خود را

مقامات شهرستان در حال درخواست از ساکنان برای جشن روز کانادا در خانه های خود در این سال با تزئینات خود ویندوز و باغ ها با رنگ قرمز و سفید.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در انتشار اخبار شهردار ناهید jasper de valk تشویق Calgarians قرار داده تا کریسمس در فضای باز چراغ روشن کنید و آنها را در ساعت 10 شب به پیوستن به کلگری برج در نور شهرستان.

"حتی اگر ما را در خانه ما هنوز هم می تواند با هم جشن می گیرند به عنوان یک شهر و کشور" jasper de valk گفت.

ساکنان نیز خواست تا برای به اشتراک گذاشتن هر, در خانه, کانادا, جشن روز رسانه های اجتماعی با استفاده از هشتگ #OCanadaYYC.

ادامه مطلب: چگونه شهر کلگری در جشن روز کانادا در میان COVID-19 همه گیر

میزبان خود را صبحانه نان شیرین و پهن

آن را به یک جزء اصلی رویداد در کلگری با چند کلوچه صبحانه برگزار شد در سراسر شهر به جشن می گیرند این کشور ، اما در حال حاضر بهداشت و درمان توصیه های این شهر اشاره کرد که این حوادث نمی تواند علنا میزبانی این سال است.

اما ساکنان هنوز هم می تواند میزبان رخدادهای خود را با دوستان نزدیک و خانواده است.

در ماه ژوئن Hinshaw اشاره کرد که به عنوان استان نقل مکان کرد و به فاز 2 خود را مجددا راه اندازی, برنامه ریزی و دوستان و خانواده می توانید هم اکنون به صورت جماعت تا 15 نفر را بدون استفاده از جسمی فاصله گرفته است.

در حالی که ساکنان را تشویق به ماندن در درون خود گروه به جای ارتباط برقرار کردن با دیگران است که در خارج از دایره این شهر تشویق Calgarians به میزبان خود کلوچه صبحانه یا پیک نیک در فضای باز در یک حیاط در بالکن و یا در پارک.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

بنف شهردار مورد بحث راهاندازی استراتژی
بنف شهردار مورد بحث راهاندازی استراتژی

سر به کوه

پس از مشاوره از مقامات بهداشت و استانی دولت سفر غیر ضروری در خارج از استان است که هنوز هم توصیه نمی شود, اما, محلی نقاط گردشگری در حال تشویق بهره با خیال راحت به سفر در میان همه گیر.

در ژوئن 1, خدمات, داخل کوهستانی شهر بنف شروع به بازگشایی و بهره را تشویق به سر به کوه برای کشف مسیرهای پیاده روی افزایش و مناظر طبیعی در این منطقه است.

بسیاری از کسب و کار و عملیات در داخل شهر نیز بازگشایی شد اما بازدید کنندگان را تشویق به ادامه ورزش, فیزیکی, فاصله, پوشیدن ماسک در هر زمان ممکن است و ماندن در خانه اگر بیمار.

ادامه مطلب: Coronavirus: آلبرتا استانی اردو برای باز کردن در ظرفیت کامل

رفتن به کمپینگ

در ژوئن 1, استان اردو بازگشایی در 50 درصد ظرفیت اما پس از ورود به فاز 2 از آلبرتا راهاندازی طرح برتر جیسون کنی اعلام کرد campgrounds در حال حاضر واجد شرایط برای بازگشایی در ظرفیت کامل.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در ژوئیه 1, دولت گفت: همه استان campsites باز خواهد شد برای رزرو چند اول بیا اول خدمت سایت دیر باز در آلبرتا.

Campsites در استان هستند و درخواست بهره به فکر بهداشت و درمان توصیه های, در میان همه گیر از جمله آوردن خود ضد عفونی کننده حفظ فاصله فیزیکی از دیگر اعضای کمپ و اقامت در خانه اگر بیمار.

اردوگاه رزرو می تواند با مراجعه به آلبرتا پارک.

— با فایل های از کربی بورن اخبار جهانی

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب