خانه دفتر صرف بیش از 1m تبعید صدها نفر در اوج قفل، ارقام نشان می دهد

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ا

توسط SALAMNEWWS در 19 مرداد 1399

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ارمغان بیاورد. برای حمایت از ما، لطفا ً به یک کمک توجه کنید.

خانه بیش از 1m پوند صرف اخراج صدها نفر در اوج قفل، با وجود هشدار دستورالعمل های The Independent دولت در برابر تمام سفر غیر ضروری، ایندیتینگ می تواند آشکار کند.

ارقام جدید نشان می دهد 285 نفر در هفت پرواز چارتر بین 1 آوریل و 30 ژوئن 2020 به آلبانی، رومانی، لیتوانی و لهستان حذف شدند، همراه با 374 اسکورت، با هزینه ای به مالیات دهندگان £ 1،105،931.

یکی از تبعیدشدگان یک زن لهستانی بود که به مدت ۱۰ سال در بریتانیا زندگی کرده بود و بر اساس محکومیت دزدکی که به خاطر آن شش ماه را در زندان به سر برد، از زندان خارج شد و مجبور شکرد پسر ۱۱ ساله اش را پشت سر گذاشته باشد.

اطلاعات بدست آمده از طریق درخواست آزادی اطلاعات توسط گروه کمپین بدون اخراج، نشان می دهد که سه پرواز به رومانی، دو به آلبانی و یکی به هر دو لهستان و لیتوانی منشور وجود دارد. تبعید شدگان از 268 مرد و 17 زن ساخته شده بودند.

آنها در زمانی از بریتانیا خارج شدند که دولت دستورالعمل اقامت در خانه صادر کرده بود که بیان می کرد مردم نباید پرواز کنند مگر اینکه ضروری باشد، و زمانی که سفر هوایی بین المللی ۹۵ درصد کاهش یافته بود.

ایندیتیون می داند که هیچ آزمایش Covid-19 برای کسانی که در پروازانجام شده بود. خانه گفت : کسانی که در حال بازگشت توسط متخصص بهداشت و درمان قبل از خروج دیده می شود ، و هر کسی که علائم نشان می دهد از پرواز حذف شده و به انزوای حفاظتی قرار داده شده است.

دایان ابوت نماینده کار مجلس نمایندگان کارگر این واقعیت را که دولت در حال تبعید مردم در وسط یک همه گیر جهانی بود ،یک "رسوایی" گفت ، اضافه کرد : "به نظر می رسد که حفظ شیوه های مهاجرت draconian مهم تر بود برای دولت از بهداشت عمومی است."

سلیا کلارک، مدیر وثیقه برای بازداشت شدگان مهاجرت، گفت: "در زمانی که همه ما را به ماندن در خانه برای نجات جان و حفاظت از بیمه خدمات درمانی، دفتر خانه بی سر و صدا به بازداشت و حذف مردم ادامه داد."

او گفت که مبالغ مربوط به "سرسام آوری" بود، با اشاره به این که آن را علاوه بر £ 8.2m پرداخت شده در سال گذشته در جبران به افرادی که به طور غیر قانونی بازداشت شده است.

ارقام جدید خشم بیشتر را بی درنگ زمانی که در کنار شکست ادعا شده توسط دولت بریتانیا در نظر گرفته به منشور تعداد کافی از پروازبه کشور خود را به کشور خود برمی گردیم به کشور خود توسط همه گیر coronavirus رشته.

هفته گذشته، گزارش ی کمیته ای از اعضای حزب های مجلس گفت که عملیات دولت برای کمک به ۱.۳ میلیون نفر از اتباع بریتانیایی «خیلی کند» بود، در حالی که سایر ملل با پروازهای منشور رزرو سریع تر عمل می کردند.

بلا سانکی، مدیر اقدام بازداشت، دفتر خانه را متهم به "هدر دادن پول نقد مالیات دهندگان سخت به دست آورده در حذف های اجباری ناامن و ناعادلانه"، و برای "اصلاحات فوری" از قوانین اخراج بریتانیا "ناعادلانه و گران" را به عنوان متهم کرد.

خانه دفتر برای انجام بررسی محیط خصمانه پس از Windrush می گوید پریتی پاتل

هلن بارون، وکیل کارآموز در وکلاء دانکن لوئیس، گفت که این "ظالمانه" است که این مبلغ پول در پروازهای چارتر در زمانی صرف می شد که دفتر خانه حفظ می کرد که تاخیر در تصمیم گیری در مورد ادعاها و پردازش اجازه اقامت حاصل «ظرفیت و منابع بیش از حد کشیده» بود.

او افزود: "این وحشتناک است که فکر کنیم چند نفر از زندگی آنها را در معرض خطر قرار داده اند در اولویت قرار بازداشت مهاجرت و حذف اجباری در طول یک همه گیر،" او افزود.

یک سخنگوی وزارت کشور گفت: "ما هیچ عذرخواهی نمی کنیم، به خاطر اینکه بخواهیم مجرمان خطرناک خارجی و مجرمین مهاجرت را حذف کنیم. ما فقط وقتی مردم را حذف می کنیم که انجام این کار امن باشد و راهنمایی های بهداشت عمومی در تمام پروازهای حذف یکجا رعایت شود."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب