به عنوان کانوکس دو بار در بازی های حذفی NHL

شکست می دهدونکوور کاپیتان بو هوروات دو بار به عنوان کانوکس قهرمان دفاع از استنلی کاپ سنت لوئیس بلوز را در روز

توسط SALAMNEWWS در 23 مرداد 1399
شکست می دهد

ونکوور کاپیتان بو هوروات دو بار به عنوان کانوکس قهرمان دفاع از استنلی کاپ سنت لوئیس بلوز را در روز چهارشنبه در اولین دور باز خود شکست داد.

J.T. میلر، الیاس پترسون و تروی Stecher نیز برای ونکوور گل در حالی که دیوید پرون و Jaden شوارتز پاسخ برای سنت لوئیس. ونکوور در بهترین سری هفت، ۱-۰ سرب دارد. بازی 2 برای جمعه شب تنظیم شده است.

هوروات در حال حاضر چهار گل در بازگشت به بازی اکشن در حالی که هم تیمی تازه کار کوین هیوز وارد شده کمک برای رسیدن به هفت امتیاز (یک گل، شش کمک کننده) در پنج بازی.

-ادامه مطلب: سازمان Canucks یک چهارم از کارکنان تمام وقت در میان همه گیر coronavirus می کند

جاکوب مارکسترم 29 توقف برای پیروزی انجام داد.

کانوکس ها اولین حضور خود در مرحله حذفی را از سال ۲۰۱۵ می ساختند، و در دور مقدماتی، مینه سوتا وایلد را شکست داده بودند.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

اونا هيچوقت توبازي نبودن

تیم ها در اولین دوره گل های قدرت بازی آینه ای-تصویر را مبادله می کنند.

هوروات گلزني را حدود پنج دقيقه باز کرد در زماني که او يک بار خوراک هيوز را از بالاي دايره چپ رو در رو باز کرد گذشته از سنت لوئيس دروازه بان جردن بينينگتون.

آمادهبه تشویق در Canucks در راه های خلاقانه، با توجه به همه گیر.
طرفداران آماده به تشویق در Canucks در راه های خلاقانه، به دلیل همه گیر.

سنت لوئیس با زیر چهار دقیقه پاسخ داد: برای رفتن. Perron half-slapped a pass from Brayden Schenn from the top of the right circle high over the glove of Markstrom.

ونکوور در اواسط دوره دوم به عنوان سرآمد بازی قدرت را به دست آورد. پترسون در ازای بازی، زیر بار یک گل دهان به گل زد و گل دومش را زد.

بلوز آن را فقط بیش از یک دقیقه بعد از زمانی که Schwartz نوک پف گذشته pinching کانک دفاع کریس Tanev در خط آبی آبی بلوز ، سپس در در یک فراری بشکه و ضرب و شتم مارکسترم با پشت هندر های خوب از طریق پنج سوراخ.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

ونکوور تقریبا شش دقیقه به سمت سوم پیشتاز شد. Stecher مسابقه پایین بال راست و سیمی slapshot از دایره صورت خاموش زیر بازوی Binnington برای اولین بار خود را از پس فصل.

-ادامه مطلب: کسب و کار B.C. امید در کانکس حذفی 'هدیه' در میان COVID - 19 افت امید

پس از آن هوروات با سرعت وارد منطقه بلوز شد، وینس دان مدافع بلوز را در داخل تبدیل کرد، مسابقه داد و یک ضربه مچ از باینستون در سمت مسدود کننده شلیک کرد.

میلر گل پنجم را در بازی قدرت با کمتر از ۴۰ ثانیه برای بازی اضافه کرد.

canucks در حال برنده شدن با ترکیبی از جانبازان و تازه بازی های حذفی.

Pettersson, Brock Boeser, Jake Virtanen, Tyler Motte, Hughes, Stecher, Zack MacEwen, and Markstrom were regulars playing in their first qualifying game (although technically they have qualifying qualifying round statistics will count as post-season ones).

باازش به بازي برگشت بلوز ادامه ميده

ورزشی امیدوار برایضربه حذفی Canucks با وجود همه گیر
میله های ورزشی امیدوار به ضربه حذفی Canucks با وجود همه گیر

خیابان لوئیس بهترین در کنفرانس غرب (42-19-10) و در مجموع دوم در لیگ زمانی که NHL بازی تعلیق مارس 12 به دلیل COVID-19 همه گیر بود.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

اما آنها یک افتضاح داغ در بازگشت به بازی دور رابین مسابقه بودند، ضربه منجر دوره سوم در هر بازی و به ثمر رساند فقط شش گل در سه مسابقه.

تاريخ در سمت ونکوور هست تیم ها سه بار در بازی های حذفی (۱۹۹۵، ۲۰۰۳ و ۲۰۰۹) با هم ملاقات کرده اند. هر بار که کانکس در دور اول بلوز ها را بیرون می زد.

بازی های کنفرانس غربی در راجرز محل برگزار می شود، با تمام بازیکنان در انزوا نگه داشته می شود تا از قرارداد COVID-19 جلوگیری شود.

© 2020 The Canadian Press

88801100011088کانکس اولین حضور خود در مرحله حذفی را از سال 2015 به بعد انجام می داد، و در دور مقدماتی، مینه سوتا وایلد را شکست داد. ...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب