هوندا اهدای 130,000 سپر چهره به کارکنان پزشکی در اطراف ما - Roadshow

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت. یکی از معدو

توسط SALAMNEWWS در 12 خرداد 1399
برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

یکی از معدود چیزهای خوب اتفاق می افتد در طول کل این COVID-19 همه گیر است که شرکت های مختلف در بخش خودرو کار کرده اند به منظور جلب خود به ویژگی های ساخت و تخصص برای کمک به ارائه راه حل برای کمبود تجهیزات حفاظت شخصی برای خط مقدم پزشکی حرفه ای.

هوندا در حال حاضر انجام این کار در راه های مختلفی از جمله تبدیل چندین اودیسه ماشین با اجسام حجم اختصاص داده شده به کروناویروس تست حمل و نقل وانت در دیترویت اما آن را متوقف نمی وجود دارد. در واقع آن را فقط اعلام کرد روز دوشنبه که آن کار شده است به سطح شیب دار تا تولید خود را سپر چهره و برنامه ریزی برای توزیع بیش از 130,000 از آنها را به کارکنان پزشکی در اطراف ما.

که برخی از احساس خوب است, راست? اما چگونه آن را برنامه ریزی در کشیدن این همه ؟

خوب هوندا مهندسی آمریکای شمالی (با نام مستعار the captive شرکت است که زندگی در نام تجاری Marysville اوهایو, کارخانه تولید و طرح های بسیاری از کارخانه تجهیزات) در بر داشت یک راه برای استفاده از آن موجود تزریق پلاستیک تجهیزات به پاک کردن صورت پلاستیک سپر.

در حالی که این اتفاق یک گروه از شرکت ها در کانادا-از جمله هوندا کانادا تولید -- ساخت فریم. با هم این دو عملیات در حال حاضر ساخته شده و توزیع شده 70,000 سپر چهره به 305 امکانات پزشکی در سراسر 45 متحده و سخت در محل کار در آینده برنامه ریزی شده 60,000 واحد است.

"این یک تلاش جامع با ما هوندا طراحی و ساخت تیم با هم کار را به سرعت حل این چالش" اریک Walli منطقه ای برنامه ریزی رهبر هوندا شمال امریکا در بیانیه ای گفت. "ما به دنبال مواد انجام کار علمی به درک اگر چه ما قرار داده و در صورت سپر خواهد بود بی خطر برای انسان را می پوشند و همه از این اتفاق می افتد که ما به دنبال به سرعت آغاز خواهد شد و سپس تا سطح شیب دار تولید."

اما بیشتر وجود دارد. به عنوان شما ممکن است تصور کنید تعیین می کند که امکانات پزشکی بیشتر نیاز تمام کسانی که چهره سپر اجازه دهید به تنهایی توزیع آنها یک وظیفه دلهره آور است. به همین دلیل هوندا داوطلب خدمت سربازی خود را ملاحظه ما شبکه فروش برای کمک به در هر دو فقره.

"ما بسیار سپاسگزار برای این سخاوتمندانه و بسیار مورد نیاز کمک مالی از هوندا گفت:" گرگوری Monette موقت مدیر عامل بیمارستان جامعه هانتینگتون پارک در جنوب کالیفرنیا. "ما پزشکان و پرستاران و کارکنان در حال کار خستگی ناپذیر برای مراقبت از جامعه و در این صورت سپر کمک به محافظت از ما کارگران و بیماران است."

کار خوب هوندا!

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: Acura است و این 2021 TLX اثبات شده است

3:15tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن