چگونه است که PS5? در اینجا یک حدس خوب - CNET

این PS5 اندازه گیری تا در برابر دیگر کنسول ها. ق کاربر u/GREBO7 در حالی که سونی پرده برداری از آن در آینده پل

توسط SALAMNEWWS در 24 خرداد 1399
PS5 console size comparison

این PS5 اندازه گیری تا در برابر دیگر کنسول ها.

ق کاربر u/GREBO7

در حالی که سونی پرده برداری از آن در آینده پلی استیشن 5, پرسش باقی می ماند که نه تنها در مورد قیمت گذاری و تاریخ راه اندازی این کنسول بازی, بلکه اندازه آن است. یک Redditer با استفاده از تفاسیر به پروژه چقدر PS5 خواهد بود به کشف زودتر جمعه با شرف و با استفاده از درایو دیسک و پورت USB به خط اندازه. پیشبینی خود را? Big! (او ارائه می دهد هیچ جزئیات).

عکس مقایسه ای که آمد و از ق کاربر u/GREBO7 است بر اساس این فرض که این کدها با دقت اندازه که هنرمند ساخته شده و هر جزء متناسب. بزرگتر کنسول می تواند توجیه هر چند -- با PS5 در حال اجرا قدرتمند AMD gpu ها و Cpu های یک اندازه بزرگتر اجازه می دهد برای خنک کننده.

سونی نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

طول آن در آینده از بازی رویداد پنج شنبه, سونی نشان داد که PS5 بعدی جدید DualSense کنترل کننده است که اعلام شد در ماه آوریل است. جدید کنسول سفید است با پایان سیاه و سفید و آبی برجسته و آن را آمده در نسخه استاندارد با یک بلو-ری درایو و دیسک کمتر نسخه دیجیتال. CNET, خواهر, سایت GameSpot گزارش PS5 با استفاده از یک درایو حالت جامد به جای یک دیسک سخت مانند قبلی PlayStations و دیسک های بازی پشتیبانی خواهد کرد تا 100GB در ظرفیت.

یک سری از بازی ها نیز روز پنجشنبه اعلام کرد از جمله عاقبت به Spider-Man, Resident Evil 8 و افق ممنوع غرب است.

این PS5 قرار است به راه اندازی در تعطیلات سال 2020 است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: سازمان دیده بان سونی فاش PS5

6:01tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن