چگونه Spotify به من کمک کرد تا بطور منظم احساس کودکی من در بهترین راه - CNET

'60s زنده هستند و به خوبی در برنامه Spotify در. ارین کرسن/CNET هفته گذشته برای من شده است در تلاش برای آوردن

توسط SALAMNEWWS در 2 خرداد 1399
img-0231

'60s زنده هستند و به خوبی در برنامه Spotify در.

ارین کرسن/CNET

هفته گذشته برای من شده است در تلاش برای آوردن چیزی از مرده. به طور خاص یک نشویل ایستگاه رادیویی به نام Oldies 96.3 که دیگر وجود ندارد و نه برای یک زمان طولانی.

این همه آغاز شده و آخر هفته گذشته هنگامی که دوستان شما با ارسال یک لینک به من داده پروژه از پودینگ در مورد شکاف نسلی در موسیقی دانش است. در سایت شما انتخاب سال تولد خود را و گوش دادن به قطعه ای از آهنگ های مختلف از دهه رتبه بندی آنها را در یک مقیاس از "نمی دانم" به "آواز از آلبوم."

جای تعجب نیست, آهنگ نسل خود در نظر همه جا یکی دیگر از نسل ممکن است هرگز شنیده می شود. مورد در نقطه: ظاهرا Gen Z است نه چندان آشنا با سلام بله! توسط Outkast. من را انتخاب کنید به این باور این است که چون آنها جدیدتر به این سیاره و زمانی که آنها آن را بشنوند و آنها را در واقع احساس می کنم مجبور به لرزش آن را مانند یک عکس Polaroid.

gettyimages-74001235

این سوپریمز یکی از بسیاری از محبوب Motown عمل می کند که به طور منظم چرخش در Oldies 96.3.

گتی ایماژ

همانطور که برای من نشستم روی گوشی من شخم از طریق '60s مسابقه و فکر کردن در مورد چگونه به شدت من می تواند انحراف داده ها به طور تصادفی '80s, کودک با همان چارچوب مرجع به عنوان کلاس از سال 1967. و این مرا به فکر کردن در مورد به همین دلیل است که.

شاید به این دلیل بود که هیچ کس به من در مورد پیاده رو و یا توضیح داد که یک Radiohead بود اما در '90s من گوش تقریبا به طور انحصاری به Oldies 96.3 که در درجه اول ایفا ترین رادیو پسند AM بازدید از حدود سال 1962 تا 1972. من فکر کردم موسیقی تا به حال به اوج خود رسید و با هارمونی انجمن و falsetto از فرانکی والی.

آن Motown برای همیشه و همیشه انشاءالله.

مگر نه. در حال حاضر اگر من می خواستم به شیر را به آن دقیق مجموعه ای از آهنگ-عشق معجون شماره 9 توسط جستجوگران چیزی وحشی توسط Troggs, کری آن توسط Hollies -- از کجا می توانم پیدا کردن آن ؟ من می توانید لحن در به لویی محلی oldies ایستگاه WAKY اما 20 سال بعد از پارامترهای oldies تغییر کرده و tunes شده اند lopped کردن چرخش. و اگر من تا یک لیست پخش از "'60s موسیقی" در Spotify الگوریتم را درک نمی کند که قنادی افکار پوچ مؤمن توسط the Monkees ممکن است حتی به اشتراک گذاشته شده همان فرکانس به عنوان انقلاب 9 توسط بیتلز. هیچ AM پاپ, سوار کار ماهر, بازی هشت دقیقه قطع از طرف چهار نفر از یک آلبوم.

من می دانم که این به دلیل پدرم یک سوارکار اسب دوانی شدن دیسک در '60s و 70s که sported محترم مجموعه ای از خط ریش و انباشته گسترده مجموعه رکورد است که ما به دنبال به حداقل پنج متحده است. او تدریس کوچک-ابتدایی-مدرسه من این درس مهم. در طول سال ها او را مطمئن ساخته شده من می دانم که کارهای عملی مانند چگونه برای نوشتن یک نامه بلکه که الکس چیلتون بود تنها 16 زمانی که او ثبت نامه با جعبه تاپ.

من راه حل ؟ من پدر من در اسکایپ و شروع یک لیست پخش Spotify در با هر آهنگ ما می تواند از فکر می کنم که قبلا در Oldies 96.3 و که ما می تواند به یاد داشته باشید شنوایی.

من مصمم به فرانکشتاین این ایستگاه بازگشت به زندگی است.

من شنود گذاشته به بانک حافظه اضافه شدید. زمان از فصل توسط زامبی. تابستان در این شهرستان توسط Lovin' قاشق مربا خوری. Lightnin' حملات توسط لو کریستی.

من حتی شامل آهنگ هایی که من هنوز overexposed به این همه سال بعد مانند لیز لیز توسط تامی جیمز و Shondells یا شیطان با یک لباس آبی توسط میچ سوار و دیترویت چرخ.

همچنین نگاه کنید به: بهترین خدمات جریان موسیقی برای سال 2020: Spotify موسیقی اپل, آمازون, جزر و مدی و یوتیوب

و پس از آن وجود دارد 5 ساعت جهان توسط Vogues. عشق من. در اصطلاح مدرن آن است که bop. این یک مهر و موم شده two-and-a-half-minute سرود برای stiffs کار است که شما منجر به سند چشم انداز پرتاب تمام مقالات بر روی میز کار خود را در هوا گرفتن کلیدهای ماشین خود را و خروج از اتاق در یک سری از چرخش بالا و لگد.

Spotify در الگوریتم حتی افزایش ارائه Elenore توسط لاک پشت و 96 Tears ؟ و Mysterians حتی اگر آن را هنوز هم در تلاش بود به پیشنهاد اخیر هنرمندان مانند سفر و بیلی بت. بهره برداری از اضافه کردن به لیست پخش من می توانم ببینم یک شکل تشکیل -- بیش از هشت ساعت از موسیقی است که من کاملا شنیده نشستن در ماشین در راه مدرسه هر روز صبح برای سال.

و این که کمی سرد کرمچاله تنها تکنولوژی می تواند باز کردن درست است ؟ این برای اولین بار 100-year-old, تکنولوژی, رادیو, که به من اجازه توسعه شدید محبت برای یک زمان من هرگز از طریق زندگی می کردند و سپس یک جریان است که به من اجازه بازگشت به و در عین حال یکی دیگر از دوران گذشته در حال حاضر 20 سال گذشته است.

این لیست پخش یک سه گانه پشته از نوستالژی که منطقی باید سقوط در خود دارد.

این آهنگ که هرگز از معدن. من هرگز cruised در یک شب جمعه در یک قایق-ماشین اندازه با باله. من هرگز استفاده از یک jukebox. من رفت و هرگز به یک جوراب هاپ. دور از آن. دبیرستان من رقص به نمایش تکیه توسط Terror Squad و شکر ما در حال رفتن به پایین با Fall Out Boy.

این oldies شد, سحر و جادو, اگر چه, و من می توانم پس گرفتن سحر و جادو که با برخی از پهنای باند و مقدار مناسب از قدرت حافظه.

در حال حاضر وجود دارد برخی از تفاوت قابل توجه در نسخه من از Oldies 96.3. برای یک, وجود دارد هیچ jockeys دیسک -- هیچ Coyote McCloud در صبح درایو. وجود دارد بدون تبلیغات برای فروشگاه طلا و جواهر و تماس در فروشگاه. هیچ خبری در این ساعت به شما یادآوری می کنند که بیل کلینتون است و کسی که در تلاش برای قرار دادن در -- ترجمه -- یکی دیگر از Woodstock احیای.

مسلما این جایی که من می توانید ببینید بخیه در revivified ایجاد. من به یاد چگونه به وجود آمد و یک روز که در این سی دی بخش از رسانه ها با من پدر او عاقلانه التماس من برای خرید چیزی به نسل مناسب است.

البته من هنوز با استفاده از Spotify در به حفاری به گذشته است. من می توانم گوش دادن به صحبت سر وارن Zevon و جونی میچل هر زمان که من می خواهم, اما آن را بدون خیرخواه هدایت صدای پاشیده و در یک استودیو در جایی رها در انتشار سال و گروه factoids میان گزارش آب و هوا و ایستگاه شناسه.

پدر من سابق رادیو سوارکار اسب دوانی شدن دیسک خود را به زیبا و دقیق ایده که شاید در جایی خارج وجود دارد, از دست داده, سیگنال از پخش برنامه های رادیویی از گذشته هنوز ricocheting در اطراف اتر. شاید اگر شما تا به حال حق گیرنده شما می توانید اتصال به این کاملا حفظ لحظه در زمان -- صدای موسیقی بلند رفته اما هنوز هم مثل آن بود که آن را برای اولین بار بیرون آمد از یک ترانزیستور رادیو پنهان در زیر یک ورق تخت دهه پیش.

من اغلب آرزو می کنم من تا به حال کمی سحر و جادو رادیو است که می تواند انتخاب کنید تا سیگنال های آن. من می توانم شماره گیری به تابستان '68. یا حتی تابستان '03 برای گرفتن که اولین موج مدرن, بالا 40 موسیقی پاپ که بیش از من شسته درست قبل از مدرسه بالا است.

به جای من یک لیست پخش است که بهترین فکس امکان پذیر است و بهترین تلاش در حفظ این پنجره در '90s در '60s که من می تواند مدیریت کند. شاید من می توانم چیزی را که می خواهید جیر جیر از طریق به ظاهر اجتناب ناپذیر نسل محو کردن.

الگوریتم نیست کهربا. اما به لطف برخی از کد و راحتی از داشتن یک پدر مثل من می توانید وانمود کنید که یک قطعه از هر دو ما pasts نه به ذکر است 5 ساعت جهان است که هنوز هم در امواج رادیو و تلویزیون.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: حرکت خود را در Google Play Music داده به موسیقی یوتیوب

5:57tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن