امید مریخ کاوشگر سر از سیاره سرخ پس از تاریخی راه اندازی - CNET

سابقه-ساخت و راه اندازی برای امارات متحده عربی. امیدوارم که ماموریت مریخ امارات متحده عربی است یک گام نزدیک ت

توسط SALAMNEWWS در 30 تیر 1399

سابقه-ساخت و راه اندازی برای امارات متحده عربی.

امیدوارم که ماموریت مریخ

امارات متحده عربی است یک گام نزدیک تر به تبدیل شدن به یک سیارات کشور با پرتاب موفقیت آمیز جهان عرب اولین ماموریت به مریخ. امید یا آل امل کاوشگر گرفته شده از Tanegashima ژاپن با کمک از یک میتسوبیشی تقویت کننده موشک.

همانطور که با تمام موشک اندازی این یکی با آغاز شمارش معکوس. اما مانند بسیاری از جنبه های ماموریت آن تاریخی است. برای اولین بار کسانی که 10 ثانیه به راه اندازی پخش شد در عربی. این ماموریت شد و نه بدون آن سکسکه زودتر با آب و هوا در ژاپن وادار کردن این تیم به تاخیر دو بار. و یک مسئله بزرگتر سایه از coronavirus همه گیر شده ماند ماموریت.

"همه گیر نمی شد چیزی است که ما تا به حال در برنامه" فهد آل مهری مدیر اجرایی بخش فضای در امارات متحده عربی آژانس فضایی گفت: در پخش زنده. "این چیزی است که ما می تواند مهندس خودمان را در اطراف."

همه گیر بود فقط طولانی فکر و آسمان روشن بود برای راه اندازی درست قبل از 3 بعدازظهر. جمعه/2 صبح امارات متحده عربی زمان دوشنبه/7 صبح ژاپن زمان دوشنبه میتسوبیشی تقویت کننده موشک ساخته شده است یک تصویر کامل خروج از Tanegashima مرکز فضایی.

"درست قبل از راه اندازی وجود دارد قطره پین سکوت" Faraz جاوید یک خبرنگار در Mohammed bin Rashid مرکز فضایی گفت: در پخش زنده. "هنگامی که این موشک در زمان خاموش وجود دارد, به سلامتی, بود شادی وجود دارد -- در واقع من حتی دیدم مردم گریه."

موشک پانچ از طریق آبی به لایه های بالایی جو است و در مرحله اول بوستر جدا پاک. در حدود 3:55 p. m. PT, امید پروب جدا شده از میتسوبیشی تقویت کننده موشک به نور تشویق از راه اندازی مرکز در ژاپن است. جدایی قرار داده شده این ماشین به اندازه حمله به یک انتقال مدار است که حمل آن را در اطراف 500 میلیون کیلومتر (310 میلیون مایل) به سیاره سرخ.

ارائه این سفر را صاف و یک پروب خواهد رسید در مریخ در حدود هفت ماه.

این فضاپیما به مقصد را به اقامت در مدار مریخ به "مطالعه پویایی در جو مریخ در مقیاس جهانی و در هر دو روزانه و فصلی دستخطی" با توجه به امارات متحده عربی آژانس فضایی است امارات ماموریت مریخ وب سایت. این کاوشگر همچنین مجهز به گرفتن عکس با وضوح بالا از سیاره سرخ.

در حالی که سازمان های بزرگ مانند ناسا و آژانس فضایی اروپا و Roscosmos تمایل به گراز موردتوجه امارات متحده عربی آژانس فضایی است که کمک به نشان می دهد که وجود دارد اتاق را برای برنامه های کوچک را به یک علامت گذاری در اکتشاف فضا.

امید است یکی از ماموریت های مختلف با هدف به راه اندازی در یک پنجره از فرصت زمانی که زمین و مریخ در موقعیت مطلوب در رابطه با هر یک از دیگر. ناسا امیدوار است به دنبال کت و شلوار با آن پشتکار رور در پایان ماه ژوئیه در حالی که چین نیز برای ارسال آن را مدارگرد و مریخ نورد در Tianwen-1 ماموریت در اواخر این ماه.

اگر این ماموریت رو به عنوان برنامه ریزی شده و سپس از آن خواهد شد مشغول مارس برای مریخ مراقب. امیدوارم که به دست آورده تمایز بودن اول از این سه تا شروع سفر حماسی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن