چگونه می تواند دولت سبز پول به من کمک عایق بندی خانه من ؟

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 19 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

مالکان به دریافت کوپن به ارزش هزاران پوند برای کمک به ایجاد خواص آنها بیشتر انرژی کارآمد و به طور بالقوه صرفه جویی صدها نفر در صورتحساب هر سال است.

صدراعظم Rishi Sunak اعلام کرد مالکان و زمینداران داده خواهد شد تا £5,000 تحت £2bn خانه سبز کمک مالی به صرفه جویی در انرژی صفحه اصلی بهبود.

برای کسانی که در پایین ترین درآمد این طرح را به طور کامل صندوق اقدامات بهره وری انرژی تا 10000 پوند در هر خانواده است.


چگونه کوپن طرح کار می کند ؟

دولت را پوشش هزینه حداقل دو سوم از هزینه های عایق و دیگر اقدامات بهره وری انرژی تا £5,000.

این برابر است با حداقل £2 برای هر £1 مالکان و زمینداران صرف به خانه های خود را بیشتر در مصرف انرژی کارآمد تا 5000 پوند به ازای هر خانوار.

برای کسانی که در پایین ترین درآمد این طرح را به طور کامل صندوق اقدامات بهره وری انرژی تا 10000 پوند به ازای هر خانوار وزارت خزانه داری گفت.

صرفه جویی در انرژی اقدامات شامل ارتقاء مانند عایق دو جداره کم انرژی روشنایی انرژی کارآمد و درب.

کسب و کار, منشی, Alok شارما گفت: این بودجه برای صفحه اصلی عایق مانند زیر شیروانی عایق و سه جداره نصب و راه اندازی خواهد شد محافظت از شغل و کمک به کاهش لوایح انرژی.

"در نهایت این مورد ارائه و حمایت از مشاغل" او گفت BBC Radio 4 امروز برنامه.

"این یک سیاست است که در مورد قرار دادن پول به جیب مردم — مردم صرفه جویی خواهد شد صدها نفر از پوند در یک سال از نظر کاهش هزینه های انرژی است.

"این خوب است برای شغل و البته در نهایت نیز بسیار خوب است برای محیط زیست است."


چه مزایای دیگر وجود دارد ؟

£2bn خانه سبز اعطای بخشی از گسترده تر £3bn بهره وری انرژی در برنامه ریزی است که همچنین شامل £1bn در بودجه برای بهبود بهره وری انرژی و کم کربن گرمایشی برای مدارس و بیمارستان و زندان و پایگاه های نظامی و دیگر ساختمان های عمومی و £50 متر به خلبان راه هایی برای کاهش کربن از مسکن اجتماعی است.

آقای Sunak گفت: این اقدامات را 650,000 خانه بیشتر انرژی کارآمد و صرفه جویی در خانواده ها تا 300 پوند در صورتحساب سالانه خود را کاهش انتشار کربن توسط 500,000 تن و پشتیبانی 140,000 شغل.


چه سبز فعالان گفت ؟

هر چند از آن استقبال شده است به عنوان یک "شروع قوی" توسط صلح سبز, گروه زیست محیطی هشدار داد خیلی بیشتر از کمک های مالی و سرمایه گذاری مورد نیاز خواهد بود در خانه و در کنار مناطق مانند حمل و نقل تمیز و قدرت بخش است.

روزی راجرز از فعالان صلح سبز در بریتانیا که فعالان تغییر علائم جاده ای در میدان پارلمان به طوری که آنها به عنوان خوانده شده "سبز بازیابی" در هر جهت می گوید: "همه جاده ها در حال حاضر باید منجر به سبز recovery — هیچ جایگزین وجود دارد گزینه."

او خواست: "اولیه £15 میلیارد دلار تزریق پول نقد در سبز "بیل آماده" پروژه را ایجاد صدها هزار شغل جدید تقریبا بلافاصله حق در سراسر کشور, در حالی که حمل و نقل سبزتر خانه گرمتر لوایح انرژی پایین تر و بازگرداندن طبیعت است."

کریس Venables سر از سیاست در اتحاد سبز گفت: "سخنرانی امروز می تواند علامت یک واقعا مثبت اولین گام سبز, بازیابی, اما تنها در صورتی این جاه طلبی است ادامه داد: در طول بقیه سال و به خصوص در پاییز و بودجه.

"ما به فوریت نیاز به دیدن یک حذف بودجه استراتژی برای حمایت از حمل و نقل عمومی در آن زمان از بحران یک استراتژی بلند مدت برای اطمینان از تمام ساختمان ها گرم و ارزان برای اجرا معکوس فاجعه بار کاهش در طبیعت و سرمایه گذاری در تکنولوژی آینده است.

"داوران است که هنوز هم بسیار در چگونه سبز دولت بریتانیا را بازیابی خواهد بود و ما باید طی هفته های آینده و ماه."

شده اند وجود دارد گسترده خواستار سبز, بازیابی, از جمله تماس, برای دولت به ارائه آن £9.2 میلیارد مانیفست تعهد برای بهره وری انرژی و سرمایه گذاری در طرح های برای کمک به طبیعت بازیابی و مطمئن شوید که کسب و کار کمک مالی کرده اند "سبز رشته" متصل شده است.

اضافی و گزارش توسط بهبهانtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب