خانه دفتر تبعید پناهجویان را با وجود ترس از ویروس کوروناویروس

آغاز می کندپناهجویان قرار است برای اولین بار از زمان برگزاری کوروناویروس در بریتانیا اخراج شوند و این نگرانی ر

توسط SALAMNEWWS در 17 مرداد 1399
آغاز می کند

پناهجویان قرار است برای اولین بار از زمان برگزاری کوروناویروس در بریتانیا اخراج شوند و این نگرانی را به وجود می آورده که اداره کشور «سیاست را با سلامت عمومی بازی می کند».

تا 20 پناهجو قرار است روز چهارشنبه به فرانسه و آلمان بر اساس آیین نامه دوبلین تبعید شوند، قانونی که پناهجویان را ملزم به درخواست پناهندگی در اولین کشور امنی که به آن وارد می شوند، می کند.

وکلا گفتند که انجام بازگشت های منشوری در شرایط کنونی "نامتناسب" است و اداره ی خانه را متهم به عدم توجه کافی به "ماهیت غیر قابل پیش بینی" پروازهای که افراد آسیب پذیر به اکراه بر آنها برداشته می شوند، شدند.

ایندیپاینت دوایند می داند که هیچ تستی برای تبعیدیان یا اسکورت مهاجرت در زمان خروج یا ورود وجود ندارد و نگرانی ها را افزایش می دهد که این حرکت می تواند خطر گسترش Covid-19 بین کشورها را به همراه داشته باشد.

وزيران در حال حاضر در مورد پروازهاي چارتري که در زمان قفل شدن از انگلستان به کشورهاي اروپاي شرقي رفته اند، مورد انتقاد قرار گرفته اند، اما اين اولين حذف پناه جويي از زمان شروع همه گير شدن است.

پس از آن است که پریتی پاتل عهد کرد که به دنبال افزایش پناهجویانی که امسال با قایق به سواحل بریتانیا می ررسیدند، برای مقابله با گذرگاه های کوچک قایق اقدام کند. بیش از ۲۵۰۰ نفر شناخته شده اند که این گذرگاه را تا کنون در سال ۲۰۲۰ در مقایسه با کمتر از ۵۰۰ نفر در سال ۲۰۱۸ ساخته اند.

یک فرد که قرار است در پرواز باشد، یک ملیت یمن که گفته بود تابستان گذشته پس از زندانی شدن و تهدید رژیم ونیچ از کشورش فرار کرده است، به روزنامه مستقل گفت که پس از بازداشت جمعه گذشته احساس خودکشی کرده و جهت های حذف را صادر کرده است.

۲۴ ساله که نمی خواست نامش را بردارد، در ۲۷ مه پس از عبور از یک قایق کوچک از کاله وارد بریتانیا شد. سپس او تقاضای پناهندگی کرد و پس از آن در هتلی در بیرمنگام قرار گرفت که در هنگام قفل شدن، برای پناه جویان استفاده می شود.

او دو ماه را در هتل به سر برد، و در طول آن گفت که احساس می کند "امن" و "انسان" دوباره. در ۳۰ ژوئیه، او به محل اقامت در اقامتگاه های پراکنده پناهندگی در کاونترقرار داده شد، اما در اوایل صبح روز بعد این خانه توسط مأموران اداره مهاجرت مورد حمله قرار گرفت و او را به مرکز حذف بروک هاوس برده بودند.

...

is.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب