امید مریخ کاوشگر بسمت سیاره سرخ پس از تصویر کامل راه اندازی - CNET

سابقه-ساخت و راه اندازی برای امارات متحده عربی. امیدوارم که ماموریت مریخ امارات متحده عربی گرفته شده تاریخی ا

توسط SALAMNEWWS در 30 تیر 1399

سابقه-ساخت و راه اندازی برای امارات متحده عربی.

امیدوارم که ماموریت مریخ

امارات متحده عربی گرفته شده تاریخی اولین گام برای اکتشاف سیارات با راه اندازی از جهان عرب اولین ماموریت به مریخ. امید یا آل امل فضاپیما ترک زمین از Tanegashima ژاپن با کمک از یک میتسوبیشی تقویت کننده موشک در بعد از ظهر یکشنبه در مدت کوتاهی قبل از 3 p.m PT.

همانطور که با تمام موشک راه اندازی آن آغاز شده و با یک شمارش معکوس است. اما مانند بسیاری از جنبه های ماموریت شمارش معکوس بود و همچنین تاریخ ساخت. نهایی 10 ثانیه قبل از راه اندازی پخش شد در عربی برای اولین بار. این ماموریت شد و نه بدون آن سکسکه پیش از آن در هفته زمانی که آب و هوا در ژاپن مجبور به راه اندازی می شود دو بار به تاخیر افتاد. و یک مسئله بزرگتر گرفتار توسعه امید: سایه coronavirus همه گیر ماند ماموریت.

"همه گیر نمی شد چیزی است که ما تا به حال در برنامه" فهد آل مهری مدیر اجرایی بخش فضای در امارات متحده عربی آژانس فضایی گفت: در پخش زنده. "این چیزی است که ما می تواند مهندس خودمان را در اطراف."

اما همه گیر شد اما طولانی فکر و آسمان پاک برای راه اندازی در روز یکشنبه. در 2:58 p. m. PT/1:58 صبح امارات متحده عربی زمان دوشنبه میتسوبیشی تقویت کننده موشک ساخته شده آن تصویر کامل خروج از Tanegashima مرکز فضایی.

"درست قبل از راه اندازی وجود دارد قطره پین سکوت" Faraz جاوید یک خبرنگار در Mohammed bin Rashid مرکز فضایی گفت: در پخش زنده. "هنگامی که این موشک در زمان خاموش وجود دارد, به سلامتی, بود شادی وجود دارد -- در واقع من حتی دیدم مردم گریه."

موشک پانچ از طریق آبی به لایه های بالایی جو است و در مرحله اول بوستر جدا پاک. در حدود 3:55 p. m. PT, امید پروب جدا شده از میتسوبیشی تقویت کننده موشک به نور تشویق از راه اندازی مرکز در ژاپن است. جدایی قرار داده شده این ماشین به اندازه حمله به یک انتقال مدار خواهد شد که در حال حاضر حمل آن حدود 500 میلیون کیلومتر (310 میلیون مایل) به سیاره سرخ.

ارائه این سفر را صاف و یک پروب خواهد رسید در مریخ در حدود هفت ماه و در مدت کوتاهی پس از شروع اولین مشاهدات.

این فضاپیما به مقصد را به اقامت در مدار مریخ به "مطالعه پویایی در جو مریخ در مقیاس جهانی و در هر دو روزانه و فصلی دستخطی" با توجه به امارات متحده عربی آژانس فضایی است امارات ماموریت مریخ وب سایت. این کاوشگر همچنین مجهز به گرفتن عکس با وضوح بالا از سیاره سرخ.

در حالی که سازمان های بزرگ مانند ناسا و آژانس فضایی اروپا و Roscosmos تمایل به گراز موردتوجه امارات متحده عربی آژانس فضایی است که کمک به نشان می دهد که وجود دارد اتاق را برای برنامه های کوچک را به یک علامت گذاری در اکتشاف فضا.

امید است یکی از ماموریت های مختلف با هدف به راه اندازی در یک پنجره از فرصت زمانی که زمین و مریخ در موقعیت مطلوب در رابطه با هر یک از دیگر. ناسا امیدوار است به دنبال کت و شلوار با آن پشتکار رور در پایان ماه ژوئیه در حالی که چین نیز برای ارسال آن را مدارگرد و مریخ نورد در Tianwen-1 ماموریت در اواخر این ماه.

اگر این ماموریت رو به عنوان برنامه ریزی شده و سپس از آن خواهد شد مشغول مارس برای مریخ مراقب. امیدوارم که به دست آورده تمایز بودن اول از این سه تا شروع سفر حماسی.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: فرار به مریخ: چگونه شما وجود دارد و که در آن شما...

13:59tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن